Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co mam pouzivat na video ?

ms_ce4you (364)|23.3.2005 19:52
Chtel bych se zeptat na zkusenosti s prevodem DVD do PPC. Mam Acer n35. Zkousim nejaky Pocket DVD 3.02 konverter. Moc se toho nenastavuje. Prevadi do Mrkvosoftiho WMV. Je to tak za 2-3h hotove.

Davam 25snimku, PAL. Zvuk high a davam to tak na 128MB. Obraz ujde, ale zvuk je prisernej, navic se mik zda, ze obraz obcas poskubava.

Mel bych prejit na neco jineho ? Nebude lepsi pouzivat DivX ? Ten prece udajne vzniknul vykradenim WMV.

Muze nekdo zkuseny poradit ? Jsem v PPC zacatecnik.
Kája_oldd (759)|23.3.2005 20:26
Osobně doporučuji právě DixX. Na převod PocketDivxEncoder(teď verze 3.51) a na přehrání Beta Player (teď doporučuju 0.05);)
ms_ce4you (364)|23.3.2005 20:30
kde to najdu a hlavne, jake parametry pro prevod ?
Kája_oldd (759)|23.3.2005 22:56
No tak, betaplayer tady přímo na ce4you, a pocketdivxencoder tady. Ovšem, nejsem si jist, zda převádí přímo z dvd. Hmm, možná to bude chcít nekdřív do něčeho grabnout. No, kažopádně, datový tok si u tohoto programu můžete vybrat a, i když záleží hodně na pc, doba převodu je vcelku slušná, jedna z těch nej, co jsem zatim viděl (jako že jsem jich moc neviděl:D )
ms_ce4you (364)|24.3.2005 01:32
Tak ta rychlost je super. Neni to sice tak dobre jako wmv, ale zase to PDA vpohode stiha a muze se dat lepsi datovy tok. A z DVD to jde primo.
Dik moc.
ms_ce4you (364)|24.3.2005 17:08
Mam k tomu jeste par dotazu:

1) udelal jsem jeden film /2 pruchody/ a obcas se v betaplayeru film zastavuje. Musim posunout rucne a jede to dal. Porad ve stejnych mistech. Co byto mohlo byt ? Bug v codeku pri tvorbe nebo v playeru ?

2) proc, kdyz davam STEREO se nezvysuje pozadavek na datovy tok ? Predpokladam spravne, ze kdyz dam Stereo, pak je pro kazdy kanal polovicni tok a kvalita jde tudiz dolu ?

3) Jak je to s frekvenci vzorkovani ? Kdyz ji zvysuji, pak je stale stejny tok a tudiz je vetsi objem dat, ktery se musi zkomprimovat do daneho toku a pak jde opet kvalita dolu ?
Kája_oldd (759)|24.3.2005 18:06
1) to se pozná při přehrávání na pc, ale přimlouvám se za chyby při převodu

2)to je těžké, tam bych se spíš přimlouval za chybu v tobrazení, či nějak zhoršená kvalita, či nefunční...

3)také podle mě bude chyba v programu, ale mělo by to růst, omezovač tam není