Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Co mam pouzivat na video ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Chtel bych se zeptat na zkusenosti s prevodem DVD do PPC. Mam Acer n35. Zkousim nejaky Pocket DVD 3.02 konverter. Moc se toho nenastavuje. Prevadi do Mrkvosoftiho WMV. Je to tak za 2-3h hotove.

Davam 25snimku, PAL. Zvuk high a davam to tak na 128MB. Obraz ujde, ale zvuk je prisernej, navic se mik zda, ze obraz obcas poskubava.

Mel bych prejit na neco jineho ? Nebude lepsi pouzivat DivX ? Ten prece udajne vzniknul vykradenim WMV.

Muze nekdo zkuseny poradit ? Jsem v PPC zacatecnik.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Osobně doporučuji právě DixX. Na převod PocketDivxEncoder(teď verze 3.51) a na přehrání Beta Player (teď doporučuju 0.05)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

kde to najdu a hlavne, jake parametry pro prevod ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

No tak, betaplayer tady přímo na ce4you, a pocketdivxencoder tady. Ovšem, nejsem si jist, zda převádí přímo z dvd. Hmm, možná to bude chcít nekdřív do něčeho grabnout. No, kažopádně, datový tok si u tohoto programu můžete vybrat a, i když záleží hodně na pc, doba převodu je vcelku slušná, jedna z těch nej, co jsem zatim viděl (jako že jsem jich moc neviděl )

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak ta rychlost je super. Neni to sice tak dobre jako wmv, ale zase to PDA vpohode stiha a muze se dat lepsi datovy tok. A z DVD to jde primo.
    Dik moc.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Mam k tomu jeste par dotazu:

1) udelal jsem jeden film /2 pruchody/ a obcas se v betaplayeru film zastavuje. Musim posunout rucne a jede to dal. Porad ve stejnych mistech. Co byto mohlo byt ? Bug v codeku pri tvorbe nebo v playeru ?

2) proc, kdyz davam STEREO se nezvysuje pozadavek na datovy tok ? Predpokladam spravne, ze kdyz dam Stereo, pak je pro kazdy kanal polovicni tok a kvalita jde tudiz dolu ?

3) Jak je to s frekvenci vzorkovani ? Kdyz ji zvysuji, pak je stale stejny tok a tudiz je vetsi objem dat, ktery se musi zkomprimovat do daneho toku a pak jde opet kvalita dolu ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

1) to se pozná při přehrávání na pc, ale přimlouvám se za chyby při převodu

2)to je těžké, tam bych se spíš přimlouval za chybu v tobrazení, či nějak zhoršená kvalita, či nefunční...

3)také podle mě bude chyba v programu, ale mělo by to růst, omezovač tam není

Podobná témata

1. Akeho mailoveho klienta pouzivat ?
    Od nwagner v sekci Touch HD
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 09-10-2009, 21:07
  2. Ma smysl pouzivat exchange s MDA Compact?
    Od cenebris v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 07-06-2005, 14:56
  3. Moze sa pouzivat na HP rx3715 vacsia SD karta ako 1GB?
    Od LX v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-05-2005, 21:01
  4. Pouzivat PDA a samostatny telefon nebo MDA
    Od Mira_ce4you_oldd v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 14-03-2005, 09:01