Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA a komunikace s BT telefonem

Trutnováček (11)|23.3.2005 19:52
Dobrý večer.
je nějaká záludnost v komunikaci PDA s BT telefonem - odesílání dat, surfování apod..
Třeba, že tento typ PDA od tohoto výrobce si nerozumí s telefonem xy apod.
Jde mi o to, že s PDA si budu muset pořídit i telefon, abych mohl v případě potřeby napsat minimálně pár relací na ICQ, mejly a pod.
Na telefon, kromě bloethooth žádné další nároky nemám (zatím)

uvažuju o kombinacei Asus My pal A716 + se T630/K700i či nějaké "V" od Motoroly.
Děkuji za odpověď
Zdenek Malinsky (9781)|23.3.2005 20:39
Nepochopil jsem, zda už něco ze zmíněných zařízení máš. Také není jasné, kolik chceš do obou zařízení investovat, na co všechno a jak často chceš používat, kolik přijmout či odesílat dat, dobu připojení atp.
Nevím kde bydlíš a jaký je Tvůj mobilní operátor. Pokud je v místech, kde bydlíš a pobýváš pokrytí EDGE, doporučuji telefon s EDGE, nejlépe zatím Nokia 6230.
PDA bych doporučil s VGA displejem.
Prostě jak jsem napsal, moc jsi nebyl konkrétní, ale myslím že by s BT neměl být problém.

Doporučuji zde v diskuzích používat tlačítko Hledat a také na úvodní stránce www.ce4you.cz přečíst (v pravé části) články v rubrice "Začínáte? Čtěte!"
ipf (2136)|23.3.2005 22:08
Zkus si přečíst diskuze a recenzi na MDA COMPACT, zda ti to zařízení nepokryje tvé potřeby. Sice nemá VGA displej, ani EDGE, ale jinak má vše, co většina z nás potřebuje. A není až tak drahé.
Trutnováček (11)|24.3.2005 06:40
"Hledat" jsem zkoušel nic konkrétního mi to nenašlo, ale třeba jsem napsal špatný slovo k hledání.

Zařízení ještě nemám, ale na závěr jsem uvedl kombinavi, o které uvažuju. PDA je více méně jasné, Asus A716 (pravda¨nemá VGA), v telefonu už tak jasno nemám. ale možné adepty jsem tam také uvedl. Zatím jen sonduju půdu.

Operátor je Oskar, a moc ho měnit nechci, neb v té dířem kde bydlím (v dolíku) je jeho pokrytí bezpečně nejlepší (ale už se to za ty dva roky co ho mám mohlo změnit)

Bydlím v Trutnově, a o EDGE jsem se po pravdě nezajímal. Pokud se to do Trutnova dostane, bude to tak 3 roky trvat. Třeba už tu je, opravdu nevím.

O komunikátorech jsem taky uvažoval, ale zavrhl. Odradila mě cena a velikost. - Netvrdím, že provozuju adrenalinové, či extrémní sporty, přesto bych při sportu, a volném čase nosil jsem ten telefon. jehož rozměry jsou poněkud menší. A jehož ztráta nebude tak "bolet"
Asi tak.



ipf (2136)|24.3.2005 07:07
[QUOTE="Trutnováček"]...v telefonu už tak jasno nemám. ... a o EDGE jsem se po pravdě nezajímal. Pokud se to do Trutnova dostane, bude to tak 3 roky trvat....[/QUOTE]

Možná budete mít v Trauči EDGE ještě letost (vždyť letošního Oskara získal Vodofoun :D ).
I při výběru telelefonu platí: cokoli nemáš a začas budeš potřebovat, tě bude stát větší peníze, než bys zaplatil dnes. Já mám hx4700 a N6230. V Praze chytám běžně EDGE (mám T-Mobil) a zejména stahování pošty a velkých souborů je znatelně rychlejší. Rozdíl v rychlosti načítání stránek až tak výrazný není, ale spíš bych viděl příčinu v cihle a možnostech grafiky v režimu RealVGA.
Bez problémů není ale ani N6230, více informací a zkušeností najdeš tady. S výběrem telefonu ti třeba pomůže tato diskuze.