Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zalohovaní sms v txt formátu...

Zey_ce4you (70)|23.3.2005 14:35
zdarec - nenarazil jste někdo na sw, který by byl schopen zazálohovat/stahnout sms do kompu (v textovim formátu)--kdysy jsem něco takovýho měl, ale to nezvládalo zprávy nad 160 znaků-přijaté se rozdělí,ale odeslané jsou v celku-dělí se až při odesílání... :( Takže po záloze a smazání jsem byl značně rozladěn... vim že by to šlo prostě zálohou romky nebo příslušnech databází, ale rozhodně mi připadá jako lepší řešení save v textovym formátu...:?:
j@m (44)|23.3.2005 15:22
A co takhle http://www.msmobiles.com/news.php/2424.html
A az to vyzkousis dej vedet zda to funguje ;)
Zey_ce4you (70)|30.3.2005 09:14
zatim žádná sláva... když to neskillne rovnou celej otlouk (critical err), tak už zbejvá jenom to, že to vůbec nevytvořilo tu složku s sms - zkoušel sem to na off 2k tak zkusim eště 03 a uvidíme - nikde sem nenašel pro jakou verzi je to dělaný...
null (0)|30.3.2005 15:04
Ahoj
ja popuzivam Jeyo Mobile-priinstaluje se to k MS Outlocku a udela ti to dalsi schranku se smskama ktery po pripojeni MDA stahne-no a jak to mas v outlocku tak uz to muzes vyexportovat do ceho se ti bude chtit.
Cau
Zey_ce4you (70)|31.3.2005 15:11
tak jsem to vyzkoušel i na off03 a stejně kritikal err(možná že to bylo tim, že byly cz, ale to by snad vadit nemělo, vždyž si to jen vytváří vlastní složku...)
no to podstatný je že sem vyzkoušel toho Jeyo Mobile a je to supr-jede to samo a umí to rozkouskovat smsky :))) dokonce i export do txt prostě supr. už tomu chybí akortá aby šlo hromadně uložit smsky a aby to pro každou udělalo vlastní soubor s volitelnym názvem(datum,čas, adresát) a bylo by to naprosto bezchybný... ale i tak mi to stačí