Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SmartPhone II jako modem přes USB

dusanm_ce4you (16)|21.3.2005 09:47
Nkdo se mě nedovolá, když tečou data. Jak všechno pozavírám, tak už zase dostupnej jsem. Na stránkách Eurotelu jsem se dočetl: "Ano, během připojení přes GPRS, kdy dochází k toku dat, je opravdu telefon odhlášen z GSM sítě, a tím pádem se jeví jako nedostupný. Pokud se ale data nestahují a telefon je pouze připojen, budete již dostupný. ", což mě hodně pomohlo :) Podařilo se to někomu vyřešit?
Pavlucha (1496)|21.3.2005 09:50
To nevyřeší nikdo kromě operátora.
Pokud jsi připojen a telefon (nebo comp) si zrovna "sáhne" do sítě má volající prostě pech. ;) Je to tak i na MDAčkách.
beecher (9270)|21.3.2005 10:01
Tohle nevyresi nikdo, snad jedine zmena GPRS normy. Tohle se stava i u normalniho telefonu, proste kdyz clovek neco pres GPRS stahuje, tak se mu nikdo nedovola (zjisteno i na sve Nokii). Pokud je clovek jenom prihlasen na GPRS a zrovna nic nestahuje, tak to neni problem... No, jesteze maji operatori sluzbu zmeskanych hovoru...
dusanm_ce4you (16)|21.3.2005 10:31
Ale pokud synchronizuju přes GPRS, tak to volání nevadí.
Pavlucha (1496)|21.3.2005 10:42
[QUOTE="dusanm"]Ale pokud synchronizuju přes GPRS, tak to volání nevadí.[/QUOTE]

Jak to myslíš "synchronizuju přes GPRS" ???
dusanm_ce4you (16)|21.3.2005 12:06
Synchronizuju přímo přes GPRS na vystrčenej exchange do internetu bez použití compu.
beecher (9270)|21.3.2005 12:11
[QUOTE="dusanm"]Synchronizuju přímo přes GPRS na vystrčenej exchange do internetu bez použití compu.[/QUOTE] To je celkem jedno, o jakou komunikaci jde, jde o princip GPRS...