Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Wisbar - nenabiha po soft resetu

bramborka (61)|20.3.2005 20:54
Ahojky,

nemeli jste nekdo podobny problem jako ja? A to je, ze kdyz v nastaveni Wisbaru vyberu aby se poustel po soft resetu, tak po soft resetu vyskoci jen chybova hlaska, ze program nemuze najit. Neco jako tady akorat ten clovek tam ma ten problem po odinstalaci, ale ja chci aby se mi wisbar poustel a mam ho nainstalovany.

Mam tu posledni beta verzi 2.....18, treba je to chybka jen teto bety, ale projistotu se zeptam ;)

Pote co moje MDA Compact nabehne, da se Wisbar spustit normalne z menu Programy. Zkousela jsem udelat ve \Windows\StartUp ten shortcut i rucne, ale porad stejna chybka.

Diky, bramborka
dort (1212)|20.3.2005 22:35
de mate wisbar nainstalovaný?

v defaltním adresáři, tam kam ho uloží instalace, nebo třeba na kartě?
bramborka (61)|21.3.2005 00:08
Mate pravdu, v tom byl problem, mela jsem ho nainstalovany na karte. Po instalaci do defaultniho adresare uz dobry. Diky, b.
dort (1212)|21.3.2005 03:49
no tak to si ho také přeinstaluji :-)

nějak se mi nedostává času, ale byl jsem si poměrně jist, že důvod bude zakopán u uložení instalace! :D
TheMelin (1642)|21.3.2005 08:28
Já ho mám na CFku a beží o.k. ale nemám Compaktíka jako vy :-)
yasmeene2 (794)|21.3.2005 13:53
Jde jen o to dát do složky StartUp správnýho zástupce - nic jiného ani možnost spustit po SR nenabízí.
dort (1212)|21.3.2005 17:53
[QUOTE="yasmeene2"]Jde jen o to dát do složky StartUp správnýho zástupce - nic jiného ani možnost spustit po SR nenabízí.[/QUOTE]

pro nás LAMY nešlo by to polopatičtěji :-) - kde ho vzít??

právě jsem si s tím chvilku hrál a bez úspěchu - zástupce je ve StartUp - je funkční, ale po SR mi to napíše, že nelze nalézt soubor :mad:

díky za radu
yasmeene2 (794)|21.3.2005 19:20
[QUOTE="dort"] - zástupce je ve StartUp - je funkční, ale po SR mi to napíše, že nelze nalézt soubor :mad:
[/QUOTE]

A máš tu poslední verzi WA? Ujisti se jestli se ti nenainstalovala do program files/lakeridge/wisbar/lakeridge/wisbar - tahle verze má nějaký problém s instalací pokud tam máš verzi starší. A když tedy manuálně (přez průzkumník) spustíš ten odkaz ve StartUpu tak se ti WA spusti?

beecher (9270)|21.3.2005 19:26
[QUOTE="dort"]pro nás LAMY nešlo by to polopatičtěji :-) - kde ho vzít??

právě jsem si s tím chvilku hrál a bez úspěchu - zástupce je ve StartUp - je funkční, ale po SR mi to napíše, že nelze nalézt soubor :mad: [/QUOTE] No ja v tom zastupci \Windows\StartUp\WisBarAdv.lnk mam toto: 68#"\Built-in Storage\Lakeridge Software WisBar Advance\WisBarAdv2.exe"

Nebude problem, ze vam tam chybi uvozovky? Jinak to cislo, co tam je pred tim #, je pocet znaku toho odkazu za #, i s uvozovkami.

Jinak takove veci a Today Pluginy doporucuji instalavat do jakekoliv nevyjimatelne pameti PDAcka (RAM, Storage), je s tim pak daleko mene problemu, nez kdyz je to na kartach.
bramborka (61)|22.3.2005 09:38
[QUOTE="beecher"]No ja v tom zastupci \Windows\StartUp\WisBarAdv.lnk mam toto: 68#"\Built-in Storage\Lakeridge Software WisBar Advance\WisBarAdv2.exe"

Nebude problem, ze vam tam chybi uvozovky? Jinak to cislo, co tam je pred tim #, je pocet znaku toho odkazu za #, i s uvozovkami.

Jinak takove veci a Today Pluginy doporucuji instalavat do jakekoliv nevyjimatelne pameti PDAcka (RAM, Storage), je s tim pak daleko mene problemu, nez kdyz je to na kartach.
[/QUOTE]

Zkusil jste to nainstalovat do defaultniho umisteni, tedy Program files\Lakeridge....? Jen, jestli by to nepomohlo :) Mne to pomohlo i kdyz u me bylo logicke, ze z karty se to po SR nespustilo, ale treba i s Built-in-Storage muze mit nejaky problem.
beecher (9270)|22.3.2005 10:13
[QUOTE="bramborka"]Zkusil jste to nainstalovat do defaultniho umisteni, tedy Program files\Lakeridge....? Jen, jestli by to nepomohlo :) Mne to pomohlo i kdyz u me bylo logicke, ze z karty se to po SR nespustilo, ale treba i s Built-in-Storage muze mit nejaky problem.[/QUOTE] Proc bych to mel delat? Mne to ze Storage chodi (pravda na Dellu) normalne...
bramborka (61)|22.3.2005 10:44
[QUOTE="beecher"][QUOTE="bramborka"]Zkusil jste to nainstalovat do defaultniho umisteni, tedy Program files\Lakeridge....? Jen, jestli by to nepomohlo :) Mne to pomohlo i kdyz u me bylo logicke, ze z karty se to po SR nespustilo, ale treba i s Built-in-Storage muze mit nejaky problem.[/QUOTE] Proc bych to mel delat? Mne to ze Storage chodi (pravda na Dellu) normalne...[/QUOTE]

Jasne, to melo byt pro dorta.