Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PC2002 - paměť a čeština

Point (19)|6.10.2002 13:27
Zdravím.
Upgradoval jsem iPAQ3630 na PC2002 (všetně EUU2) a vše se tváří docela dobře, včetně rozchození malé češtiny od Sunnysoftu. Narazil jsem včak na problém s nněkolika programy, které absolutně nerespektují jakékoliv znaky s diakritikou (např. nPOP v.1.0.0 pro PC2002) kdy se po přimu, nebo pokusu napsat cokoliv česky zobrazí jen čtverečky místo písmen s diakritikou. V některých programech to trvrdí, že čestina je Central European Alphabet (ISO), ale bohužel nejde přepnout na (Windows). Možná by stačily fonty na ISO8859-2, ale nevím kde je sehnat.

Druhý problém mám v případě dlouhodobého připojení na ActiveSync 3.6, kdy občas dochází k zahlcení (vyčerpání) veškeré volné paměti, která se uvolní pouze softresetem.
Víte někdo čím to odstranit.
Kulicka (32)|19.10.2002 17:51
Neni nahodou ActiveSync 3.6 beta? Kde se to vubec sosne? a magorsoftu je stale jenom 3.5. Ja mam taky 3630 upgradnuty na PPC2002,cestinu pouzivam velkou K tomu Bluetooth jacket.Byvam pripojeny dlouhe hodiny pres BT nebo USB a problem s pameti sem nezaznamenal. Mimochodem,jaxe ti podarilo nainstalovat EUU2? Mne zahlasi chybu na tom .xip fajlu.Pry to dela mala ROM u 3630. Jenze ten fajl co to smaze je podle mne vlastni EUU2. Ten zbytek bude EUU1. (aspon podle datumu souboru to tak vypada). Take zadne zlepseni avizovane EUU2 sem po instalaci nezaznamenal. Cesky Compaq nema tuseni co s tim. (us 3 mesice se snazim o nejake info). No a velky COMPAQ na nas *ere.Pritom mel EUU2 vyresit problemy s BT Jacketem. Jo kdyby tak pambu dal a vysel PalmOS5 pro iPAQ. Okamzite zahazuju wokna.
Point (19)|20.10.2002 20:36
Ne, ActiveSync 3.6 není beta a byl k dosažení i na MS serveru.
Instalace EUU2 také bez problémů ;-) Když mne to stále vyhánělo že mám málo paměti, tak jsem celý ten balík naládoval na CF kartu a spustil odtud. Zbytek už prošel bez jakýchkoliv zbytečných keců od instalátoru.
Nevím jak vyřeší problémy s BT jacketem, já mám jen CF BT kartu, ale problém který jsem měl s GPRS přes Ericsson T39 a BT komunikaci jsou vyřešeny.
Kulicka (32)|20.10.2002 22:29
A to mas 3630 ? Ja to zkousel i do resetovanyho iPAQa a nic.
MAD X (5)|3.1.2003 21:55
Ahoj.Týden mám 3630,bezproblémově jsem flashnul ROM z WinCE 3.0 na PPC 2002 ale mám jen verzi 2.07 a nejede mi hlas.záznamník.Potřebuju tu verzi kde je vše beproblému.Vyměním za software-mám min.300 prog.a her.Něco je freeware ale většinou plné verze.Ani jsem je ještě všechny nezkusil-je toho fakt moc.Můžete nechat v odpovědi tel.,zavolám vám a domluvíme se na formě.Dík
MAD X (5)|4.1.2003 11:10
Neví někdo jak nastavit fungující připojení na internet přes IrDA mezi 3630 a N6210? Jo a posledně jsem zapomněl připsat svůj mail.

madx@seznam.cz