Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

kde sehnat stylus na MDA 2

pegasj (29)|17.3.2005 19:42
Tak jsem dneska potratil uz posledni stylus k MDA 2. Mate nekdo PLZ nejake info, kde se da koupit ? Radeji jich vezmu vic :D
Suoraj (704)|17.3.2005 19:55
sunny soft v Kotvě za cca 250 kč
Kato_ce4you (970)|18.3.2005 00:33
[QUOTE="Suoraj"]sunny soft v Kotvě za cca 250 kč[/QUOTE]
To je ten samej, co je v MDA II jako origos? Protoze vsude na netu (zas tak moc jsem to nehledal, ale taky uz mam posledni a znacne osahanej/osoupanej, takze prestava vypadat pekne :( ) je akorat nejakej cernej (a nedej boze aby byl jeste plastovej - to uz z obrazku nepoznam :? ). Takze v Kotvicce maji origos na MDA II?! :) Bych se tam stavil cestou na Linux Expo :)
Btw. ten malinkatej obchudek v Kotve je SunnySoft? :D Tak tam uz jsem byl vic nez dostkrat (pri pomeru, kolikrat jsem byl v Praze :cool: ) a vubec jsem netusil, ze prave to je SunnySoft :)) hehe - fakt big shop :D
Miloš Strouhal (3997)|18.3.2005 01:40
Ten v Kotvě neni originál. Je to napodobenina s propiskou v jednom. Je bílo-stříbrnej. Originál je černo-stříbrnej.. A samozřejmě bez propisky.
Tugof (79)|18.3.2005 07:43
Tenhle

vypadá jako originál, ale kdo ví...Podle ceny 499 by to ale moch bejt...
Tugof (79)|18.3.2005 07:46
a píšou u něj: výrobce Qtek...
pegasj (29)|18.3.2005 09:37
[QUOTE="Tugof"]a píšou u něj: výrobce Qtek...[/QUOTE]

Dik za NFO jo to bude urcite on, ale z te ceny jsem tak trosku vyosenej :D
madamare (167)|18.3.2005 11:15
Ja som si kúpil na MDA II stylus 3v1 od Sunnysoftu asi pred mesiacom bol originál na MDAčko,akurát nedržal a po 2 týždňoch som ho stratil:no: -vypadol.P.S. bol kovový z plastovým hrotom a vchnáčikom( odoberací bolo pod ním pero)
pegasj (29)|18.3.2005 11:33
[QUOTE="Marek Madaj"]Ja som si kúpil na MDA II stylus 3v1 od Sunnysoftu asi pred mesiacom bol originál na MDAčko,akurát nedržal a po 2 týždňoch som ho stratil:no: -vypadol.P.S. bol kovový z plastovým hrotom a vchnáčikom( odoberací bolo pod ním pero)[/QUOTE]

Ja si ho dnes objednal taky, tak koukam ze to nebyla stastna volba :((
madamare (167)|18.3.2005 11:44
Keď ti príde daj vedieť či máš podobný problém ako som mal ja .
st.tom_ce4you (365)|18.3.2005 11:47
[QUOTE="Marek Madaj"]Ja som si kúpil na MDA II stylus 3v1 od Sunnysoftu asi pred mesiacom bol originál na MDAčko,akurát nedržal a po 2 týždňoch som ho stratil:no: -vypadol.P.S. bol kovový z plastovým hrotom a vchnáčikom( odoberací bolo pod ním pero)[/QUOTE]


Ja ho mel tez a na DataPhone II nebyl zadny problem. Kolega mel MDA II a mel problem i s original stylusem.
madamare (167)|18.3.2005 12:17
[QUOTE="st.toma"][QUOTE="Marek Madaj"]Ja som si kúpil na MDA II stylus 3v1 od Sunnysoftu asi pred mesiacom bol originál na MDAčko,akurát nedržal a po 2 týždňoch som ho stratil:no: -vypadol.P.S. bol kovový z plastovým hrotom a vchnáčikom( odoberací bolo pod ním pero)[/QUOTE]


Ja ho mel tez a na DataPhone II nebyl zadny problem. Kolega mel MDA II a mel problem i s original stylusem.[/QUOTE]
preto som písal aby dal vedieť ako mu bude fungovať. Mne napríklad originál funguje bez problémov drží aj pri prudšom narážaní na MDA a nevypadne, ale ten nový mi vypadol aj keď som ho len otočil hore nohami.
pegasj (29)|18.3.2005 12:25
Dam vedet az to prubnu, origos je uplne OK drzi, teda drzel jak prikovanej