Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Seznam pro nákup

simonik2 (95)|17.3.2005 15:47
Zdá se mi, že to tu už sice bylo, ale nemůžu to najít. Hledám jednoduchý seznam pro nakupování - sepsat,zaškrknout že mám atd. něco jednoduchého
Díky
Wuffi (1599)|17.3.2005 16:35
Genialni je HandyShopper:D
beecher (9270)|17.3.2005 17:25
No a ja bych potreboval prave neco uplne slozityho...
Evidence obchodu (adresa, oteviraci doby), co kde maji, za jakou cenu, aby mi to udelalo seznamy nakupu do jednotlivych obchodu z jednoho velkeho nakupniho listku podle cen, moznost ovladat prstem, kdyz jsem v obchode (jak hledani zbozi, tak odskrtavani, tak i zadavani ceny) atd...
To si to zase budu muset naprogramovat sam, co? :D
TheMelin (1642)|17.3.2005 17:34
[QUOTE="beecher"]No a ja bych potreboval prave neco uplne slozityho...
Evidence obchodu (adresa, oteviraci doby), co kde maji, za jakou cenu, aby mi to udelalo seznamy nakupu do jednotlivych obchodu z jednoho velkeho nakupniho listku podle cen, moznost ovladat prstem, kdyz jsem v obchode (jak hledani zbozi, tak odskrtavani, tak i zadavani ceny) atd...
To si to zase budu muset naprogramovat sam, co? :D [/QUOTE]

Mno nevím zda to všechno potřebuješ.Aby si pro máslo jel na jednu stranu Prahy a pro chleba na druhou.Asi budeš mít dobrej pocit, že jsi ušetřil, ale pak si tam připrogramuj mapku ze které ti to bude počítat i spotřebu paliva a nakonec vše koupíš v jednom obchodě :D
beecher (9270)|17.3.2005 17:47
[QUOTE="TheMelin"]Mno nevím zda to všechno potřebuješ.Aby si pro máslo jel na jednu stranu Prahy a pro chleba na druhou.Asi budeš mít dobrej pocit, že jsi ušetřil, ale pak si tam připrogramuj mapku ze které ti to bude počítat i spotřebu paliva a nakonec vše koupíš v jednom obchodě :D [/QUOTE] Jo potrebuji, protoze mam v okoli bydliste 4 (slovy CTYRI) supermarkety. Dobre, ne?
Auta nemaje, takze jezdeni z Bohnic do Tesca Zlicin nebo na Cerny Most nehrozi, nehlede na to, ze mam zdarma bus do Tesca Letnany... ;)
Mozna jsou moje pozadavky trochu ulet (to bude asi tim, ze jsem analytik&programator), ale proste takhle ja si predstavuji dobre navrzenou aplikaci takoveho razeni...
JiH_ce4you (149)|17.3.2005 17:52
[QUOTE="beecher"]No a ja bych potreboval prave neco uplne slozityho...
Evidence obchodu (adresa, oteviraci doby), co kde maji, za jakou cenu, aby mi to udelalo seznamy nakupu do jednotlivych obchodu z jednoho velkeho nakupniho listku podle cen, moznost ovladat prstem, kdyz jsem v obchode (jak hledani zbozi, tak odskrtavani, tak i zadavani ceny) atd...
To si to zase budu muset naprogramovat sam, co? :D [/QUOTE]

A zkousel jsi ten HandyShopper ? :-)
Umi k jednomu zbozi zadat vic cen a tak podobne.
Ale ty seznamy odfiltrovat neumi :-(
Myslim ....

J.
beecher (9270)|17.3.2005 18:22
[QUOTE="JiH"]A zkousel jsi ten HandyShopper ? :-)[/QUOTE] Zkousel, uz kdyz jsem chtel zadat obchody, tak jsem to zavrhnul... Pouze nazev obchodu a tim to haslo... :oops:
simonik2 (95)|17.3.2005 20:47
[QUOTE="Wuffi"]Genialni je HandyShopper:D [/QUOTE]

Ho hledám a nemůžu ho najít.Je to free?

Kdesi jsem zahlédol i český ale zaboha nevím kde.
wisp_ce4you (200)|17.3.2005 23:34
Zde, bohuzel pouze english.
Wuffi (1599)|17.3.2005 23:53
[QUOTE="beecher"][QUOTE="JiH"]A zkousel jsi ten HandyShopper ? :-)[/QUOTE] Zkousel, uz kdyz jsem chtel zadat obchody, tak jsem to zavrhnul... Pouze nazev obchodu a tim to haslo... :oops:[/QUOTE]

Uh?! Pak Te bohuzel musim upozornit ze nic lepsiho uz nenajdes.
beecher (9270)|18.3.2005 00:29
[QUOTE="Wuffi"]Uh?! Pak Te bohuzel musim upozornit ze nic lepsiho uz nenajdes.[/QUOTE] No, ved to hutorim... Tak ja zase pres vikend nakopnu vyvojarske ore... ;)
Medved_ce4you (200)|18.3.2005 10:57
Ja pouzivam na takoveto veci ListPro od Illium s celkem spokojenost. Muzes si to pretvorit podle vlastnich predstav, ale je pravda, ze takove fce jako pozaduje Beechcer to nema.
Zdenek Malinsky (9781)|18.3.2005 14:24
Já bych měl řešení. Zkuste něco zcela jiného. Není to tedy žádná novinka, ale jsou s tím dlouhodobě jen ty nejlepší zkušenost (Vláda ČR, Parlament, Lidový dům). Řekl bych, že už na tom není co vylepšovat. Funguje univerzálně-vysoce variabilní. Pokud nepomůže Beecher..... vyzkoušejte toto: Někomu pomůže, nikomu neublíží! :yes: :yes: :yes: A máte po problémech.;)