Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nechtěné zapínání

Benedikt_ce4you (101)|17.3.2005 01:56
(omlouvám se, asi už to tu bylo víckrát, ale neumím volit správná klíčová slova na hledání)
Prosím znalce o radu - neustále se potýkám s problémem svévolného zapnutí PDA v kapse. Co můžu udělat, když chci, aby mi PDA reagovalo (jako zapnutí) jen a pouze na tlačitko POWER. Veškerá ostatní tlačítka úplně vyřadit z provozu při vypnutém PDA. (utilita, že se PDA sice tlačítky zapne ale ihned zase vypne po 5sec. není špatná, ale není to ono.)
jval (453)|17.3.2005 07:54
Začal bych tím, že bych si v nastavení zapnul zámek kláves.

Ten zajistí, že po vypnutí jde zapnout jen tlačítkem Power.

Jo a ještě jedna vě, nedavno jsem nechal suštěnej AS a MDA se mi zapínalo každou chvíli samo na stole. Stopnul jsem AS a byl pokoj.
Suoraj (704)|17.3.2005 08:48
[QUOTE="Benedikt"]... asi už to tu bylo víckrát, ale neumím volit správná klíčová slova na hledání...[/QUOTE]

prostě si línej no... třeba tady máš...:sarcastic:
Pavel Koza (4761)|17.3.2005 12:49
...pro predrecniky;) - vsimli jste si, ze autor zadajici o radu ma zarizeni Toshiba e335? A ze u tohoto zarizeni s nejvetsi pravdepodobnosti chybi aplet pro zamceni klaves (soudim podle toho, ze ani e400 ani e750 ani e800 to neumi)? A ze nema problem se samovolnym zapinanim ale zapinanim v kapse nechtenym stiskem tlacitka?

Odpoved - pokud tam ten aplet skutecne neni, tak je reseni tohoto problemu temer nemozne. Zkusil bych jeste nastavit na vsechna tlacitka akci , ale jednak pochybuji o tom, ze to pomuze a druhak tak prijdete o funkcnost... Pak uz akorat buzerovat Toshibu, coz je ale IMHO stejne ucinne jako kricet z okna...
jval (453)|17.3.2005 12:58
Omlouvám se, toho jsem si fakt nevšiml.
Benedikt_ce4you (101)|17.3.2005 19:51
[QUOTE="Pavel Koza"]...pro predrecniky;) ...[/QUOTE]

Už jsem to také psal, ale opět zopakuji - to Pavel Koza - jseš fakt borec na svém místě. Díky za odpověď, byť neoptimistickou, hlavně ale jednu z mála na daný dotaz.

Toshiby (ani e330 a e335) taky nemají tu systémovou funkci blokaci kláves (nevím proč a štve mě to), ale i jako začátečník jsem už první krůčky zvládl a toto odhalil. Nabízené fórum, které rýpavě poukazuje na mou línost, je mě známo, ale je o něčem úplně jiném. Asi budu muset zůstat u té utility co sice zapnutí nezabrání, ale aspoň po 5s opět vypíná (MortSaver 1.0). :(