Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde kopirovat a instalovat .cab soubory

JoseFS (21)|16.3.2005 23:19
Koupil jsem si moje prvni PDA FS Loox 420. Nainstaloval jsem si ActiveSync 3.7.1. Synchronizace probiha v poradku a kopirovani napr. txt, mp3 souboru pres activesync taky jde. Kdyz jsem ale zkusil zkopirovat do PDA cab pro Betaplayer, tak se zobrazi dialog kopirovani a nic se nedeje (cekal jsem 10 min). Zkousel jsem dale instalovat hru od SunnySoftu, zobrazi se okno Add Program a pak nasledne prubeh instalace a zase se nic nedeje. Muzete mi prosim poradit, kde muze byt chyba. Dekuji.
Zdenek Malinsky (9781)|16.3.2005 23:59
Můžeš pomocí Total Commandera v PC nebo AS a tlačítko Explore. Na instalaci .CAB použij CabInstl. Umožní instalaci na Tebou zvolené místo.

AS je už novější, ver. 3.8
yasmeene2 (794)|17.3.2005 01:27
Náhodou plnou pamětí to asi nebude, že? Dělají to jenom caby, nebo i jiné soubory? Kopírovat caby z pda do pc jde?
Hombre_ce4you (113)|17.3.2005 05:37
Je to napsane dost zmatene. Clovek poradne nevi o co jde.

ZaZIPuj ten *.CAB na PC a na PPC to zase odZIPuj nebo to na PC prejmenuj a na PPC to prejmenuj z5.
JoseFS (21)|17.3.2005 09:23
Tak jsem zkusil u kamarada, ktery ma Win 2000, kopirovat pres Activesync z PC do PDA cab soubor a slo to jako po masle. Ja mam Win 98SE a asi to bude widlema, ze odmitaji, ze zatim mne neznamych duvodu, kopirovat cab a exe soubory, nepomuze ani oblbovacka s prepsanim pripony napr na txt. Vysledkem pri kopirovani napr. cabinst.exe z PC do PDA je v PDA soubor ~abinst.~xe s velikosti 0B :( Tak patram dal, proc to ve Win 98SE nefunguje.
Zdenek Malinsky (9781)|17.3.2005 11:32
Já měl na starém ntb také W98SE a vše běhalo ok. Můžeš mi popsat, jak přesně kopíruješ, resp.i jaký CAB? Klidně pošli SZ.
V nejhorším případě nouze si můžeš z netu stáhnout CAB přímo do PDA. Proto jsou také zde v mobilní verzi stránek softy jen .CAB nebo .EXE přímo spustitelné z PDA (neinstalující se)
Pavel Koza (4761)|17.3.2005 13:23
Neni tam nejaka pomatena konverze? Jednak zkuste nainstalovat posledni AS 3.8 a druhak kouknete na desktopu do ActiveSync -> Tools -> Options -> Rules -> Conversion Settings a zkuste vypnout konverzi...
JoseFS (21)|18.3.2005 09:10
[QUOTE="Pavel Koza"]Neni tam nejaka pomatena konverze? Jednak zkuste nainstalovat posledni AS 3.8 a druhak kouknete na desktopu do ActiveSync -> Tools -> Options -> Rules -> Conversion Settings a zkuste vypnout konverzi...[/QUOTE]

Tak jsem nainstaloval Activesync 3.8, vypnul konverzi a chova se to porad stejne, tj. nejde kopirovat cab, exe soubory a nepomuze ani zmena pripony. Asi to opravdu provadi konverzi souboru bez ohledu na to, ze je v nastaveni vypnuta. Zkusim se jeste prohrabat v registrech.
Suoraj (704)|18.3.2005 09:33
Ten AS si jen přemázl? Odinstaluj AS, z program files smázni jeho složku stejně jako z user setting, restartuj PC a nainstaluj znova.
.::Richmond::. (48)|21.3.2005 14:08
...a kdyz to nepomuze tak vymen w98 za neco novejsiho (neinovovat, cista instalace vcetne formatu - clovek nikdy nevi)
JoseFS (21)|23.3.2005 09:38
Tak po vsech marnych pokusech pomohlo az preinstalovani woken.
beecher (9270)|23.3.2005 10:06
[QUOTE="Josef Svoboda"]Tak po vsech marnych pokusech pomohlo az preinstalovani woken.[/QUOTE] No, ja jsem vam to nechtel navrhovat, doufal jsem, ze se to podari vyresit i bez toho...
Proste udelat to Microsoftacku, vystoupit a nastoupit... ;)