Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA compact - pomalý foťák

Barrby (30)|16.3.2005 15:05
Nemáte někdo radu, jak zrychlit u compactu foťák? Po stisknutí spouště ho (jako MDA m:D ) musim držet cca 3 s nehnutě než to vyfotí. Jak s tím pohnu, fotka je rozmazaná, takže to neni např. ukládáním, ale opravdu dlouhým časem expozice ... :(

Nepomůže nějakej Flash, Patch, ... něco?

Jo, fotím na nejvyšší rozlišení a je jedno, jestli jdo fotky do RAM nebo rovnou na SD kartu.
Suoraj (704)|16.3.2005 15:13
[QUOTE="Barrby"]... do RAM nebo rovnou na SD kartu.[/QUOTE]

Ono si to asi při spuštění spouště nejdřív osahá dostupný ůložiště což u gigovky asi dost trvá. Ta doba je i při ukládáni do defaultních obrázků tak dlouhá?
Barrby (30)|16.3.2005 16:01
Je stejně dlouhá ať tam karta je nebo ať je tak jak ho HTC stvořil (tj. bez karty ;) )

Ale chvilku přede mnou založil na stejný téma diskuzi Superbobo75 (sorry, nevšim jsem si) a uvádí odkaz na patch, kterej by to moh řešit. Jenže je srab a hledá oběť, která to prubne! :D No, asi našel ...

Dám pak vědět ...

Vy ostatní takovou zkušenost nemáte? Vám to netrvá 3,5 s než něco vyfotíte? Jak to, kua ...:evil:
choze_ce4you (104)|16.3.2005 16:57
jj, trva :( kvalita se po patchech typu "camerapatch" a "camerawizzard" zlepsila, ale odezva je porad stejna, tudiz si myslim, ze jde o hw potiz.

Choze
Barrby (30)|16.3.2005 20:21
[QUOTE="Choze"]jj, trva :( kvalita se po patchech typu "camerapatch" a "camerawizzard" zlepsila, ale odezva je porad stejna, tudiz si myslim, ze jde o hw potiz.[/QUOTE]

A můžeš ty zmíněný patche dát do placu? Nebo kde to roste, plís?
Tugof (79)|16.3.2005 20:42
zkoušel jsem 5 druhů různých patchů (a kdo ví čeho) a rychlost se nezměnila. Jestli kvalita to nevím. Vše je na xda-devenlopers.
choze_ce4you (104)|16.3.2005 21:15
stahuj tady: ftp://xda@xda-developers.com/ (xda)

Choze
Superbobo (121)|16.3.2005 23:06
[QUOTE="Barrby"]Je stejně dlouhá ať tam karta je nebo ať je tak jak ho HTC stvořil (tj. bez karty ;) )

Ale chvilku přede mnou založil na stejný téma diskuzi Superbobo75 (sorry, nevšim jsem si) a uvádí odkaz na patch, kterej by to moh řešit. Jenže je srab a hledá oběť, která to prubne! :D No, asi našel ...

Dám pak vědět ...

Vy ostatní takovou zkušenost nemáte? Vám to netrvá 3,5 s než něco vyfotíte? Jak to, kua ...:evil: [/QUOTE]

Ja a srab :-)) Pocital jsem, ze k tomu bude mit co rict nejaka genialni hlavicka na ce4you jako XP, Pavel Koza, Beecher atd., samozdrejme te tim nechci ani nahodou odradit ;)