Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 9 z 22 PrvníPrvní ... 789101119 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 324

Téma: IV. oficiální sraz ce4you :: Bzenec, květen 2005, hotel Bzenec

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Jasně maximálně k Šebovi na zahradu )))

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

ok, tak se posnazim vyjednat u správce sokolky kdy by nas byl ochotnej tolerovat. nechtelo by to spis zalozit nove tema? tohle ttrochu vedle IV srazu ... W

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od LCC6
    ok, tak se posnazim vyjednat u správce sokolky kdy by nas byl ochotnej tolerovat. nechtelo by to spis zalozit nove tema? tohle ttrochu vedle IV srazu ... W
    Si ho zaloz sam, ne? Ale doporucuji 1) po IV. srazu a 2) s anketou, zda-li to spani na zemi vsichni prezijem...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Chuck
    Jasně maximálně k Šebovi na zahradu )))
    U me to urcie vyresime - jednou - musim jeste udelat latriny

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Šeba
    me to urcie vyresme - jenou - musim jeste udelat latriny
    Toi Toika ti priveze nejaky suchace...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Můžu půjčit z práce. Na vechtrech mají 2 dřevěné kadibudky. Hlavně aby si někdo nezadřel třísku do......

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Tak vás poslouchám a nestačím se divit ... mám návrh na super polní podmínky... skautský tábor -nejbližší civilizace 3km (penzion), nejbližší vesnice 15km, spaní v stanech s podsadami, polní kuchyně na originál dřevěná přírodní polena. Chladnička v potoce, sprcha na ruční pumpu a latrinky přesně toho slova smyslu ne nějaké luxusní kadibudky:sarcastic: .O techniku netřeba se bát, na to se tam vždycky večer nastartoval generátor - teda když někdo měl poruce benzin.:O Ale zase bychom si mohli u táboráku vyprávět, jak by to pěkně chodilo, kdyby to chodilo. Ale pokud by někdo chtěl vyzkoušet hvězdářský SW, měl by ideální šanci.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Šebo, co se těch latrin týká, zajeď si ke skautum na radu. Popíšu ve stručnosti: Díra do země - poleno na jedné i druhé straně, na to prkno. Pardon - s dírou u prostřed. S odpovídající dírou uprostřed. Okolo zavěsit šedozelené (pánové si jistě na tu barvu vzpomenou), k tomu připravené látkové zábrany, vedle kýbl s vápnem a druhý s dezinfekcí. Po odjezdu se zahází zeminou. Druhý rok se vykope díra vedle. POZOR nesplést směr. Jednoduchost maximální, praktičnost veliká, radost z pohnojené zahrady neutuchající.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

JO JO musime proverit mobilnost nasich mobilnich zarizeni. Myslim ze nas to jednou nemine - je tady stale vice priznivcu.
    Sraz bude tak dlouhy jak dlouho nam vydrzi baterie cize asi 3 - 5 hodin.Po te uz se muzeme oddavat - jen flashovani a upgrade svych zaludku a hlav s mobilnim pullitrem - idila o ktere se vyvojarum jen zda:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Johana
    ...-nejbližší civilizace 3km (penzion), nejbližší vesnice 15km...
    Johano, to mi prijde, jak kdybys nikdy necetla tohle: http://www.bestijka.cz/texty/programatori.asp, pravidlo ctvrte...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Johano, to mi prijde, jak kdybys nikdy necetla tohle: http://www.bestijka.cz/texty/programatori.asp, pravidlo ctvrte...
    Ja jsem Vam to rikal je to tak

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Citace Původně odesláno od Johana
    ...-nejbližší civilizace 3km (penzion), nejbližší vesnice 15km...
    Já to číst nepotřebuju ) stačí, když to moje okolí dodržuje. a na tom skautskym víkendu jsem ozkoušela, co vlastně MDAII vydrží v reálu. :yes: DOST:yes: :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ja jsem Vam to rikal je to tak
    Co jsi nam, Sebo, rikal?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

- idila o ktere se vyvojarum jen zda

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

- idila o ktere se vyvojarum jen zda
    Jo tak!!!
    Uprimne, na fastfoody moc nejsem, ale takova nedostupnost civilizace je vazne tristni...

Strana 9 z 22 PrvníPrvní ... 789101119 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 89
    Poslední příspěvek: 02-03-2006, 16:56
  2. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 14-12-2005, 08:16
  3. Reakcí: 108
    Poslední příspěvek: 19-09-2005, 18:24
  4. Reakcí: 244
    Poslední příspěvek: 15-02-2005, 07:06
  5. Reakcí: 93
    Poslední příspěvek: 17-05-2004, 09:04