Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 11 z 22 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 324

Téma: IV. oficiální sraz ce4you :: Bzenec, květen 2005, hotel Bzenec

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zeptej se Ipfa nebo si tam zavolej: +420 518384527 (mail hotelbzenec@centrum.cz). Stránky hotelu se předělávají.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Takže konec úvah, nechtějí psi, nechtějí ani mne!

Škoda, tak někdy jindy :no:

Registrace
    Mar 2004

To mě mrzí, ale se psem bude problém v 90 % českých ubytovacích zařízení. Stejně i u obchodů, možná lepší v restauracích. Chápej, že se bojí hygieniků.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Sorry zo OT, ale

pes není pro hygienu, ani další "exekutivní" složky problém, záleží jen na majiteli zařízení, zda ho přijme či ne a především záleží na soudnosti majitele zda má či nemá vychovaného psa!

Takže má podmínka zní kam já, tam pes, a znám dost a dost míst kam s ním mohu, a znám i přehršel ubytovacích zařízení, které pochopili, že je lepší účtovat od 200 ,- Kč za den pobytu psa, než přicházet o zákazníky, neb jsem zapřísáhlým odpůrcem psích hotelů a dalších velmi stresujících zařízení pro zvíře, které netuší proč bylo odloženo!

P.S. Vím, že to sem zcela nepatří, ale občas mám nutkání uvést různé kolující polopravdy / spíše by se mi chtělo napsat lži různých provozovatelůubytovacích, či stravovacích zařízení/ na míru pravou.

Mé znalosti vycházejí z osobních dotazů, právě na, v předchozím příspěvku zmiňovanou, "hygienu"

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2002

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    To mě mrzí, ale se psem bude problém v 90 % českých ubytovacích zařízení. Stejně i u obchodů, možná lepší v restauracích. Chápej, že se bojí hygieniků.
    Pokud pes nebeha po kuchyni, nebo v mistech, kde by mohl prijit do styku s jidlem (i v jeste nezpracovanem stavu, jako treba sklad potravin) neni pro hagienu zadnym problemem. Je to spise v tom, ze tech 90% zarizeni, resp. jejich majitelu, se na hygienu pouze vymlouva...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

vite, dalsi pohled je, ze majitele se boji, ze tim, ze tam budou nekdy mit psy budou odchazet zakaznici, co psy nemaji radi

ja psy zboznuju, stejne tak kocky a vsechna zvirata, kdo neveri, zaslu fotografie

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od hybo
    ...ja psy zboznuju, stejne tak kocky a vsechna zvirata, kdo neveri, zaslu fotografie
    já snim také v podstatě cokoliv ....

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Okrajová informace:
    Uzávěrka přihlášek je 3. května, pak ruším veškeré volné pokoje, anebo si nerozhodnutí zaplatí zálohu na stornopoplatky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Medved
    Pokud pes nebeha po kuchyni, nebo v mistech, kde by mohl prijit do styku s jidlem (i v jeste nezpracovanem stavu, jako treba sklad potravin) neni pro hagienu zadnym problemem. Je to spise v tom, ze tech 90% zarizeni, resp. jejich majitelu, se na hygienu pouze vymlouva...
    Jo, na hygienu se vymlouvají, aby nemuseli říkat, že s 90% psy nejsou žádné problémy, ale těch zbývajících pět procent ti dokáže nadělat v hotelu pěknou paseku - bláto v posteli, štěkání v noci, očichávání a skákání na ostatní zákazníky. No, a protože se v hotelech bojí těch pěti procent nevychovaných, a protože nikdy nemůžou vysvětlit, proč tenhle může a ne ne, tak odmítají šmahem všechny. Takže jsou nakonec biti hlavně ti slušní s vychovaným psem. Blbý, co?

Registrace
    Mar 2004

Johano, chybí Ti 5% psů. 90% slušných + 5% problémových = 95% a celek je 100%. Jediné, co mě napadá, že jsou to psi, které sní Ipf (viz.jeho příspěvek výše).

Koukám, že Johana není ještě přihlášená. Jak je to možné? :O Ty snad nepojedeš? :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

No, přihlášená jsem byla a už nejsem. Rodina - dcera má dvacetiny.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Johano, chybí Ti 5% psů. 90% slušných + 5% problémových = 95% a celek je 100%. Jediné, co mě napadá, že jsou to psi, které sní Ipf (viz.jeho příspěvek výše).
    ¨
    Nechybí mi ani jeden. Mám dvě kočky. A těch 5% se v pohodě ztratí ve statistické odchylce a ve srazových ztrátách. Nejen ce4you má srazy.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od Johana
    No to se nevylučuje - vezmi dceru s sebou!

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Falco
    No to se nevylučuje - vezmi dceru s sebou!
    Bezva nápad. Tady jsou ale vážně chytrý lidi. ) Ještě dneska to dceři navrhnu. ... jenže si představ, že to tam okoukne a na svý dvacetiny se čerstvě zamiluje do nějaký cihly a já to budu muset zacvakat. :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Bezva nápad. Tady jsou ale vážně chytrý lidi. ) Ještě dneska to dceři navrhnu. ... jenže si představ, že to tam okoukne a na svý dvacetiny se čerstvě zamiluje do nějaký cihly a já to budu muset zacvakat. :no:
    Bezva darek, ne?
    Jinak si predstav, ze se na svy dvacetiny cerstve zamiluje do nejakeho cihlare... To pak bude peklo... :yes:

Strana 11 z 22 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 89
    Poslední příspěvek: 02-03-2006, 16:56
  2. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 14-12-2005, 08:16
  3. Reakcí: 108
    Poslední příspěvek: 19-09-2005, 18:24
  4. Reakcí: 244
    Poslední příspěvek: 15-02-2005, 07:06
  5. Reakcí: 93
    Poslední příspěvek: 17-05-2004, 09:04