Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Java applets

Nováček
    Registrace
    Jun 2002

Ahoj všichni,
    potřebovala bych poradit, jestli se dá nějak připojit přes pocket(mám 3870) připojit k bance na internetu. Naistalovala jsem si podporu Java, která se dodává na CD, ale pořád mi to píše: Your brouwser doesn't support Java applets...
    Předem dík za každou příznivou odpověď:-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

Jo tak tenhle problem resim taky.Potrebuju se dostat do Komercni banky a do CSOB.Mam blbej dojem ze CSOB asi nepujde pac ty potrebujou certifikaty, ale ta KB by mohla jit jenze se mi tam vubec nedari dosta.Taky bych uvital nejaky podnetny napad.Co mas za banku?

Guest

No v podstate ani u CSOB nepotrebujes certifikat kdyz chces jen koukat na ucet, vypis atd. ale tu javu by to chtelo. Ja jsem se na svuj ucet prihlasil , ale to bylo tak vsechno, menu co je delany v jave se mi neukazalo a tak jsem si nemohl zobrazit ani vypis...(

Condor2

Nováček
    Registrace
    Jun 2002

já mám HVB...tak se tam asi nejde dostat ...:-(

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Zkuste aplikaci RegKing od Ch. De Herrery (http://www.doctorce.com/regking.htm). Ta by měla Pocket Internet Exploreru dát vlastnosti IE 5.x. Já jsem se s tím dostal na svůj účet u GECB, i když na druhou stranu mně to nevzala Union banka. U ČSOB jsem to nezkoušel, tam jsou certifikáty. Rovněž tak se s tím nedostanu na Yahoo Calendar.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Souhlas.
    U ČSOB by stačilo vytvořit verzi bez javascriptu (nebo nějak dostat do pocketPC podporu javascriptu), certifikát je potřeba jen pro aktivní přístup (příkazy k úhradě ...).

Martin

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Zkuste aplikaci RegKing od Ch. De Herrery (http://www.doctorce.com/regking.htm). Ta by měla Pocket Internet Exploreru dát vlastnosti IE 5.x. Já jsem se s tím dostal na svůj účet u GECB, i když na druhou stranu mně to nevzala Union banka. U ČSOB jsem to nezkoušel, tam jsou certifikáty. Rovněž tak se s tím nedostanu na Yahoo Calendar.
    No ono je to jinak. To, co pisete jen zaridi, aby se pIE hlasilo jako IE5, ale vlastnosti bude mit stale jako 4. Je to pro WWW stranky, ktere jiz podle verze prohlizece zablokuji pristup.

Nováček
    Registrace
    Nov 2002

Dobrý den,

je tedy nějaký způsob, jak se přihlásit k GECB. Mně se podařilo dostat se pouze na úvodní obrazovku s zobrazením zůstatku. Pokud však chci uskutečnit převod, tak po vyplnění formuláře ho není možné odeslat.

Děkuji.

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

pokud aktivuju RedKing, stejně mi to hlásí chybu "f" v JavaScriptu. Zatím jsem se dostal u GECB pouze na úvodní formulář, při odeslání mi to hlásí tuto chybu. Možná by nebylo špatné,pokud to někomu chodí, aby zveřejnil nastavení RK. Je někdo takový?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Myslím, že by jste mohli zkusit místo připojení přes Pocket Internet Explorer program Net Front 3.1 (pro Windows Mobile 2003) nebo verzi 3.0 (pro WM 2002). Mám ho a k většině bank není problém se připojit. Demo verze je zdarma, ale je víceméně funkční bez problémů.

Podobná témata

1. Java hry
    Od midiborec_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 31-05-2010, 00:57
  2. JAVA na WM5
    Od Bongoman v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-08-2007, 13:36
  3. Java
    Od Basičan v sekci Fujitsu Siemens Computers