Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Java applets

Ghianika (20)|3.10.2002 10:20
Ahoj všichni,
potřebovala bych poradit, jestli se dá nějak připojit přes pocket(mám 3870) připojit k bance na internetu. Naistalovala jsem si podporu Java, která se dodává na CD, ale pořád mi to píše: Your brouwser doesn't support Java applets...
Předem dík za každou příznivou odpověď:-)
Pata_ce4you (1)|7.10.2002 12:08
Jo tak tenhle problem resim taky.Potrebuju se dostat do Komercni banky a do CSOB.Mam blbej dojem ze CSOB asi nepujde pac ty potrebujou certifikaty, ale ta KB by mohla jit jenze se mi tam vubec nedari dosta.Taky bych uvital nejaky podnetny napad.Co mas za banku?
null (0)|8.10.2002 07:22
No v podstate ani u CSOB nepotrebujes certifikat kdyz chces jen koukat na ucet, vypis atd. ale tu javu by to chtelo. Ja jsem se na svuj ucet prihlasil , ale to bylo tak vsechno, menu co je delany v jave se mi neukazalo a tak jsem si nemohl zobrazit ani vypis...:o(

Condor2
Ghianika (20)|8.10.2002 09:52
já mám HVB...tak se tam asi nejde dostat ...:-(
Paullus_ce4you (400)|8.10.2002 10:06
Zkuste aplikaci RegKing od Ch. De Herrery (http://www.doctorce.com/regking.htm). Ta by měla Pocket Internet Exploreru dát vlastnosti IE 5.x. Já jsem se s tím dostal na svůj účet u GECB, i když na druhou stranu mně to nevzala Union banka. U ČSOB jsem to nezkoušel, tam jsou certifikáty. Rovněž tak se s tím nedostanu na Yahoo Calendar.
mmort7 (102)|8.10.2002 10:15
Souhlas.
U ČSOB by stačilo vytvořit verzi bez javascriptu (nebo nějak dostat do pocketPC podporu javascriptu), certifikát je potřeba jen pro aktivní přístup (příkazy k úhradě ...).

Martin
hybo (3107)|14.10.2002 09:28
[QUOTE]Zkuste aplikaci RegKing od Ch. De Herrery (http://www.doctorce.com/regking.htm). Ta by měla Pocket Internet Exploreru dát vlastnosti IE 5.x. Já jsem se s tím dostal na svůj účet u GECB, i když na druhou stranu mně to nevzala Union banka. U ČSOB jsem to nezkoušel, tam jsou certifikáty. Rovněž tak se s tím nedostanu na Yahoo Calendar.[/QUOTE]

No ono je to jinak. To, co pisete jen zaridi, aby se pIE hlasilo jako IE5, ale vlastnosti bude mit stale jako 4. Je to pro WWW stranky, ktere jiz podle verze prohlizece zablokuji pristup.
MaxD (33)|3.11.2002 14:53
Dobrý den,

je tedy nějaký způsob, jak se přihlásit k GECB. Mně se podařilo dostat se pouze na úvodní obrazovku s zobrazením zůstatku. Pokud však chci uskutečnit převod, tak po vyplnění formuláře ho není možné odeslat.

Děkuji.
Svatik_ce4you (3)|3.11.2002 15:06
pokud aktivuju RedKing, stejně mi to hlásí chybu "f" v JavaScriptu. Zatím jsem se dostal u GECB pouze na úvodní formulář, při odeslání mi to hlásí tuto chybu. Možná by nebylo špatné,pokud to někomu chodí, aby zveřejnil nastavení RK. Je někdo takový?
HELEKAL PETR (195)|9.7.2004 17:45
Myslím, že by jste mohli zkusit místo připojení přes Pocket Internet Explorer program Net Front 3.1 (pro Windows Mobile 2003) nebo verzi 3.0 (pro WM 2002). Mám ho a k většině bank není problém se připojit. Demo verze je zdarma, ale je víceméně funkční bez problémů.