Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamrznutí displeje MDA Compact po Soft resetu

Geoffrey_ce4you (189)|16.3.2005 12:02
Mám jeden zvláštní problém, po resetu mě zůstává na displeji polovina obrazovky "seklá" po zadání PIN. I když otevřu jiný program a zavřu ho, zůstane tam zase jiný "zbytkový" obraz. Začlo to dělat po nainstalování HandyShortcuts. Už jste někdy někdo řešil podobný problém. Paměti mám volné dost.:evil:
Pavlucha (1496)|16.3.2005 12:12
[QUOTE="Geoffrey"]Mám jeden zvláštní problém, po resetu mě zůstává na displeji polovina obrazovky "seklá" po zadání PIN. I když otevřu jiný program a zavřu ho, zůstane tam zase jiný "zbytkový" obraz. Začlo to dělat po nainstalování HandyShortcuts. Už jste někdy někdo řešil podobný problém. Paměti mám volné dost.:evil: [/QUOTE]

No a HandyShortcuts jsi už odinstaloval? A dělá to pořád?
Co tam máš ještě nainstalovanýho?
Geoffrey_ce4you (189)|16.3.2005 12:21
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="Geoffrey"]Mám jeden zvláštní problém, po resetu mě zůstává na displeji polovina obrazovky "seklá" po zadání PIN. I když otevřu jiný program a zavřu ho, zůstane tam zase jiný "zbytkový" obraz. Začlo to dělat po nainstalování HandyShortcuts. Už jste někdy někdo řešil podobný problém. Paměti mám volné dost.:evil: [/QUOTE]

No a HandyShortcuts jsi už odinstaloval? A dělá to pořád?
Co tam máš ještě nainstalovanýho?[/QUOTE]

Jasně, už je pryč, ale problém trvá, jen je trošku jiný. Zase my na Today zůstává videt 2x SysWatch, jsem z toho na prášky.
Jinak tam mám Počasí, TAgendu, svátky a zprávy. Jaký jiný program na umístění linků na displaj bys mi doporučil?
Pavlucha (1496)|16.3.2005 12:37
Vyhoď SVÁTKY a zkus to znovu.
Geoffrey_ce4you (189)|16.3.2005 13:18
Tak to asi byly ty svátky, zatím je to OK, nainstaloval jsem BatteryPack Pro a dobrý. Díky.
Pavlucha (1496)|16.3.2005 13:20
Svátky se pravděpodobně nesnášej s něčím na WM2003SE, bohužel mi to blbne i na Compactu, i na iPAQ HX4700. ;)
dort (1212)|16.3.2005 19:08
ano i já jsem je je NA MDA - C musel odinstalovat :((
Marixy (54)|16.3.2005 23:54
Ty Svátky blbnou nejen na SE ale i na 2003 bez SE. Loni, když jsem pořídil 4150, tak to falírovalo tak dlouho, dokud jsem se s nimi definitivně nerozloučil.