Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

obrazovka

naiv (7)|15.3.2005 23:00
hladam freeware na snimanie obrazovky,ktorym by som si mohol ulozit obrazok ako jpeg.subor.
Suoraj (704)|15.3.2005 23:12
buďto neumíš česky a nevíš o sekci freeware nebo nebo jsi jen... řekněme méně bystrý:mad:
Miloš Strouhal (3997)|15.3.2005 23:25
To Suoraj: a tobě zase páníčkové asi nedali dlouho nažrat, že se tak křeníš.. :) Tak mu projednou poraď místo peskování (křenění).. Tu energii kterou vkládáš do toho ošklivého smajlíka můžeš zkusit vložit do snahy dát mu sem link na tu utilitku, nebo link na diskusi kde se již podobné téma probíralo, a moderátor pak může tuto diskusi v klídku uzamknout..;)
naiv (7)|15.3.2005 23:38
[QUOTE="Suoraj"]buďto neumíš česky a nevíš o sekci freeware nebo nebo jsi jen... řekněme méně bystrý:mad: [/QUOTE]
vyber si
Prosim Ta porad mi,ktory z tych troch freeware-ov umoznuje ulozit obrazok ako jpeg subor?Alebo je to jedno BMP a jpeg?
Suoraj (704)|15.3.2005 23:52
to XP: a myslíš to upřímně ?

to NAIV: freeware tak třeba XnView umí ukládat ve všech formátech ... Zadej si "capture", "sejmutí obrazovky" do vyhledávače a zjistíš i věci na které se máš chuť zeptat...
naiv (7)|16.3.2005 00:56
[QUOTE="Suoraj"]to XP: a myslíš to upřímně ?

to NAIV: freeware tak třeba XnView umí ukládat ve všech formátech ... Zadej si "capture", "sejmutí obrazovky" do vyhledávače a zjistíš i věci na které se máš chuť zeptat...[/QUOTE]
Dakujem za radu;)
ipf (2136)|16.3.2005 07:10
Na uložení obrazovky používám MagicSS, který ale umí jen bmp (a např. sejmutá obrazovka v realVGA má 1MB). Pro převod na jpg a následné zmenšení používám XnView Pocket. Oba jsou FREE. Kdybys je nenašel, tak se ozvi.
naiv (7)|16.3.2005 11:52
[QUOTE="ipf"]Na uložení obrazovky používám MagicSS, který ale umí jen bmp (a např. sejmutá obrazovka v realVGA má 1MB). Pro převod na jpg a následné zmenšení používám XnView Pocket. Oba jsou FREE. Kdybys je nenašel, tak se ozvi.[/QUOTE]
:) Ahoj!Ja som pouzival GetPDAScreen 1.0.Islo mi presne o to aby som uz nemusel obrazok nasledne upravovat.Skusal som XnView,ale ovela pohodlnejsie sa mi pracuje na velkej obrazovke.Takze stiahol som si Remote Display Control 1.0 a Screen-hunterom som si spravil zopar obrazkov.Tato kombinacia je docasna.Skusim este prebehnut zopar for a ked sa mi to nepodari uz viem o comercnom programe.V kazdom pripade Ti dakujem:yes:
ipf (2136)|16.3.2005 12:06
[QUOTE="naiv"]....ovela pohodlnejsie sa mi pracuje na velkej obrazovke..... [/QUOTE]

Já jsem předpokádal, že ti jde o snímání obrazovky a provádění úprav výhradně na cihle, takhle bych doporučil fotošop :) .
yasmeene2 (794)|16.3.2005 12:08
microsoft remote control display neumí landscape! :(( :no: