Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dobíjení LOOXe a nejenom to

TomasCZ (14)|15.3.2005 20:48
Zdravím všechny, včera jsem si koupil LOOXe 718 a moc s ním ještě neumím, nicméně úspěšně jsem si ho připojil k PC, nastavil síť, Wi-fi, ještě jsem nezkoušel Bluetooth,ale snad to bude taky fungovat bezproblémově. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte jak dlouho se nabíjí, za 2,5 h jsem to měl nybité, je to možné?Nikde v parametrech není tato informace napsaná, je tam jak dlouho vydrží, ale toto ne. Jště bych vás všechny poprosil, jestli by jste mi nedoporučili nějaké "šikovné" prográmky, které bych si měl stáhnout. Předem děkuji za rady a odpovědi.
Šeba_oldd (1184)|15.3.2005 21:41
Ta doba nabijeni o ktere pises je zcela normalni. Pro sve obecne dotazy - nez se zorientujes pouzij spise funkci vyhledavani je zde toho npsane o vsem mraky a tezko to nekd bude neustale opisovat- nebo psat znovu. Pro nekoho muze byt sikovnym programkem - napr. sexualni polohy pro jineho zase uplne neco jineho - cize odpoved je tezká.
Vojtěch Barták (180)|15.3.2005 21:52
Jo, je to možný, sice jsem nestopoval, za jak dloudho se mi loox nabije, ale přišlo mi to tak nějak kolem 2,5 hodiny. Jinak, utilitka kterou opravdu doporučuju je PPCSoft psShutXP.Myslím, že je dokonce ve freewaru tady na ce4you. Nainstalujte si jí, a uvidíte, že je super! (vypnutí displeje, vypnutí, reset). Další, kterou používám, je WR-tools ResInfo. Ukazuje zbylou baterii, paměť dole na liště. Pokud používáte (chcete používat) looxe na čtení eKnih, tak se podívejte na www.palmknihy.cz, najdete tam i program (mobipocket reader) a knihy zdarma. Jinak, softwaru jsou mraky, a jsou tu určitě zkušenější uživatelé, kteří vám poradí.
Šeba_oldd (1184)|15.3.2005 21:57
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=3985 tato diskuze by ti take mohla docela pomoci. Ovsem pozor spousty programu jsou jiz v novych verzich.
TomasCZ (14)|16.3.2005 11:55
Ještě nevíte někdo, když bych si přes bluetooth chtěl poslat z mobilního telefonu telefonní čísla do LOOXe, jaký prográmek je k tomu nejlepší? Můj telefon má také bluetooth, takže v tom by nemělbýt problém. Dík
TomasCZ (14)|16.3.2005 12:17
Ještě jsem teď zkoušel připoji ten telefon přes Bluetooth, jak jsem psal o příspěvek výš a nějak mi to nejde. Mám tel. N6310i ,když LOOX vyžádá spojení s telefonem, tak ho na telefonu přijmu, zadám číslicové heslo, ale tím končím a telefon mě zase od LOOXe odpojí, nevíte čím by to mohlo být a jak to mu předejí, nebo to odstranit?
Vojtěch Barták (180)|16.3.2005 16:16
Mám t68i, a spojení je bez problému i bez obexu. O víkendu bych se moh eventuelně podívat i na tu nokii (jestli někdo neporadí rychleji), ale mám pocit, že když jsem to zkoušel posledně, tak mi to nedělala, a vše probíhalo v pohodě. Já jsem si kontakty poslal pěkně jeden po druhym, nevim, jestli na to nějakej soft je. (Kdyby jo, bylo by to super!)
Dada_ce4you_oldd (63)|17.3.2005 08:29
[QUOTE="TomasCZ"]Ještě jsem teď zkoušel připoji ten telefon přes Bluetooth, jak jsem psal o příspěvek výš a nějak mi to nejde. Mám tel. N6310i ,když LOOX vyžádá spojení s telefonem, tak ho na telefonu přijmu, zadám číslicové heslo, ale tím končím a telefon mě zase od LOOXe odpojí, nevíte čím by to mohlo být a jak to mu předejí, nebo to odstranit?[/QUOTE]
Už to tady bylo několikrát:
" Zasláno: 7. březen 2005, 01:27
Problem je v 6310. Presne takhle se chova stary firmware. Doporucuji upgrade na posledni verzi (ja mam 7). Verzi zjistis vytocenim *0000# tusim a nebo *0000*#. ja mel 5.50 a ta zlobila, kolega 5.52 a pry jede v pohode. tak jsem sel do upgrade a rovnou mi dali 7 a zatim slape a paruje se i s BT zarizenim, ktere drive odmitala."
Dada
TomasCZ (14)|17.3.2005 10:40
Ještě co se týká toho firmwaru,tak jsem teď volal na T-Mobile, tam mě okázali na Nokii a tam mi řekli, že to není problém, ale bude mě to stát 300kč, nejde to sehnat nějak levněji, nejlépe zadarmo? :$: Že by se mi za to chtělo platit, to se říct nedá. Dík za odpověď
Dada_ce4you_oldd (63)|17.3.2005 11:00
Pokud se nepletu , pokud máš Nokii koupenou tady a dokonce od operátora, a v záruce, pak by vše mělo být zdarma.
Dada
TomasCZ (14)|17.3.2005 11:45
Tam mi řekli,že mě odkáží na NOKII (...) a tam po mě chtěli peníze. :(
Nedá se to udělat nějak jinak? nebo Tobě to udělali zadarmo?
dodox (79)|17.3.2005 12:20
nesmis po nich chtit novej firmware, ale stezuj si, ze ti blbne gprs spojeni, modrozub...
a oni ti ho pak ochotne preflashnou ;-) (pokud je to zaruka)
tested on human ;-)
TomasCZ (14)|17.3.2005 12:24
dodox : To je dobrý nápad. Odpoledne to zkusím.
termit_shw (55)|17.3.2005 14:01
Na webu najdeš seznam chyb jednotlivých firmware Nokii. Aby jsi jim nerekl neco co by je primelo uzdravovat tvuj telefon pájkou :D
dodox (79)|17.3.2005 14:23
ja mel 6310i po zaruce a v praze v Mobil Ask sem platil 195,- sdph
ale normalne bych zkusil tam dojit s papirama a proste tvrdit, ze to blbne, ja uz takhle jednou uspel
TheMelin (1642)|17.3.2005 15:01
Nemám tedy 6310,ale koupil jsem tel. u ET když se objevil vždy novej FW zašel jsem tam,vymluvil se na něco a nebyl problém.Se zálohou dat(kalendář,kontakty...) 30 minut ;)
Dada_ce4you_oldd (63)|17.3.2005 20:01
Tak, tak!!! Problemy founů dané série se starším firmwarem je určitě záležitostí výrobce.Pokud je chyba v softu founu (byť se chyba projeví až po nějakém čase) jde o chybu ze strany výrobce a upgrade by měl být zdarma ve značkovém servisu pro všechny uživatele, kteří zakoupili foun oficiálně na území ČR(no a nevím jak je to tedˇ nákupem telefonu v zemích EU).
Dada
TomasCZ (14)|17.3.2005 21:01
hmm, tak já se zeptám, horší je ta věc, že nemohu najít doklady od toho telefonu.Ach jo, pořád je nějaký problém. :dead: Ještě bych se vás chtěl zeptat na jednu věc, když si čtu maily na PDA, které mají přílohu, třeba obrázek, nebo dokument ve wordu, nebo excelu, existuje nějaký program, pomocí kterého bych si ty přílohy mohl otevřít a podívat se co v nich je? Zatím mi to nejde a to mě trochu mrzi. Díky za rady a porady. :)
TheMelin (1642)|18.3.2005 01:28
Když na to ťápneš mělo by se ti to normálně otevřít v pocketwordu..tedy pokud používáš na poštu outlook.Webis mail neumí přímo otvírat, nejdříve si přlohu musíš uložit a posléze jde otevřít.

Ale pokud dost používáš dokumenty z wordu doporučuji, jak jinde psal Milan Švec, koupit za bodíky, které jsi dostal k Looxíkovi "Text Maker". To je iné kafe
TomasCZ (14)|24.3.2005 20:57
Zdravím, nevíte ještě nějaký prográmek, pomocí kterého bych si předělal avi soubor tak abych si ho mohl pustit na PDA? Možná jsem se nevyjádřil dost jasně, ale doufám že to pochopíte. :D

Díky za odpovědi
Vojtěch Barták (180)|24.3.2005 23:20
Takže... je tady podrobnej návod (na Ce4you), jak si zprovoznit na PDA filmy, ale nepp se mi to podle něho nepovedlo (chyba ale bude asi na mojí straně), a za druhý jsem taky strašně línej, tak jsem hledal nějakej soft, kterej by mi to převed jen tak, abych nemusel hnout ani prstem, a on udělal fše za mě! No, nakonec se mi to povedlo,našel jsem program, kterej se mě zeptá, na jakym zařízení to budu přehrávat (PDA - VGA,QVGA, Smartphone aj.), pak jak kvalitní to chci, a když objeví i titulky, tak se mě zeptá, jestli je tam chci dát do obrazu, a pak ho stačí jen spustit. Mmt, je kompatibilní s Beta Playerem, takže neni problém ani s kodekama na PDA. Prostě, jednodušeji to nejde.
Takže, jestli by ti to vyhovovalo, tak se podivej na "divx.ppccool.com", a vyskoušej, vřele doporučuju. (Testoval jsem to na pl720, všechno chodilo bez problému a i kvalitně ve VGA rozlišení).
Loox-man (9)|2.4.2005 21:56
[QUOTE="Dada"][QUOTE="TomasCZ"]Ještě jsem teď zkoušel připoji ten telefon přes Bluetooth, jak jsem psal o příspěvek výš a nějak mi to nejde. Mám tel. N6310i ,když LOOX vyžádá spojení s telefonem, tak ho na telefonu přijmu, zadám číslicové heslo, ale tím končím a telefon mě zase od LOOXe odpojí, nevíte čím by to mohlo být a jak to mu předejí, nebo to odstranit?[/QUOTE]
Už to tady bylo několikrát:
" Zasláno: 7. březen 2005, 01:27
Problem je v 6310. Presne takhle se chova stary firmware. Doporucuji upgrade na posledni verzi (ja mam 7). Verzi zjistis vytocenim *0000# tusim a nebo *0000*#. ja mel 5.50 a ta zlobila, kolega 5.52 a pry jede v pohode. tak jsem sel do upgrade a rovnou mi dali 7 a zatim slape a paruje se i s BT zarizenim, ktere drive odmitala."
Dada
[/QUOTE]
Oprava jen zadáš *#0000#