Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 33 z 33

Téma: garmin mapy v pocket PC

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

U MDA Compact při zapnutém šetřiči baterií dochází k vypnuti nebo zablokování Que a pak pomůže jen softreset.Proto jsem si myslel,ža by tomu mohlo být i u Looxe.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Garmin mapy v PDA noazaj prehliada soft Russa ale zial nezvlada navigaciu.Teda navigaciu zvladne ak si vyklikate cestu ale to je nanic.Nevie pouzit body v garmin mape :-(.Ja som zatialzial nenasiel soft ktory garmin mapy vie aj z navigaciu .Skoda

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od našrot
    Ale nyní přichází šok a důležité upozornění - GPS Garmin CF Que 1620 pracuje jen a pouze s protokolem Garmin, který není ani trochu kompatibilní s ani jedním celosvětovým standardem (NMEA a SiRF),... ... Ale kdyby se tu našel nějaký šikovný programátor, co je takový překladač Garmin -> NMEA pro něj hračkou, tak mu klidně odpovídající sumu za ten prográmek, co mi zprovozní další mapy, zaplatím ;o) Specifikace obou protokolů jsou na webu volně ke stažení, takže by v tom snad neměl být problém...
    Potřeboval bych naprogramovat vlastní aplikaci pro Pocket PC, která načítá pozici z GPS příjmače. Příjmač CF Que 1620 by byl pro mě ideální řešení, ale podle příspěvku (viz citace) to lze jen přes protokol GARMIN.

Na stránkách www.garmin.com jsem k tomuto příjmači v sekci FAQ našel odpověď na otázku 4 (http://www.garmin.com/products/faq.jsp?product=010-00290-00):

"The Garmin iQue does not have the capability of performing real-time tracking. The iQue does not output data that the computer can use to determine its position for tracking purposes. The HotSync process is the only communications channel and does not have the ability to stay on continuously to transmit/receive data"

Podle mě to znamená, že data z příjmače CF Que 1620 nelze načítat přes žádný protokol-(((
    (rád bych se pletl).

Víte o tomto něco víc? Víte o někom, komu se z příjmače CF Que 1620 podařilo dostat jakákoliv data?

Díky za odpověď.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. jak nahrát mapy do garmin 510
    Od trto v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-07-2008, 21:00
  2. Použití mapy Garmin na WM5
    Od TomTomX_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 22-09-2007, 22:04
  3. MDA Compact III - Garmin Que nevidi mapy, Sendmap je neodesila, pomoc!
    Od sickman v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-08-2007, 09:42
  4. Garmin StreetPilot c510 - nabourané mapy
    Od pax_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 05-01-2007, 21:14
  5. Garmin mapy v PDA
    Od vikino v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-09-2006, 13:18