Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

automaticka kontrola e-mailu

choze_ce4you (104)|14.3.2005 19:50
jak vam funguje automaticke stahovani e-mailu? me nekdy jo, nekdy musim rucne-to me pak nastve, kdyz je tam 10 mailu :)
timto bych vlastne mohl i vyhlasit anketu, kdo pouziva jakeho email klienta? :)
Choze
Suoraj (704)|14.3.2005 20:18
:? to už tu dloooouho nebylo:( Vyhlaš anketu. Jsou tři emailoví klienti (jak se dozvíš z ostatních diskuzí na toto téma) a každej je (jak se v těchto dyskuzích dozvíš) nějakej... Jak dosáhnout toho aby dělali to co potřebuješ je v těch diskuzích...:sarcastic:
choze_ce4you (104)|14.3.2005 22:32
hmm, chtel jsem jenom toto tema trochu ozivit :? par vecem by to prospelo... jdu hledat-dik za radu
beecher (9270)|14.3.2005 23:16
[QUOTE="Choze"]hmm, chtel jsem jenom toto tema trochu ozivit :? par vecem by to prospelo...[/QUOTE] Jo, jakym? Vzdyt je to furt stejna pisnicka dokola. A zakladanim dalsiho tematu na to stejne tema, ktere tady jiz jednou rozebirane je, tomu uz neprospejes vubec... :sarcastic:

A kdyz uz to tady pisu. Ano, Pocket Outlook neumi stahovat vice e-mail uctu najednou, takze ti, co maji jakekoliv PPC Phone Edition maji problem, ze se jim nestahuje posta, kdyz zapomenou prepnout z SMS Inboxu do Inboxu nastaveneho e-mailoveho uctu.
choze_ce4you (104)|15.3.2005 04:35
Na to, ze to musi byt prepnute z Inboxu SMS do posty jsem prisel dokonce sam aniz bych musel procitat diskuze, ale i tak to zlobi...
No nic, jestli se tu objevi Pavel Koza, prosim ho, at tento zcela nepovedeny a neprinosny thread smaze.
Dekuju
choze_ce4you (104)|15.3.2005 04:46
Jinak samozrejme souhlasim, ze zakladat neco, co se tu uz resilo nema smysl-byl by tu bordel. Jen jsem se domnival, ze se v teto oblasti neco zmenilo nebo ze treba vysly nove verze...
Zapomenem na to, jo? Priste budu jeste uvazlivejsi pri zakladani nove diskuze.
Ha a ted se z toho diky male vymene nazoru stane docela cteny prispevek :)

Choze
beecher (9270)|15.3.2005 07:18
[QUOTE="Choze"]Na to, ze to musi byt prepnute z Inboxu SMS do posty jsem prisel dokonce sam aniz bych musel procitat diskuze, ale i tak to zlobi...[/QUOTE] No, mne to nezlobilo ani na DP2 ani ted na Dellu. Tedy v prvnim pripade pokud jsem nezpomnel na to prepnuti do Inboxu mailu a ted kdyz nezazlobi BT spojeni mezi mobilem a PDA. Mas tam doufam nastavenou u uctu automatickou kontrolu? ;)
beecher (9270)|15.3.2005 07:23
[QUOTE="Choze"]Jen jsem se domnival, ze se v teto oblasti neco zmenilo nebo ze treba vysly nove verze...[/QUOTE] Mas prece ve svem Compactu nejnovejsi verzi WM, ne? Tak co by se melo zmenit? Pocket Outlook? :D
Kup si WebIS Mail a budes mit po starostech...
choze_ce4you (104)|15.3.2005 07:35
jj, mam to nastavene - po 15ti minutach... ale jak rikam, nekdy to jde, nekdy ne...rikam si, jestli to nema taky na svedomi SPB Pocket Plus, kterej, jak jsem se dozvedel jinde, dela hlasku "no bluetooth hadrware", s cimz mam bohuzel taky zkusenosti :(
je fakt, ze Gates na upgradu Inboxu urcite nepracuje :) , ale konkurence na svych produktech mozna ano :?:

Choze
beecher (9270)|15.3.2005 08:21
[QUOTE="Choze"]jj, mam to nastavene - po 15ti minutach... ale jak rikam, nekdy to jde, nekdy ne...rikam si, jestli to nema taky na svedomi SPB Pocket Plus, kterej, jak jsem se dozvedel jinde, dela hlasku "no bluetooth hadrware", s cimz mam bohuzel taky zkusenosti :(
je fakt, ze Gates na upgradu Inboxu urcite nepracuje :) , ale konkurence na svych produktech mozna ano :?: [/QUOTE] No i to je mozny, ze ten Pocket Plus zlobi (ja to nepouzivam, mam i bez nej problemy s BT/WiFi :D )... Zkus Omega Battery Pack Pro, ten mne behal na DP2 v pohode (je to pak asi nutne doplnit o dalsi zalezitosti jako MutiIE pro tabbed browsing atd.), nebo pokud potrebujes jen spravu spustenych aplikaci tak ty dva freeware kousky, co se uz taky o nich tady na foru psalo...
Bohuzel, mam podle toho, co jsem videl z obrazku WM2K5, dojem, ze ani tam nas nejaky hodne vylepseny POutlook neceka... Ale je mozny, ze tam aspon to stahovani vsech uctu dodelaj... No a konkurence je vlastne jedina, jak jsem jiz psal WebIS Mail...
choze_ce4you (104)|15.3.2005 09:00
Battery Pack chci vyzkouset uz dlouho, tak se do toho asi pustim... uvidime-diky

Choze