Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

po flešnutí na WM2003 nejde MPx200 zapnout

Fortel (6)|14.3.2005 18:02
Včera večer jsem dle na www.mpx200.site.cz dostupného návodu přehrál WM2002 na WM 2003. Vše proběhlo korektně, WM se spustil a vše chodilo jak má. Nešlo mi ale volat a tak jsem zkusil postup opakovat s tím fix souborem. po jeho nahrátí jsem už mobil nešel zapnout. Nešel pustit ani master reset. Dnes se mi master reset spustil, běžel snad půl hodiny jakoby zaseklý v IPSM a pak se mobil vypnul. Od té doby sem ho nezapl. Když jsem ho nechal skoro dvě hodiny v klidu, tak mak sem mohl spustit reset, ale běžel chvilku a mobil se vypnul. Měl jsem za to že je vybitý, ale teď ho mám v nabíječce, signalizace nabíjení žádná a nejde zapnout mobil ani master reset.. baterku i simkartu jsem opakovaně vyndaval. Flešnutí neze opakovat, jelikož mobil nereaguje na přítomnost kabelu, ať už datového či nabíječky. Ale to dělal i večer, i přez den a přesto se na okamžik zapnul. Existuje ějaký možnost, jak ho probudit?
dort (1212)|15.3.2005 00:03
byt Tebou vyndam baterii a necham mpx tak pul dne bez baterky, aby se jsi ji kompletně vyčistil - záložní baterie by měla vydržet max 2 - 3 hodiny :-)

a pak by se mělo Mpx opet rozebehnout :-) osobní zkušenost :D
Fortel (6)|15.3.2005 12:38
tak jsem měl dnes od rána mobil bez baterky, cca šest hodin. Výsledek se nedostavil.. mobil se stále nezapíná, nenabíjí..
dort (1212)|15.3.2005 15:24
hm, tak s tímto jsem se nesetkal - takže asi jediná šance servis :no:

Fortel (6)|15.3.2005 22:26
tak jsem ustříh jednu starou nabíječku drátil na minutku přiložil na baterku.. a ejhle, žije... dal sem jí do mobilu anaskočil mi znova master reset... ale asi neprojde, jelikož telefon neakceptuje nabíječku. Budu tu baterku muset nabít celou mimo .-)
Suoraj (704)|15.3.2005 23:22
ono umírá takovým způsobem i mda a to samo od sebe ;)
Fortel (6)|16.3.2005 01:15
Tak už je vše v pořádku.. jakmile jsem oživil baterku, tak už bylo možné mobil propojit s PC.. znofu jsem nahrál WM2003 a vyprd se na fix.. vše funguje bezchybně a lze i dobíjet.. díky za pomoc
dort (1212)|16.3.2005 06:55
:yes: - no alespoň že tak :cool:

takže to vypadá, že po nepodařeném flash na WM2003 telefon nenabijel? :(
Fortel (6)|16.3.2005 21:00
Já sám přesně nevím, v čem byl problém. Flash na WM2003 proběh v pohodě a systém naběh. Ale držel jsem se né příliž srozumitelného návodu a aniž bych otestoval GSM funkce, začal jsem nahrávat. Fix. Po jeho nahrátí se už mobil nezap. Ráno se mi podařilo spustit alespoň master reset, ale ten místo avizovaných max deseti minut běžel půl hodiny a pak mobil zase vypnul a už nenaběh.. nechal jsem i pár hodi baterku bvenku aby si odpočinula a pak jsem začal nabíjet. Ani po mnoha hodinách se neobjevila indikace nabíjení a mobil si ani neškrt. Teprve po té, so jsem baterku napřímo drátkama trošku nabil, nabíječka stále nereagovala, ale již bylo možné mobil propojit s pc. Po zmářknutí levé šipky a připojení kabelu jej pc našel. Zapnout nešel, ale vyvolat master reset ano. po jeho skončení jsem znomu nahrál WM2003 a od té doby mobil funguje bezchybně. Běží, nabíjí se.. zřejmě nějak nahrátí fixu vyždímalo baterku. Před započením flešování jsem jí měl nabitou. Nevím co přesně bylo příčinou, ale teď je vše bez problémů. Podotýkám že fix jsem již nenahrával...
Fortel (6)|17.3.2005 20:41
Dodatek.. dnes večer jsem se přihlašoval do ebanky a nepřišel mi na mobil kod. Tak jsem simku přehodil do jiného mobilu a rázem jsem byl zahlcen zprávama... tak jsem právě nahrál fix a vše je v pohodě. opravuji své tvrzení že fix nepotřebuji :-)