Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ICQ 1.0BETA a WorldMate, nepripoji se na net

elit (168)|14.3.2005 12:30
Nainstaloval jsem si oficialni ICQ a WorldMate. Ani jeden z techto dvou softiku nedostanu na net. ICQ mi vypise chybu pripojovani a WorldMate pri updatu pocasi a men to stejne. Explorer mi v pohode netem brouzda a postu stahuju taky...kde muze byt chyba?


Dekuji moc.
elit (168)|14.3.2005 13:45
Takze zacatenicka chybicka....icq se musi se instalovat do pameti PPC:)

World mate stale nejede
Jerry Salcer (197)|14.3.2005 13:47
Mám zkušennosti s Worldmate, ten mi to napíše vždy, ale přesto se na desktopu při synchronizaci s Activsync updatuje správně. Prostě ho nelze aktualizovat z pdačka. Pokud i tak se to někdy nezdařilo, otevřel jsem ho v pda a spustil synchr activ sync znovu a fungovalo to tak vždy.Tak nevím. O ICQ nevím, ale spolu to souviset nebude.
elit (168)|14.3.2005 14:32
[QUOTE="Jerry Salcer"]Mám zkušennosti s Worldmate, ten mi to napíše vždy, ale přesto se na desktopu při synchronizaci s Activsync updatuje správně. Prostě ho nelze aktualizovat z pdačka. Pokud i tak se to někdy nezdařilo, otevřel jsem ho v pda a spustil synchr activ sync znovu a fungovalo to tak vždy.Tak nevím. O ICQ nevím, ale spolu to souviset nebude.[/QUOTE]


Ja si pamatuji, ze kdysi mi fungovala i ta synchronizace pres wireless pripojeni a ted to nejde. Taky mi vadi jedna vec, diky memu kontku v USA/ NY jsem si nastavil jako dalsi mesto prave New York, chybou ale je, ze mi to misto o 6hod pozadu, ukazuje o 7 hodin.