Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jiný internetový prohlížeč

Paullus_ce4you (400)|28.9.2002 18:02
Vážení kolegové,
nevíte zda existuje nějaký internetový browser, který by lépe zobrazoval stránky, jež nejsou optimalizovány pro Pocket PC?
Já jsem zatím našel jakýsi ThunderHawk (http://www.bitstream.com/wireless/index2.html), ale ten jako na potvoru při instalaci hlásí, že mé zařízení (Ipaq 3870) nepodporuje, ačkoliv by podle anoncovaných systémových požadavků měl. Proč tomu tak je, mi výrobce sdělí do 3 pracovních dnů.
Ještě jsem zkusil program Virtual Display, kterým jsem převrátil obrazovku v integrovaném Internet Exploreru naležato, ale stejně to není žádná sláva.
K3_ce4you (107)|28.9.2002 21:20
ThunderHawk podle mého názoru je na nic, když už chtěli PocketIE vylepšit měli to udělat systémem, jako je postavený multi IE - integruje se do PocketIE. TunderHawk jsem mel nainstalovaný asi 10 minut a už jsem mazal..... Virtual Display je dobrej, bohužel neoptimalizuje www stránky - ale tato aplikace vznikla z iného důvodu, ne na prohlížení a optimalizaci IE..... Bohužel... zdá se že se lepšího prohlížeče dočkáme až při nový verzi OS....[:((]
Mik_ce4you (9)|30.9.2002 00:00
[QUOTE]Já jsem zatím našel jakýsi ThunderHawk (http://www.bitstream.com/wireless/index2.html), ale ten jako na potvoru při instalaci hlásí, že mé zařízení (Ipaq 3870) nepodporuje, ačkoliv by podle anoncovaných systémových požadavků měl. [/QUOTE]

Divny, mam taky 3870ku a nainstaloval jsem ThunderHawk bez problemu. Ale nelibil se mi, sice ho tam stale mam, ale nepouzivam ho.

Mik
hybo (3107)|30.9.2002 10:59
ono hlavne thunder hawk nie je len aplikacia, ale aj sluzba. stranky su na servere spolocnosti upravovane a az potom idu do pocketu. teda myslim
Mik_ce4you (9)|30.9.2002 19:40
[QUOTE]ono hlavne thunder hawk nie je len aplikacia, ale aj sluzba[/QUOTE]

Jojo je to tak. A hlavne neni zadarmo. Nainstalovane to funguje myslim 14 dni. Pak utrum.
Subjektivne se mi surfovani zdalo strasne pomaly, rozliseni to zvladalo velike ale tak na hrane citelnosti.

Mik