Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Znicena SD karta Kingston?!

johnz_ce4you (59)|12.3.2005 17:00
zdravim..
nedavno som si kupil SD kartu Kingston s kapacitou 512MB
bol som s nou celkom spokojny, pamat som uz potreboval surne
ale ked som prehraval hudbu a pripojil sa na gprs, tak media player (alebo pocket music) proste po chvilke (obcas) zacali ignorovat mp3ky na SDcke
videl som zlozku Storage Card vo file managerovi, ale nemal som na nu pristup, v applete memory sa hlasila ako prazdna
pomohol vzdy soft reset
to by sa este dalo zniest, ale jedneho pekneho rana mi uz SD karta nesla vobec
netusim preco, MDA2 sa rozsvieti (zapne) ked ju vlozim, ale neobjavi sa nikde
skusil som ju naformatovat vo fotaku a pise error accessing the card :(
co s nou?
postup zalohovania rom pomocou bootloaderu a nasledne naformatovanie v mda2 nepomohol
mda2 mam 2.06 a ext rom od XP-ho (dovarenu)
Jerry Salcer (197)|12.3.2005 18:21
Proveď formát karty ve čtečce na stolním PC, na 90% to většinou pomůže. Chce to dávat pozor na to, abys kartu nevytáhnul za běhu nějaké aplikace. Omylem se to může stát a někdy se to kartám nelíbí a ukazují méně volného místa než by měly mít.
johnz_ce4you (59)|12.3.2005 18:47
[QUOTE="Jerry Salcer"]Proveď formát karty ve čtečce na stolním PC, na 90% to většinou pomůže. Chce to dávat pozor na to, abys kartu nevytáhnul za běhu nějaké aplikace. Omylem se to může stát a někdy se to kartám nelíbí a ukazují méně volného místa než by měly mít.[/QUOTE]

hmm este najst niekoho s citackou pamatovych kariet :)
len tak mimochodom, ta karta sa predtym (ked proste "vytuhla") ukazovala aj ako zlozka v exploreri aj v memory, ale bola "prazdna" a nepristupna
dodox (79)|12.3.2005 18:50
ja ctecku s usb 2.0 kupoval za 350Kc, tak by se mozna vyplatilo ji koupit...(vzhledem k dalsimu vyuziti)
Pavel Vojta (42)|12.3.2005 19:15
I kdyby karta odešla není potřeba propadat panice! Ja měl vadnou také 512 /nešlo na no zapisovat a mazat, taková ROMka :)) /. Raklamoval jsem ji postupem uvedeným na firemním webu, za týden jsem měl novou!