Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PocketBreeze - help

Neo Jedi (145)|11.3.2005 22:37
Rozhodilo se mě zobrazení v Pocket Breeze a nemohu si nějak poradit s níže uvedenými nectnostmi
V zobrazení dnů nepotřebuji zobrazovat úkoly které jsou průběžné.
Nechce se mě zobrazovat delší přehled dnů s aktivními událostmi.
Jak zajistit delší sled dnů s aktivními událostmi třeba za jeden měsíc?
Jak se zbavit čísel v závorkách u dnů?
Díky za pomoc Neo J.
jval (453)|14.3.2005 07:34
Delší sled:

Calendar Tab->Settings page 1->Number of days to display
Neo Jedi (145)|14.3.2005 14:31
Díky moc.
Neo J.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|14.3.2005 15:02
Kontrolní otázečka: PocketBreeze je co? No program... Kde založím nové téma k programu? No v části software... Co udělám před tím, než založím novétéma? No zadám vyhledávání, ať nezakládám něco duplicitně, že ano... tak pro příště, jo.... ať to máme k jednotlivým programů trochu na jednom místě a ne v rozcamrané po všech koutech ;) :D
Jinak, já PocketBreeze používám necelé dva měsíce, ale možnosti nastavení jsou tak široké, že se s programem musím seznamovat postupně a stále zjišťuji další a další varianty nastavení a zobrazení ... není tu někdo zkušenější pro napsání stručné kuchařky, co udělá to či ono apod.??
jval (453)|14.3.2005 15:07
nechtěl jsem ho hned kárat, ale samozřejmě máš pravdu, takže poprosíme XP aby to eventuelně přesunul do správné sekce

a co se týče toho návodu, tak jsem mrkal na origo návod a mělo to něco kolem 30 stránek, takže zatím se do překladu asi nikdo nepustil i když bych za to byl taky dost vděčný, protože moje English = bída, téměř nic
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|14.3.2005 15:22
[QUOTE="jval"]nechtěl jsem ho hned kárat, ale samozřejmě máš pravdu, takže poprosíme XP aby to eventuelně přesunul do správné sekce

a co se týče toho návodu, tak jsem mrkal na origo návod a mělo to něco kolem 30 stránek, takže zatím se do překladu asi nikdo nepustil i když bych za to byl taky dost vděčný, protože moje English = bída, téměř nic[/QUOTE]
Jasňačka, já ho nesprdnul, jen upozornil ...Já mám ten *.pdf manuál sosnutej taky, přeloženej překladačem, ale to je překlad na p**.. vždy před spaním si kousek přečtu a testuju, určitou nevýhodou je, že pokud nemáš něčím naplněné všechny položky, tak často po úpravě nastavení nevidíš žádný rozdíl :D, no prostě se tím stále prokousávám... co mne fascinuje, to je funkce sekvenčního vyhledávání v ContactBreeze, to je přesný nástroj pro sklerotiky na jména...

PS: Koukám, že si můžeme někdy udělat soukromej sraz v Písku, já mám chalupu v Drahonicích (Putim > Ražice > Drahonice), cinkneme do atomovky a TheMelin se může dostavit taky ;)
Neo Jedi (145)|14.3.2005 17:28
Omlouvám se za nevhodné umístění mého dotazu.
V poslední beta verzi je již mnohem lepší rozlišení všech nastavení, tím pádem orientace v nich.
Neo J.
TheMelin (1642)|14.3.2005 20:23
[QUOTE="Jarouš"]
PS: Koukám, že si můžeme někdy udělat soukromej sraz v Písku, já mám chalupu v Drahonicích (Putim > Ražice > Drahonice), cinkneme do atomovky a TheMelin se může dostavit taky ;) [/QUOTE]

Jasně,až budeš dělat weekendovou seanci u věží, dej vědět a já zajedu ;)
jval (453)|15.3.2005 06:36
Jasna vec.

Co se tyce te seance, tak (snad) dneska mam sraz s jednim chlapkem tady z Pisku, ktery je cerstvym majitelem Compacta, takze z Pisku uz jsme minimalne 2. No vlastne 3, ale ten 3 nevim jestli by se ucastnil.


BTW: Ja na strankach produktu vidim jen DOC manual. Kde jsi stahl ten PDF??

Aha uz to vidim u ContactBreeze.
jval (453)|16.3.2005 10:39
Jinak to nastavení těch čísel v závorce je zde.

Calendar-> Settings Page 2->Append day numbering count to day tittle

je třeba odškrtnout a čísla jsou pryč
rratio_ce4you (39)|14.7.2005 23:57
Volám help. Stáhnul jsem si ContactBreeze a nainstaloval pomocí exe nejdříve na PC a potom pomocí CAB do PDA. A nic. Nemohu SW spustit. Pouze se mi zobrazilo přes vyhledávání přes Total Comander možnost vložení jména a hesla ale rozjet nějaký spuštění, nebo objevit v Programech ikonu na spuštění nebo spustit v today obrazovce nelze. Kde dělám asi chybu? Díky za radu.
Jiří
Zdenek Malinsky (9781)|15.7.2005 01:30
To nechápu, proč to instaluješ 2x. Pomocí .exe se to instaluje do PC, ale na závěr se tě AS zeptá, kam to chceš nainstalovat, tak nevím, proč jsi to instaloval znovu z .CABu. Není toto důvod? Také si nejsem zcela jistý.,zda běží Contact Breeze bez Pocket Breeze. :?
beecher (9270)|15.7.2005 08:29
Nebezi, CB je plugin do PB.
Brco_ce4you (447)|15.7.2005 08:41
Problm je ale niekedy v tom, ze ked sa pripojis k starsej diskuzy, ktora sa potom objavi navrchu a chces pokracovat, tak nic. Mne sa to stalo uz 2 krat. Ale ked som ten problem nenasiel v existujucich diskuziach a zalozil novy prispevok, vzdy sa vsetko poriesilo. Ale jasne, ze pravidla treba dodrziavat.
simir_ce4you (274)|21.7.2005 16:43
Jeden dotaz:pri instalaci pocket breeze se mi vypise toto: "nemohu nalezt soubor windows appmgr install sbsh na pocketbreeze.cab" vse funguje ok ale nevim co to ma znamenat kdyz mi toto pise a udajne setup selhal.zna nekdo odpoved?
Tissi (210)|13.6.2006 12:07
Mám problém, používám Pocket Breeze a u schůzek se mi přičítá k začátku a konci akce +1 hodina, když ale pak dám akci zobrazit, tak je začátek a konec v pořádku. Nevíte co s tím? Zdá se mi, že jsem tady o tom už někdy četla, ale nemůžu to najít :(...
beecher (9270)|13.6.2006 13:36
Neprehazovala jsi nastaveni casoveho pasma po instalaci PB?
Tissi (210)|13.6.2006 14:43
Nepřehazovala, mám tam Prahu.
beecher (9270)|13.6.2006 14:52
A verzi PB mas jakou?
Tissi (210)|13.6.2006 15:35
5.0.12 P.Beta1