Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zatuhnutí iPAQu 4700

bps (6)|11.3.2005 16:57
Dobrej,
mám problém, během třech týdnů se mi to stalo podruhé - zařízení přestane komunikovat tak ho softwarově restartnu ale ouha už nenaběhne - prostě mrtvý, nepomůže ani hw reset.
Jedině co mi pomohlo bylo vydělat baterii a po vložení baterie dat sw reset a pak zařízení naběhne, ale samozřejmě mám data v p.....i :mad:
Sice si dělám zálohy a mám automaticky zálohování při vybití baterie, ale data z posledních dnů sou pryč.

Stalo se to už někomu nebo jenom mě?

Honza
Pavlucha (1496)|11.3.2005 16:59
Jakej tam máš SW?
Může to být něco, co se natahuje při startu.
bps (6)|11.3.2005 17:20
Kterej sw máš namysly?
mam tam češtinu os SS
pak SunnyDay a SPb plus
ale problem je že třeba dnes mi to udělalo po čtyřech dnech bez problemu, a když sem chtěl zadat přistupový kod k HP ProtectTools (koduju PIM) tak se mi to stalo. Minule se to stalo při puštěnym PDA když sem měl obrazovku Dnes.
ipf (2136)|11.3.2005 17:28
Obdobné problémy s různými zatuhnutími a restarty (včetně HáeR) jsem měl až do doby, než jsem zavrhnul českou lokalizaci (od té doby mám klid a už půl roku vzpomínám, co že to ten HáeR je ;) ). Pokud se ti bude problém při PIM objevovat častěji, zkus ho nejprve rozchodit na hp bez CZ a uvidíš.
bps (6)|11.3.2005 17:34
Předchvilkou sem dohovořil s technikem HP a ten mi řekl, že by to mohl být HW problém a tak abych jim ho zaslal přímo do prahy do servisu tak nevím. :((
Ale kdyby to bylo českou lokalizací tak po hw resetu by to mělo normálně naběhnou, ale zůstane nadále mrtvý.
Sieno (70)|11.3.2005 17:56
ipf a půl roku bez HáEr? To se nám ten svět nějak obrátil naruby :D

Já lokalizaci mám a plnou, zatím jsem zatuhnutí nezažil (alespoň ne takové, jak popisuješ), zatuhává mi to jenom někdy při Agile Messengeru (neříkám, že to je chyba tohohle programu), ale SR to řeší...
PavelR. (2184)|11.3.2005 18:22
[QUOTE="bps"]Ale kdyby to bylo českou lokalizací tak po hw resetu by to mělo normálně naběhnou, ale zůstane nadále mrtvý.[/QUOTE]

... to by samozrejme mel. Jsi si jisty, ze delas HW reset spravne? (tj. Q1 a Q4 drzet, k tomu pridat soft reset a vsechny tri tlacitka drzet az do doby nez vypne displej, pockat cca 20s a znovu soft reset).

... iPAQ 4700 ma ponekud zvlastni HW tlacitka - tj. i me se obcas stava, ze jsem HW reset u tohoto PDA udelal napr. az na treti pokus ...

PavelR.
bps (6)|11.3.2005 19:37
Jo sem si jistej že dělám hw reset správně, ale ja už mám celý iPAQ mrtvý takže mi nemá co shasnout (displej) prostě nejde nastartovat ( a baterku mam na 95%) jo a ikdyž ho připojim jak k nabíječce tak ke kolebce tak se nic neděje, ani ledka nabíjení nemrkne.
bps (6)|11.3.2005 19:41
Ještě mě teď napadlo mohla by to způsobovat SD karta ?