Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Jake pouzdro pro Loox 420?

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Zdravim,
    zajimalo by mne jaka pouzdra pouzivate pro Looxe? Cena neni uplne zasadni spise prakticnost atd. vim ze to jsou hodne subjektivni informace ale stejne ja si to pak nejak preberu v kazdem pripade pouzdro dodavane FSC neni asi to prave orechove )
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Já ho používám, v práci mám celý den Looxe venku. Ale je fakt že někde venku je to nepraktický, vytáhnout, pouzdro někam odložit,...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Ja pouzivam to roiginalni, ktere bylo pribaleno, naprosto mi vyhovuje, kamarad si k tomu jeste poridil kapsicku na opasek.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Trochu jsem se podival na netu a nasel jsem treba pekna pouzdra od Covertecu a Piel Frama a v posledni rade od Krusell. Problem je ze nevim kdo to tu prodava ty prvni dve znacky a rad bych si to prohledl/vyzkousel. Krusell prodava SunnySoft tusim v Kotve (kdyz jsem tam byl pred 14 dny byla tam cedulka prijdu hned - chvilku jsem pockal - mno a pak jsem sel pryc ) nevite nekdo i o nejakych jinych obchodech? Mozna jsem staromodni ale doufam ze v pripade vyberu pouzdra se to da pochopit

Nováček
    Registrace
    May 2005

Nemám absolutní problém s tím originál dodávaným. Je pevný, dostatečně kompaktní a jde k Pocketu připojit systémový konektor i když je v něm.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Moc jsem byl spokojen s Crussell pouzdrem kde loox zustava vevnitr, je se odklopi predni cas a muzete pracovat -daleko lepsi nez pristroj stale vyndavat. navic ma otocnou sponu, takze se neurve kdyz o neco zavadite a treba v aute neprekazi kdyz je na pasku. Navic jsou v pouzdru prihradky na pametove a kreditni karty. :yes: za tu cenu (kolem 1000,-) se vyplati

Podobná témata

1. Jaké pouzdro na S740rose?
    Od gloom v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-11-2009, 16:38
  2. Asus P535 - jaké pouzdro ???
    Od HOSTel v sekci P5xx
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 30-07-2008, 10:57
  3. Jaké pouzdro na N520
    Od LOOX 710 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-01-2006, 16:08
  4. Jaké pouzdro na MDA compact?
    Od Bamban007 v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-08-2005, 13:28
  5. Loox 410 BT, jake universalni pouzdro pasuje dobre?
    Od Milan32 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-05-2005, 18:06