Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prediktivní vkládání textu, T9, doplňování českých slov... Funguje to někomu?

Def_ce4you (24)|10.3.2005 16:06
Používám Resco keyboard a nerad bych se ho zbavoval. Bohužel text mi moje MDA nabízí jen text v angličtině. Už se to tu řešilo vícekrát, ale dle mého nedořešilo. Je nějaká možnost, jak naučit MDA v tomto směru "mluvit" česky?
PavelR. (2184)|10.3.2005 17:56
... viz zde ...

PavelR.
Def_ce4you (24)|10.3.2005 19:54
Ok, to ovšem odporuje tomu, co jsem psal. Nerad bych se vzdával své klávesnice Resco keyboard.

Jestli to chápu dobře, tak není možné společně užívat Lang a resco keyboard. Je to tak?
hybo (3107)|10.3.2005 22:07
znate tohle ?
Superbobo (121)|11.3.2005 07:37
Napadla me mozna takova hloupost, ale ten cesky slovnik od sunnysoftu co je vyuzivan pro interWriter atd. zkusit "nejak" predelat do slovniku ktery je pouzivan systemem IntelliPad. Tam je doplnovani T9, je to super, ale neni to cesky. Nicmene, vypada to ze uz tam predtim nekdo par slov ceskych pridal v ramci anglickeho slovniku - protoze kdyz jsem si zkusil napsat tuto vetu "Vcera jsem byl doma, a moc jsem si to uzival", tak to v pohode doplnilo vetu takto "Vcera jsem byl doma, a moc jsem si to solvs". Pred tim poslednim slovem, jsem zacal byt nadsen, ale hned po tom poslednim slove me to preslo. Zkousel jsem tam dalsi klasicka ceska slova a nic. A urcite jsem toto drive nezkousel psat, cili ani neni zadna moznost - pokud to jde - ze bych si tam tyto slova doplnil ja.
Ten slovnik od sunnysoftu je v uplne jednoduchem formatu, takze jde v pohode editovat pres textak.

Omlouvam se, jestli jsem cast ce4you populace pobavil, ale mam take poprve "netelefon", jak tu kdosi poznamenal v jedne z diskuzi, a tohle byl jenom takovy momentalni napad.
Def_ce4you (24)|11.3.2005 07:43
[QUOTE="hybo"]znate tohle ?[/QUOTE]

wow. tomu rikam rada! Jestli to bude fungovat aleson z poloviny jak si predstavuji, zacnu se k Vam modlit :)
PavelR. (2184)|11.3.2005 07:58
[QUOTE="Def"]
Jestli to chápu dobře, tak není možné společně užívat Lang a resco keyboard. Je to tak?[/QUOTE]

... jako dve samostatne metody vstupu na jednom PDA ano, nicmene kombinovat AWC z LEngu s RESCO klavesnici samozrejme nelze.

PavelR.
hybo (3107)|11.3.2005 09:19
[QUOTE="Def"][QUOTE="hybo"]znate tohle ?[/QUOTE]

wow. tomu rikam rada! Jestli to bude fungovat aleson z poloviny jak si predstavuji, zacnu se k Vam modlit :)[/QUOTE]

dalsi ovecka do kramu, sem s ni :D
jval (453)|11.3.2005 11:50
no ja ten PDAMill Topkey zkoušel ale bohužel mi v CZ žádné slova nenabízí.
dělám něco špatně??

z levé strany jsem odebral všechny jazyky a přidal tam jen Czech a steně prd, napíšu první písmeno, druhé písmeno ale žádné slovo nenabídne.
hybo (3107)|11.3.2005 11:59
CZ to nema pokud vim, jen rozlozeni, ale uci se a mozna je tam zpusob, jak si ukladat, nebo delat slovnik. Ale to jiz je na testerech :D