Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact-vypnutí tel.

bagio (338)|10.3.2005 08:38
Ahoj,nikde jsem nevyčetl,jak vypínat telefon ? U mobilu podržíš power,ale tady když podržím power,tak mi zhasne jenom displej.Dioda mi pořád bliká že mám signál . Funguje mód letadla.To se telefoní část fakt vypne.
Crusader_ce4you (624)|10.3.2005 08:42
Musíš to tlačítko stisknout krátce. Tím vypneš PDA část. Při dlouhém stisku jenom vypneš podsvícení. Pokud chceš vypnout i radiovou část (telefonní), musíš to udělat softwarově (kliknutím na anténku).
Pavlucha (1496)|10.3.2005 08:46
.... jen doplním: kliknutím na anténku a zapnutím "modu ledadla" ....
(Což je tedy fakt jedna z největších pitomostí, jakou tenhle systém diponuje :D :D :D)
bagio (338)|10.3.2005 09:08
Dík za rady.Ten mód letadla-to je vypínání rád.části.taky to mohli vymyslet jinak.:?
beecher (9270)|10.3.2005 09:20
[QUOTE="bagio"]Dík za rady.Ten mód letadla-to je vypínání rád.části.taky to mohli vymyslet jinak.:? [/QUOTE] Jenze na Zapade se stav telefonu (jakehokoliv), kdy telefon funguje, ale je vypnuta radio cast, vseobecne nazyva Flight Mode, takze s tim asi nic neudelame, protoze jich je vetsi masa, ze... ;)
Pavlucha (1496)|10.3.2005 09:39
Jasně ... jenže za prvý nežiju na "Západě" a za druhý to vypadá, že se na to, aby to přeložili srozumitelně, v SS zase vykašlali, že? ... :sarcastic:
beecher (9270)|10.3.2005 09:49
[QUOTE="Pavlucha"]Jasně ... jenže za prvý nežiju na "Západě" a za druhý to vypadá, že se na to, aby to přeložili srozumitelně, v SS zase vykašlali, že? ... :sarcastic:[/QUOTE] Ty tam nezijes, ale 90% zakazniku ano, ze...
A chapej, ze kdyz se tam tento pojem zavedl, tak holt se protlaci i k nam... Nehlede na to, ze pro BFU je srozumitelnejsi "mod letadla" nez "vypnout/zapnout radiovou cast"...
Medved_ce4you (200)|10.3.2005 09:52
Ono to neni ani tak kvuli zapadu, ale prave kvuli tomu letadlu. Protoze je v letadle zakazano pouzivat jakekoliv vysilace, musi se vypnout. No a jak jinak nazvat stav, kdyz mas zapnute jen PDA a vypnute radio - vychazi mi jedine Flight Mode :-)

To ze to inzenyri v SS prelozili jako mod letadla je spis usmevne, ale protoze lokalizaci nepouzivam, tak mi to nevadi :-)