Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Indikator spojeni na internet

RaS (17)|10.3.2005 08:34
Zdravím.
potreboval bych poradit nějaký indikator do horni listy na ukazovani internetovych prenosu (neco jako blikajick pocitaciky v trayi na PC).
Za informace a typy predem dik.

RaS
Pavlucha (1496)|10.3.2005 08:48
Vyzkoušej třeba GPRS Monitor.
RaS (17)|10.3.2005 09:42
GPRG Monitor ob SPB jsem zkousel, ale po nainstalovani se mi Nokia6310 pres BT odmita pripojit. Nekde jsem tady v diskusich jsem videl screenshot kde byly na liste ty pocitacicky, ale uz to nemuzu najit abych oslovil primo clovicka co to ma.

RaS
Medved_ce4you (200)|10.3.2005 09:59
[QUOTE="RaS"]GPRG Monitor ob SPB jsem zkousel, ale po nainstalovani se mi Nokia6310 pres BT odmita pripojit. [/QUOTE]

Tohle nevypada na problem GPRS Monitoru. Chba bude nekde jinde, protoze GPRS Monitor pouze monitoruje probihajici sitova pripojeni a do niceho nezasahuje. Zkus popsat blize, jak se nepovedlo pripojit, jestli to predtim behalo, jak si vytacel spojeni, ... Pak se da neco resit.

Jinak jiny spolehlivy monitor jsem nenasel. GPRS Monitor od SPB je no. 1.
RaS (17)|10.3.2005 10:55
Loox 720, Nokia 6310, Tmobile. Normalne mi to chodi. Nainstaluju GPRS Monitor yadam sledovani Bluethoot dialup modem. Skusim se prihlasit. Spoji se to s telefonem, ale nevytoci to GPRS. Odinstaluju GPRS Monitor a vse fach v pohode. Obcas nejakej restart telefonu a PDA.

Fakt nevim cim to je.

RaS
TheMelin (1642)|10.3.2005 12:23
ty monitůrky co jsi u někoho viděl mohl být Wisbar a měl tam skin kde místo šipek jsou monitory.Ale buď mají šedivou obrazovku (jsi off) nebo mají modrou (jsi on).Neblikájí jako v Tray u PC.
Medved_ce4you (200)|10.3.2005 12:29
[QUOTE="RaS"]Loox 720, Nokia 6310, Tmobile. Normalne mi to chodi. Nainstaluju GPRS Monitor yadam sledovani Bluethoot dialup modem. Skusim se prihlasit. Spoji se to s telefonem, ale nevytoci to GPRS. Odinstaluju GPRS Monitor a vse fach v pohode. Obcas nejakej restart telefonu a PDA.[/QUOTE]

Zkus misto monitorovani BT Modemu monitorovat primo pripojeni k netu. Melo by byt v tom seznamu.
RaS (17)|10.3.2005 13:23
Ok skusim.
Nejsem u sveho PC a mam vytlucenou baterkuna PDA.
Ozvu se jak to dopadlo.
RaS (17)|10.3.2005 13:33
Jeste pro upresneni,
standartni indikator ze jsem pripojen mi staci, data nepocitam, ale stane se mi ze mi obcas umre spojeni i kdyz se vsechno tvari ze funguje, ale data nelezou. Potrebuji vedet aktualni prenos dat, jestli vubec nejaky je (pokud to resi GPRS Monitor tak je to off topic).
RaS (17)|10.3.2005 21:57
Tak jsem to zkusil po HR a facha to tak nevim, kde byla chyba, asi mezi zidli a klavesnici. Jen me na tom zarazi ze i kdyz dam interval obnovy 3 sec tak po tom co prestanu stahovat stranku to indikuje jeste cca 10 sec spojeni, ale jinak super programek(jestli to podporuje skinovatelnost jako vsechno od spb tak je to bomba)

Diky vsem za radu.