Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX720 a integr. foto

invisibleone_ce4you (0)|9.3.2005 18:36
Mám takový malý problém,

mám tu fungl nový LOOX720, ale nemůžu najít, jak na něm zprovoznit integrovaný fotoaparát. Fyzicky je tam, ale nemohu ji nijak zpustit (ani podle návodu ne :mad: ).

Měl někdo z vás podobný problém?
VILIAM_ce4you (156)|9.3.2005 19:25
A co ti to konkrétně dělá. Pokud se to pokoušíš spustit přidržením tlačítka "FSC speed menu" musíš mít toto tlačítko nakonfigurované.V návodu se tato možnost sice uvádí, ale nikdo tam nenapsal že to není nakonfigurované. Každopádně by to mělo reagovat na spuštení z nabídky /Programy/ Kamera.
invisibleone_ce4you (0)|9.3.2005 21:35
To je ten problém, v programech vůbec možnost "Kamera" neni, nemůžu se k ní dostat ani přes album.
oltcit (1098)|9.3.2005 21:52
[QUOTE="invisibleone"]Mám takový malý problém,

mám tu fungl nový LOOX720, ale nemůžu najít, jak na něm zprovoznit integrovaný fotoaparát. Fyzicky je tam, ale nemohu ji nijak zpustit (ani podle návodu ne :mad: ).

Měl někdo z vás podobný problém?[/QUOTE]
Cez lubovolný file manažér chod do adresara Windows a pohladaj súbor camera.exe,ak tam nie tak treba preinstalovať systém(HR)
peter.nr (501)|9.3.2005 22:09
Myslím, že v programoch by malo byť štandardne "Camera". Tým sa to dá spustiť. A môžeš si to namapovať na hociktorý funkčný kláves. Teda aspoň ja mám takú skúsenosť. :yes:
invisibleone_ce4you (0)|9.3.2005 22:11
HardReset nepomohl a soubor Camera.exe sem našel, ale při spuštění mi hlásí "Failed to initialize camera. Failed to open the Overlay. 36001:100:0
oltcit (1098)|9.3.2005 22:52
[QUOTE="invisibleone"]HardReset nepomohl a soubor Camera.exe sem našel, ale při spuštění mi hlásí "Failed to initialize camera. Failed to open the Overlay. 36001:100:0[/QUOTE]
Ufff to vidím na vážny HW problém v samotnom snímači kamery,dokiaľ to nejde ani bezprostredne po HR a hlási chybu inicializácie zariadenia..... :sarcastic: servis ťa asi neminie:?
Dada_ce4you_oldd (63)|9.3.2005 22:58
Něco podobného jsem četl v poradně na mobilmanii, ale teď nemůžu najít link na ten dotaz. Hnali ho rovnou do servisu na reklamaci:? ,ale dotyčný už neodpověděl co se dělo dál. Takže Tě to asi taky nemine:no: Ty máš ale pech. Hodně štěstí.
Dada
invisibleone_ce4you (0)|9.3.2005 22:59
To nee, už zase :evil: to už je podruhý...
Šeba_oldd (1184)|10.3.2005 00:15
Zkusil bych jeste jednu moznost , která by snad mohla zabrat procti si diskuzi zde napis sem jestli to bylo neco platné.
invisibleone_ce4you (0)|10.3.2005 07:35
Tak update systému taky nepomohl
invisibleone_ce4you (0)|10.3.2005 07:44
Ještě jsem zjistil následující: soubor Camera.exe je označen jako hidden (i po updatu), takže není v klasickém file exploreru vidět. Našel sem ho až pomocí Total Commandera. Ale tento atribut nezměním.
oltcit (1098)|10.3.2005 15:57
[QUOTE="invisibleone"]Ještě jsem zjistil následující: soubor Camera.exe je označen jako hidden (i po updatu), takže není v klasickém file exploreru vidět. Našel sem ho až pomocí Total Commandera. Ale tento atribut nezměním.[/QUOTE]
Skus ešte toto: daj si od niekoho poslať ten camera.exe subor,nakopiruj ho kdekolvek do pamäte a z toho umiestnenia ho spusti v nejakom file manažerovi.Skusal som to a nemusi byt v adresari WINDOWS.....
invisibleone_ce4you (0)|11.3.2005 07:06
Už putoval na reklamaci, jen doufám, že tam nebude zase měsíc, každopádně díky za rady.