Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: USB wi-fi a CDMA modem od Eurotelu na LOOXu 720?

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Chtel bych se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost, ze jste pripojili na LOOXe USB wi-fi kartu. Bylo by to fajn - protoze by se dala pripojit externi antena a na strese by mi stacilo jen PDA. Jenze pokud by to fungovalo, tak by to chtelo nejaky program pro mereni signalu... Existuje nejaky takovy pro PDA? Jestli jo, napiste mi ho prosim. Pak by me zajimalo, jestli jsou ovladace na USB Wi-Fi kartu nebo jestli se daji nejak udelat? Umi to nekdo z Vas? Pak by me zajimalo jestli nekdo zkousel napojit CDMA modem od Eurotelu do LOOXe. Jestli jo, fungovalo Vam to? Ale asi by to chtelo nejake ovladace, ktere asi nejsou, ze... ?
    Jsem tady novy, zatim nemam PDA, ale chystam si ho koupit, tak by me zajimaly moznosti vyuziti...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... resilo se to zde, zde a zde ... to vse a jeste vic po zadani CDMA do vyhledavani zde ... ...

PavelR.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. internet na PDA přes CDMA modem
    Od grandmont v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 07-02-2008, 17:42
  2. CDMA vs PDA
    Od Zbynak_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-05-2006, 16:19
  3. MDA 3 s CDMA