Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

T-MOBILE MDAIII a microfon

ktinka (9)|9.3.2005 15:35
Ahoj všem,
máte někdo zkušenost se špatně fungujícím microfonem na MDAII? Skymkoliv telefonuji tvrdí že mě slyší jak ze sudu a že jsou tam jakési železné rezonance. Zařízení jsem vyreklamoval pro vadná microfon , přišel mi novej kousek a ten má tentýž problém.
Na MDAII jsem tento problém nezaznamenal . Pokud někdo máte s tím zkušenost prosím poradte , co stím . JEstli se jedná o HW nwbo jen SW chybu a nebo dokonce o normální vlastnost :(

Děkuji
Miloš Strouhal (3997)|10.3.2005 19:43
Ja jsem nejakou dobu pouzival T-mobile MDA III(nekolik ruznych kusu), a tento problem jsem vubec nezaznamenal.
miroslav_ce4you (219)|10.3.2005 23:14
Normalne to neni !!!
Ja osobne som to nespozoroval a skusal som viacej kusov ...

:D Nemas niecim prekryty mikrofon ???? (rukou pri telefonovani) ???

nahrava zvuk dobre ????
Suoraj (704)|11.3.2005 07:19
já to chci slyšet :D
ktinka (9)|11.3.2005 12:50
Mnohokrate dekuji, ze existují takove kusy ,se kterymi se da normalne telefonovat . Dostat dva kusy od T-Mobilu a jen poslouchat ze volam ze sudu mi uz zacalo vadit. BUdu tedy predpokladat ze se jedna jen o anomalii, a že 3ks ,ktery dostanu bude již OK :cool:
ktinka (9)|11.3.2005 12:53
[QUOTE="Suoraj"]já to chci slyšet :D [/QUOTE]

Tohle jsem si ze začatku myslel taky ale buhužel to tímto není . Když si microfon namířim přímo k puse tak uživatel na druhé straně tvrdí že mě slyší o kousek lépe :(
miroslav_ce4you (219)|11.3.2005 13:51
Tak len reklamovat !!!!!:!:
malajizva (63)|14.3.2005 15:20
A skutecne ti to MDA vymenili? :o)))
ktinka (9)|15.3.2005 18:11
[QUOTE="malajizva"]A skutecne ti to MDA vymenili? :o)))[/QUOTE]

JJ a dokonce bez problému , obratem jsem měl v rukou druhé ,které bylo original zabaleno ale ejhle problém byl uplně stejný. Tak jsem to poslal podruhé s tím že at ten kus co mi pošlou nejdřív vyzkoušej a popravdě to ted trvá už docela delší dobu, asi nemaj skladem žádné MDAIII ze kterého se dá telefonovat :-) :D