Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 51

Téma: Kovové pouzdro pro LOOXe 720 v prodeji.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Firstloox v diskuzi informuje, že s prvním kovovým pouzdrem pro LOOXe 720 přišlo Brando.
    Za 28,- USD (bez DPH) nabízí svůj 68 gramový kryt z leteckého hliníku vyložený neoprénem a o rozměrech 127x79x26 mm. V horním díle je i prostor na uložení jedné SD/MMC karty. (Připojené snímky z originálů zmenšeny).

Další kovové pouzdro (magnézium) slibuje už delší dobu Proporta, ale zatím nic.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak tohle je něco, co bych opravdu chtěl. Svátek se blíží, tak bych si moh zase udělat radost!! Mmt, má někdo s kovovejma pouzdrama zkušenosti? Doporučili byste ho?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

To chcem aj ja! Resp. toto, alebo to kožené, čo majú v ponuke. Čo je podľa vás lepšia voľba?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Také by mne zajímalo jak se na tom bude psát, když jsem pravák?Nepřekáží nějak ten dekl?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Šikulové z Honkongu (na Brandu) už potvrdili, že u nich včera objednaný (a přes kartu s potvrzením platby od worldpay.com uhrazený) kryt má pro Shipping datum 10.3.2005.
    Za dodávku na zadanou adresu si za (každý) jeden kus účtují celé 3,- (slovy tři) USD.
    Teď už jenom, jak dlouho bude trvat cesta.
    Pak uvidíme.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Šikulové z Honkongu (na Brandu) už potvrdili, že u nich včera objednaný (a přes kartu s potvrzením platby od worldpay.com uhrazený) kryt má pro Shipping datum 10.3.2005.
    Za dodávku na zadanou adresu si za (každý) jeden kus účtují celé 3,- (slovy tři) USD.
    Teď už jenom, jak dlouho bude trvat cesta.
    Pak uvidíme.
    Také už mám objednáno.Vyjde mě na 450 kč

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Pro všechny, kdo se těší na metalovou krabičku na svou 720ku, tu máme už první dojmy. Detaily.
    (Kdo má potíže s English, existují webové překladače. Třeba Eurotran za 790,- ročně.
    Citace Eurotranem přeloženého závěru hodnocení:
    Neil Brown:
    "Má celková reakce k případu je velmi pozitivní opravdu - jeho styl je nádherný a toto je, podle mého názoru, pravděpodobně nejsvůdnější případ na trhu v tomto okamžiku, sčítat velmi málo k pocketable velikosti zařízení. Na rozdíl od kožených kufrů, případy kovu nekrčí se a neopotřebovávají se v použití, tak vy nezískáte “osobní” pocit, ale, oni jsou náchylní k drsnění - něco který je jistě ne Brando chyba. Nicméně, já jsem došel k závěru nějaký čas couvat s tím já odkázaný poněkud případ byl škrábán než můj PDA. Má jediná rada byla by být realistický v zabývat se tímto případem - jestliže vy jste vložili to do kapsy spolu s klíči a volnými mincemi, vy budete škrábat to." )

Obrázky Neil Browna.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Před chvílí dodáno. Šikulové z Honkongu od Branda splnili svůj úkol ve skvělém čase. :yes:
    (Objednáno před devíti dny).
    Beze cla. (Razítko na obálce, obálka nepoškozená.)

První přijímání. Zasouvá se zhora, jako do sametu. Ty packy mají zespod taky neoprén, lehký tlak a už je tam.

Drží se snadno, zavírá, otvírá taky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Tak taky koukám na tu ruku a nestačím se divit
    Ta je součástí nebo se kupuje za příplatek? No, já bych za ni moc nedal... nemaj i černošský?

OK, beru to zpět. To pouzdro se mi fakt zamlouvá, asi do něj taky půjdu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Tak ruka vás zajímá, uličníci ...

WiFi, BT příjem stejný v pouzdře jako předtím.
    Otvor pro reset chybí úmyslně. (Kolikrát ročně se u LOOXe zlepšuje systém?)
    Schovaný mikrofon (po testu se Sound Explorerem) se také neprojevil nijak významně. Záznam s LOOXem v zavřeném pouzdru (bez dotýkání se ho, jinak to šramotí) bez potíží, jako předtím.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Tak ruka vás zajímá, uličníci ...

WiFi, BT příjem stejný v pouzdře jako předtím.
    Otvor pro reset chybí úmyslně. (Kolikrát ročně se u LOOXe zlepšuje systém?)
    Schovaný mikrofon (po testu se Sound Explorerem) se také neprojevil nijak významně. Záznam s LOOXem v zavřeném pouzdru (bez dotýkání se ho, jinak to šramotí) bez potíží, jako předtím.
    A jaké máš pocity z držení? Asi to bude příjemnější,vypadá oválně. Měl jsem v ruce Asus A730, takže by to mohlo být obdobné?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Lehounký LOOX je s pouzdrem (vážícím samostatně s jednou záložní SD kartou 72g) o 43% těžší. To je první okamžitý dojem po uchopení. Rozměrově i váhově se to celé teď dá mírně přirovnat k 600ce s přídavnou baterií.
    Samotná 720ka bez pouzdra s 1 SD kartou a baterií - 168g (elektronická váha Philips HR 2387).
    Totéž v pouzdře a s SD kartou navíc ve dvířkách pouzdra - 240g.
    600ka s přídavnou baterií a jednou CF kartou - 252g.

Je tedy víc znát, že je něco v ruce.

Držení pouzdra s LOOXem je právě díky těm zaobleným hranám a rohům příjemné a přirozené. Tři výstupky po obou stranách uprostřed dolní poloviny dávají větší pocit jistoty při otvírání. Západka dvířek vlevo i pant vpravo slouží také jako opora pro prsty. Ukázovák zcela přirozeně přistane v otvoru pro tlačítko k záznamu zvuku. Mluvím o levé ruce. Při držení v pravé tam skončí palec.

Povrchová úprava je na dotek také příjemná. Poškrábat by to byla škoda.

Pevnost dvířek je díky jejich vyklenutí značná. Snad by se dal trochu lépe mechanicky doladit pant, ale to je asi jediné, co by se na tom dalo na první pohled vytknout. Všechny ostatní kovové detaily dodaného kusu jsou zpracovány pečlivě.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

uz som si to puzdro objednal aj ja... dostalo ma svojim tvarom a krasnou sedo ciernu kombinaciou... :-D

neviem sa dockat kedy pride... ;-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tak dnesk konečně po měsíci a kousek dorazilo : , ale už je tady a já už se nezlobím
    První pocity jsou cool a doporučuji v tuto chvíli všem

P.S.: Fotky nemám tak pěkné jako Milan Švec neb zatím nevlastním digitála :?

Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00062777_200505061602_00001_Gl0r.jpg 
Zobrazení: 24 
Velikost: 27.3 KB 
ID: 1878   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00062777_200505061602_00002_aY0P.jpg 
Zobrazení: 33 
Velikost: 16.6 KB 
ID: 1879   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00062777_200505061603_00003_OEAN.jpg 
Zobrazení: 21 
Velikost: 22.0 KB 
ID: 1880  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Všem majitelům pouzdra i těm ostatním - "konečně" jsem včera osobně otestoval jeho možná nejdůležitější vlastnost.

Můj LOOX 720 absolvoval v neoprénu a leteckém hliníku svůj první let.

Ze zpětně už nezdokumentovatelných důvodů (při zkouškách externího mikrofonu) šel náhle a cca z jednoho metru (jak vysoko jsou asi moje ruce od podlahy, když stojím) mírně šikmo rovnou k tvrdé podlaze pokryté cca půl cm vysokým kobercem.

První okamžiky nikomu nepřeji. Rychle - otevřít, co displej, zapnout a ufff...

Výsledek - náraz nezanechal žádné stopy. Ani mechanicky (displej, tělo, kartové šachty), ani ve funkcích. Nakolik se na tom podílela vnitřní neoprénová výplň, kovové pouzdro a štěstí, že tam byl ten koberec, těžko posoudit.

Tak už máme (LOOX a já) tu zkušenost za sebou. Otázka je, jestli mi vyklouzl z ruky právě proto, že byl v pouzdru nebo spíš díky už skrytě se blížícím výpadkům v jisté koordinaci. )

MILITARY-STD 810E 516.4 IV drop test vyžaduje 26 pádů z výšky 36 palců na všechny hrany, plochy a rohy. Jeden má LOOX v pouzdře Brando za sebou - s výsledkem vydržel.

:!: VAROVÁNÍ: Autor příspěvku nezodpovídá za případné jiné výsledky nebo jejich následky u stejných nebo podobných testů na jiných zařízeních stejného nebo jiného typu.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Kovové pouzdro pro n50
    Od Karm v sekci Acer
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 21-09-2005, 16:26
  2. Pouzdro na hx4700 - "Žádné pouzdro, také pouzdro!"
    Od manager v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-07-2005, 14:35
  3. kovové pouzdro na MDA
    Od solory v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 26-06-2005, 21:19
  4. Kovove (hlinikove) pouzdro na MDA Compact
    Od Miloš Strouhal v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 25-02-2005, 08:06
  5. Příslušenství z FS Looxe 600 na Looxe 720 ?
    Od Xman_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 24-02-2005, 06:22