Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kovové pouzdro pro LOOXe 720 v prodeji.

Milan Švec (938)|9.3.2005 15:02
Firstloox v diskuzi informuje, že s prvním kovovým pouzdrem pro LOOXe 720 přišlo Brando.
Za 28,- USD (bez DPH) nabízí svůj 68 gramový kryt z leteckého hliníku vyložený neoprénem a o rozměrech 127x79x26 mm. V horním díle je i prostor na uložení jedné SD/MMC karty. (Připojené snímky z originálů zmenšeny).


Další kovové pouzdro (magnézium) slibuje už delší dobu Proporta, ale zatím nic.
Vojtěch Barták (180)|9.3.2005 22:17
Tak tohle je něco, co bych opravdu chtěl. Svátek se blíží, tak bych si moh zase udělat radost!! Mmt, má někdo s kovovejma pouzdrama zkušenosti? Doporučili byste ho?
peter.nr (501)|9.3.2005 23:52
To chcem aj ja! Resp. toto, alebo to kožené, čo majú v ponuke. Čo je podľa vás lepšia voľba?
TheMelin (1642)|10.3.2005 12:28
Také by mne zajímalo jak se na tom bude psát, když jsem pravák?Nepřekáží nějak ten dekl? :D
Milan Švec (938)|10.3.2005 15:08
Šikulové z Honkongu (na Brandu) už potvrdili, že u nich včera objednaný (a přes kartu s potvrzením platby od worldpay.com uhrazený) kryt má pro Shipping datum 10.3.2005.
Za dodávku na zadanou adresu si za (každý) jeden kus účtují celé 3,- (slovy tři) USD.
Teď už jenom, jak dlouho bude trvat cesta.
Pak uvidíme.
TheMelin (1642)|10.3.2005 20:54
[QUOTE="Milan Švec"]Šikulové z Honkongu (na Brandu) už potvrdili, že u nich včera objednaný (a přes kartu s potvrzením platby od worldpay.com uhrazený) kryt má pro Shipping datum 10.3.2005.
Za dodávku na zadanou adresu si za (každý) jeden kus účtují celé 3,- (slovy tři) USD.
Teď už jenom, jak dlouho bude trvat cesta.
Pak uvidíme.[/QUOTE]

Také už mám objednáno.Vyjde mě na 450 kč ;)
Milan Švec (938)|17.3.2005 18:42
Pro všechny, kdo se těší na metalovou krabičku na svou 720ku, tu máme už první dojmy. Detaily.
(Kdo má potíže s English, existují webové překladače. Třeba Eurotran za 790,- ročně.
Citace Eurotranem přeloženého závěru hodnocení:
Neil Brown:
"Má celková reakce k případu je velmi pozitivní opravdu - jeho styl je nádherný a toto je, podle mého názoru, pravděpodobně nejsvůdnější případ na trhu v tomto okamžiku, sčítat velmi málo k pocketable velikosti zařízení. Na rozdíl od kožených kufrů, případy kovu nekrčí se a neopotřebovávají se v použití, tak vy nezískáte “osobní” pocit, ale, oni jsou náchylní k drsnění - něco který je jistě ne Brando chyba. Nicméně, já jsem došel k závěru nějaký čas couvat s tím já odkázaný poněkud případ byl škrábán než můj PDA. Má jediná rada byla by být realistický v zabývat se tímto případem - jestliže vy jste vložili to do kapsy spolu s klíči a volnými mincemi, vy budete škrábat to." ) :)

Obrázky Neil Browna.









Milan Švec (938)|18.3.2005 08:51



Před chvílí dodáno. Šikulové z Honkongu od Branda splnili svůj úkol ve skvělém čase. :yes:
(Objednáno před devíti dny).
Beze cla. :D (Razítko na obálce, obálka nepoškozená.)

První přijímání. Zasouvá se zhora, jako do sametu. Ty packy mají zespod taky neoprén, lehký tlak a už je tam.



Drží se snadno, zavírá, otvírá taky.
fockey (33)|18.3.2005 13:12

Tak taky koukám na tu ruku a nestačím se divit :)
Ta je součástí nebo se kupuje za příplatek? No, já bych za ni moc nedal... ;) nemaj i černošský?

OK, beru to zpět. :) To pouzdro se mi fakt zamlouvá, asi do něj taky půjdu...
Milan Švec (938)|18.3.2005 14:32
Tak ruka vás zajímá, uličníci ... :)

WiFi, BT příjem stejný v pouzdře jako předtím.
Otvor pro reset chybí úmyslně. (Kolikrát ročně se u LOOXe zlepšuje systém?)
Schovaný mikrofon (po testu se Sound Explorerem) se také neprojevil nijak významně. Záznam s LOOXem v zavřeném pouzdru (bez dotýkání se ho, jinak to šramotí) bez potíží, jako předtím.
TheMelin (1642)|18.3.2005 15:24
[QUOTE="Milan Švec"]Tak ruka vás zajímá, uličníci ... :)

WiFi, BT příjem stejný v pouzdře jako předtím.
Otvor pro reset chybí úmyslně. (Kolikrát ročně se u LOOXe zlepšuje systém?)
Schovaný mikrofon (po testu se Sound Explorerem) se také neprojevil nijak významně. Záznam s LOOXem v zavřeném pouzdru (bez dotýkání se ho, jinak to šramotí) bez potíží, jako předtím.[/QUOTE]

A jaké máš pocity z držení? Asi to bude příjemnější,vypadá oválně. Měl jsem v ruce Asus A730, takže by to mohlo být obdobné?
Milan Švec (938)|18.3.2005 17:11
Lehounký LOOX je s pouzdrem (vážícím samostatně s jednou záložní SD kartou 72g) o 43% těžší. To je první okamžitý dojem po uchopení. Rozměrově i váhově se to celé teď dá mírně přirovnat k 600ce s přídavnou baterií.
Samotná 720ka bez pouzdra s 1 SD kartou a baterií - 168g (elektronická váha Philips HR 2387).
Totéž v pouzdře a s SD kartou navíc ve dvířkách pouzdra - 240g.
600ka s přídavnou baterií a jednou CF kartou - 252g.

Je tedy víc znát, že je něco v ruce.

Držení pouzdra s LOOXem je právě díky těm zaobleným hranám a rohům příjemné a přirozené. Tři výstupky po obou stranách uprostřed dolní poloviny dávají větší pocit jistoty při otvírání. Západka dvířek vlevo i pant vpravo slouží také jako opora pro prsty. Ukázovák zcela přirozeně přistane v otvoru pro tlačítko k záznamu zvuku. Mluvím o levé ruce. Při držení v pravé tam skončí palec.

Povrchová úprava je na dotek také příjemná. Poškrábat by to byla škoda.

Pevnost dvířek je díky jejich vyklenutí značná. Snad by se dal trochu lépe mechanicky doladit pant, ale to je asi jediné, co by se na tom dalo na první pohled vytknout. Všechny ostatní kovové detaily dodaného kusu jsou zpracovány pečlivě.

sorac (51)|20.3.2005 01:12
uz som si to puzdro objednal aj ja... dostalo ma svojim tvarom a krasnou sedo ciernu kombinaciou... :-D

neviem sa dockat kedy pride... ;-)
TheMelin (1642)|6.5.2005 16:48
Tak dnesk konečně po měsíci a kousek dorazilo :evil: , ale už je tady a já už se nezlobím :D
První pocity jsou cool a doporučuji v tuto chvíli všem :D

P.S.: Fotky nemám tak pěkné jako Milan Švec neb zatím nevlastním digitála :?

00062777_200505061602_00001_Gl0r.jpg 00062777_200505061602_00002_aY0P.jpg 00062777_200505061603_00003_OEAN.jpg
Milan Švec (938)|6.5.2005 21:18
Všem majitelům pouzdra i těm ostatním - "konečně" jsem včera osobně otestoval jeho možná nejdůležitější vlastnost.

Můj LOOX 720 absolvoval v neoprénu a leteckém hliníku svůj první let.

Ze zpětně už nezdokumentovatelných ;) důvodů (při zkouškách externího mikrofonu) šel náhle a cca z jednoho metru (jak vysoko jsou asi moje ruce od podlahy, když stojím) mírně šikmo rovnou k tvrdé podlaze pokryté cca půl cm vysokým kobercem.

První okamžiky nikomu nepřeji. Rychle - otevřít, co displej, zapnout a ufff...

Výsledek - náraz nezanechal žádné stopy. Ani mechanicky (displej, tělo, kartové šachty), ani ve funkcích. Nakolik se na tom podílela vnitřní neoprénová výplň, kovové pouzdro a štěstí, že tam byl ten koberec, těžko posoudit.

Tak už máme (LOOX a já) tu zkušenost za sebou. Otázka je, jestli mi vyklouzl z ruky právě proto, že byl v pouzdru nebo spíš díky už skrytě se blížícím výpadkům v jisté koordinaci. :))

MILITARY-STD 810E 516.4 IV drop test vyžaduje 26 pádů z výšky 36 palců na všechny hrany, plochy a rohy. Jeden má LOOX v pouzdře Brando za sebou - s výsledkem vydržel. :D

:!: VAROVÁNÍ: Autor příspěvku nezodpovídá za případné jiné výsledky nebo jejich následky u stejných nebo podobných testů na jiných zařízeních stejného nebo jiného typu.
oltcit (1098)|6.5.2005 21:31
[QUOTE="Milan Švec"]
MILITARY-STD 810E 516.4 IV drop test vyžaduje 26 pádů z výšky 36 palců na všechny hrany, plochy a rohy. Jeden má LOOX v pouzdře Brando za sebou - s výsledkem vydržel. :D
.[/QUOTE]



Hmmm,Milane tiež som nechtiac otestoval nárazuvzdornosť Looxika ked mi vypadol z výšky cca 40cm(toľko sú moje ruky nad zemou ked ležím na gauči :D )
počas nočného surfovania a stratenia koordinácie pohybov následkom odobratia sa do "krajiny SEN" A bez obalu :!: na koberec věkem sešlým :D
P.S. sorrry za OT,ale nedalo sa odolať ;)
Šeba_oldd (1184)|6.5.2005 21:35
Vzhledem k tomu, že mame jedno z nejlepsich ne-li nejlepsi zarizeni na svete zadne nebezpeci nehrozi.:D
sorac (51)|7.5.2005 03:37
[QUOTE="Šeba"]Vzhledem k tomu, že mame jedno z nejlepsich ne-li nejlepsi zarizeni na svete zadne nebezpeci nehrozi.:D [/QUOTE]

myslim ze bechcer by mal k tomuto vyhrady.. :lol:

ale uz som testoval aj ja.. padol mi looxik asi z 70cm vysky na zem a bez puzdra.. nastastie prezil.. ;-) je to delo..
markjag (386)|12.5.2005 15:37
Neda sa to puzdro objednat aj na SR pripadne v CR?
sorac (51)|13.5.2005 01:56
tu ju mas..

http://shop.brando.com.hk/bwmetalcase_details.php?i=33
a da sa to poslat aj na sk.. cena aj z postovnym je 31 dolarov...

platit ale mozes len kartamy co su tam zobrazene.. ;-)
padrinos (72)|16.5.2005 17:30
a jaky je to s pozdrem venku kdyz je zima nemrazi z toho prsty. a co to je za slitinu. moc uvazuji nad kozenym pouzdrem tak nevim co je lepsi
padrinos (72)|16.5.2005 18:40
a neotevre se to pouzdro.t:O abych ho nemel na klipse a pak zjistil ze je dokoran:evil:
markjag (386)|16.5.2005 19:57
[QUOTE="padrinos"]a neotevre se to pouzdro.t:O abych ho nemel na klipse a pak zjistil ze je dokoran:evil: [/QUOTE]

to puzdro je fantasticke, len ho nemam ako objednat :(
sorac (51)|16.5.2005 21:30
[QUOTE="markjag"][QUOTE="padrinos"]a neotevre se to pouzdro.t:O abych ho nemel na klipse a pak zjistil ze je dokoran:evil: [/QUOTE]

to puzdro je fantasticke, len ho nemam ako objednat :([/QUOTE]

to puzdro je uplne fantasticke.. mam ho uz aspon 2 mesiace..

otvorit sa urcite neotvori a drzi super aj looxa v nom.

je to hlinik a vo vnutry je neopren. ;-)

ak chces pomozem ti kupit to puzdro...

prevedies mi peniaze na ucet a ja ti ho objednam na tvoju domacu adresu... uz som to par krat urobil kamosom.. ;-)
TheMelin (1642)|16.5.2005 22:01
V zimě jsem pouzdro ještě neměl,ale raději bych ho neolizoval až na něm bude námraza :D
Dvířka drží perfektně,pochybuji že by se ti otevřeli a pokud už by se tak stalo,Loox je v něm jak přibitý,takže nemáš šanci o něj přijít.Buď přijdeš o Looxe s pouzdrem a nebo ti vše zůstane ;)
padrinos (72)|16.5.2005 22:15
tak jo no tak ste me premluvili je pekny ale bojim se aby se mi neposkrabal fotak.a nebude lepsi pockat na magnéziovy obal od Proporta:?
markjag (386)|16.5.2005 22:37
[QUOTE="sorac"]
ak chces pomozem ti kupit to puzdro...

prevedies mi peniaze na ucet a ja ti ho objednam na tvoju domacu adresu... uz som to par krat urobil kamosom.. ;-)[/QUOTE]

Diky. Presne nad takouto moznostou som uvazoval, ze kebyze nie niekto taky ochotny. Ma to hacik. Ze ludia su vselijaky a ja ta nepoznam a nemoze byt pre teba problem jednoducho sa vykaslat na mna a peniaze si nehat :( , ale strasne chcem to puzdro
markjag (386)|16.5.2005 22:38
[QUOTE="padrinos"]tak jo no tak ste me premluvili je pekny ale bojim se aby se mi neposkrabal fotak.a nebude lepsi pockat na magnéziovy obal od Proporta:? [/QUOTE]

a v com by bolo magneziove lepsie od tohoto? A inac kolko vyjde toto v SK celkovo aj s postovnym?
sorac (51)|16.5.2005 23:02
[QUOTE="markjag"][QUOTE="sorac"]
ak chces pomozem ti kupit to puzdro...

prevedies mi peniaze na ucet a ja ti ho objednam na tvoju domacu adresu... uz som to par krat urobil kamosom.. ;-)[/QUOTE]

Diky. Presne nad takouto moznostou som uvazoval, ze kebyze nie niekto taky ochotny. Ma to hacik. Ze ludia su vselijaky a ja ta nepoznam a nemoze byt pre teba problem jednoducho sa vykaslat na mna a peniaze si nehat :( , ale strasne chcem to puzdro[/QUOTE]

viem presne o com hovoris... ja som tiez tak kupil dve veci...


nemozem sa ti cez net nijekao zarucit.. jedine co mozem povedat, tak ze oltcit a aj boto maju odo mna veci tak ze mi vlozili peniaze na ucet a ja som to objednal a doniesol.. boto ma dokonca pda co je nad 10000sk...

nemam preco klamat.. pre mna 31dolarov nema zmysel niekomu kradnut... keby si mi vlozil na ucet 31 milionov tak uz o mne nebudes pocut,ale kvoli 31 dolarom si meno urcite kazit nebudem...

akurat minuly tyzden som robil podobnu sluzbu znamemu a akurat caka na zasielku z branda..len to boli veci na ipaq....

a tak isto to robim aj pre ludi, ktori chcu kupit nieco z ebay.com je to na tebe.. ;-)
sorac (51)|16.5.2005 23:20
a tu si mozes pozriet este aj ine puzdra..

http://www.marketworks.com/storefrontprofiles/deluxeSFshop.aspx?sfid=41907&c=21420

ale osobne si myslim, ze to hlinikove je najlepsie...
Jirka007 (161)|17.5.2005 08:35
Chtěl bych se prosím zeptat, jak se Looxik v otevřeném pouzdru drží. Tedy když není položen na stole, ale je držen v ruce.Není tam přece jen na té straně u "pantů", kde se pouzdro otevírá málo místa na prsty?
sorac (51)|17.5.2005 09:37
puzdro sa drzi velmi dobre..aspon ja nemam problemy.ale mam male ruky tak mozno aj preto... :-D
a v podstate je riesene pre pravakov, lebo dvierka sa otvaraju do prava a prava ruka pri pisani moze byt polozena na dvierkach.. ;-)


visa a visa electron je velky rozdiel.. z visa elektorn na internete nekupis skoro nic.. len velmi malo obchodov na nete ju podporuje.. ;-)
oltcit (1098)|7.6.2005 20:56
[QUOTE="Šeba"]Vzhledem k tomu, že mame jedno z nejlepsich ne-li nejlepsi zarizeni na svete zadne nebezpeci nehrozi.:D [/QUOTE]

Daľšia pozitívna skúsenosť potvrdzujúca Tvoje slová....:cool:
Loox z metrovej výšky na keramickú dlažbu na ľavý spodný roh(pri mikrofone)
Následky: odletel kryt baterky na dva metre,SD karta vyskočila zo šachty :mad:

Po spätnom skompletovaní a zapnutí Looxík nepovedal ani jedno krivé slovo na takéto zaobchádzanie a funguje úplne normálne ;) Na tele žiaden, ani najmenší škrabanec.Zrejme tým,že obal sa skladá z viacerých častí došlo k rozloženiu nárazového impulzu do vzájomných pohybov krytov a tie absorbovali náraz.Keby obal bol z pevného a celistvého materiálu zrejme by takýto náraz zanechal iné stopy :O Deformačná zona u PPC funguje :cool:
markjag (386)|22.6.2005 09:44
No konecne mam puzdro doma. Je nadherne. Nadhernejsie ako na obrazkoch ale predsa len malickost mu vytknem a spytam sa vas ci sa da napravit.

Ked si ho dam na pas tak troska vrchna cast odstava prave koli predlzenej uchytke, zbytocne predlzenej. Teda puzdro nemam zarovnoa le ta vrchna cast je dost daleko od gati (nohavic) ale ta spodna je v pohode. Neda sa to nejak skratit alebo nieco?
markjag (386)|3.7.2005 10:07
[QUOTE="Milan Švec"]Všem majitelům pouzdra i těm ostatním - "konečně" jsem včera osobně otestoval jeho možná nejdůležitější vlastnost.

Můj LOOX 720 absolvoval v neoprénu a leteckém hliníku svůj první let.

Ze zpětně už nezdokumentovatelných ;) důvodů (při zkouškách externího mikrofonu) šel náhle a cca z jednoho metru (jak vysoko jsou asi moje ruce od podlahy, když stojím) mírně šikmo rovnou k tvrdé podlaze pokryté cca půl cm vysokým kobercem.

První okamžiky nikomu nepřeji. Rychle - otevřít, co displej, zapnout a ufff...

Výsledek - náraz nezanechal žádné stopy. Ani mechanicky (displej, tělo, kartové šachty), ani ve funkcích. Nakolik se na tom podílela vnitřní neoprénová výplň, kovové pouzdro a štěstí, že tam byl ten koberec, těžko posoudit.

Tak už máme (LOOX a já) tu zkušenost za sebou. Otázka je, jestli mi vyklouzl z ruky právě proto, že byl v pouzdru nebo spíš díky už skrytě se blížícím výpadkům v jisté koordinaci. :))

MILITARY-STD 810E 516.4 IV drop test vyžaduje 26 pádů z výšky 36 palců na všechny hrany, plochy a rohy. Jeden má LOOX v pouzdře Brando za sebou - s výsledkem vydržel. :D

:!: VAROVÁNÍ: Autor příspěvku nezodpovídá za případné jiné výsledky nebo jejich následky u stejných nebo podobných testů na jiných zařízeních stejného nebo jiného typu.[/QUOTE]

To co napisem nebude az tak OT ako sa zda povodne ;) . Nechcel som zakladat new tamu a tak troska sa to hodi sem. Nenaseil som inu temu s padnutim Looxa takze......
Z toho cos a mi stalo vypliva..... PDA majte stale radsej v puzdre ;)

spim, spim, zrazu sa zobudim o 5:00, vravim si idem spat dalej, lenze, kde mam vankus?? kecam si, klasika, bude na zemi, rukou som smatral a nasiel som, dal som ho hore, smatral som po zemi za druhym vankusom, narazil som na nieco tvrde a male., kecam si, co to moze byt? a potom ako som nahmatal 3 objekty doslo my ze jedno je baterka, druhe je stylus a tretie je PDA, a kecam si do riti, ja som s tym zaspal, kecam si skusim to zapojit teraz a riskovat ze to nepojde a nevyspim sa alebo to napojim az rano? nedalo my, napojil som, baterku dal spet, zapol, uf, a ide, zapol som svetlo, pozrel skrabance (kedze to dopadlo z postele na dlazbu), uf a ziadny skrabanec, toto bolo na posledy co som sa hral s PDA v NOCI, ja som surovo pocas hry zaspal!!!!!!!!!!!!!!!!!
Padluke_ce4you (49)|30.8.2005 12:11
Tak jsem se konecne po mesici dockal a mam ho v ruce za 653 kc fa.
www.ahmobile.cz,,,,ptal jsem se a mozna by jeste jeden meli volny :-(
S474N (660)|30.8.2005 12:38
Nevite nekdo nahodou, jestli se neco podobneho nedela take ale aby bylo videt na displej? Docela by se me to hodilo na geocaching, abych to porad nemusel tahat z futralu ci nosit volne. Diky
robox_ce4you (102)|30.8.2005 12:58
Nebylo by něco podobného i pro LOOX 610 potažmo Asus MyPal 716?
S474N (660)|31.8.2005 14:52
[QUOTE="robox"]Nebylo by něco podobného i pro LOOX 610 potažmo Asus MyPal 716?[/QUOTE]

Staci se kouknout sem:
http://shop.brando.com.hk/bwmetalcase.php

A zjistis ze neni :D
S474N (660)|31.8.2005 20:55
Tak jsem vymekl a stejne jsem koupil tohle kovove od Branda :D
Silent_ce4you (31)|6.10.2005 10:22
Ted me tak napada, jak resite nabijeni a synchronizaci? To to porad vyndavate z pouzdra a davate do kolebky, nebo jenom pres kabel. Zajimalo by me, jak snadno se do toho pouzdra zamdava a vyndava z neho. Jestli se tim casem nejak mechanicky neopotrebuje (jako osoupat tam ten neopren, atd...):?:
TheMelin (1642)|6.10.2005 11:45
Já kolébku vůbec nepoužívám, už z toho důvodu, že mám doma jen ntb a ten se stěhuje z místa na místo. Takže Loox je připojen buď přes BT či kabel.
S474N (660)|6.10.2005 12:30
Normalne nabijim i pouzivam data ve futrale. Sice to nemuzu rvat do kolebky, ale jinak to funguje.
markjag (386)|8.10.2005 17:10
Ja ho stale ked pridem zo skoly domov dam dole z opasku teda z pasu a vyberem Looxika z puzdra a dam do kolisky. Synchronizovat by som rad cez BT aj ked ho mam v kolibke ale zial my nik v diskusii o synchronizaci nevedel poradit :(


BTW otazocka, puzdro je nadherne ale podarilo sa ho niekomu este poskrabat troska tak ako mne? ono totiz raz som ho nemal na pase na nohaviciach ale dal som do tasky a odsrobovala sa ta mala gulata vecicka a v taske to troska poskrabalo puzdro, doseil som domov a to male okruhle som aj s tym srobom zalepil :> a uz problem nebude a v taske ho uz nosim vyhradne v tom puzdre co bolo dodavane k tomu.
IntEx_ce4you (130)|10.10.2005 12:06
Sice je to "letecky hlinik", ale tak spatne striknuty, ze pri osoupani strasne spini. Docela mne sklamalo i mechanicke provedeni pantu, ktery je pekne volny.
markjag (386)|10.10.2005 19:33
[QUOTE="IntEx"]Sice je to "letecky hlinik", ale tak spatne striknuty, ze pri osoupani strasne spini. Docela mne sklamalo i mechanicke provedeni pantu, ktery je pekne volny.[/QUOTE]

Nj. Ale vies co? Ja by som nemenil. Je to podla mna najkrajsie a najlepsie puzdro pre PDA ked to chcem tad na nohavice za pas a tak... Ak davam do tasky pouzivam to primitivne to bolo k tomu.
IntEx_ce4you (130)|11.10.2005 07:06
To je zajimave reseni, pouzdro na pouzdro :D . Mas namsysli ten kus svazane kuze FSC? To musi byt potom pekne tluste, ne? A hlavne, nez to clovek z toho vynda a jeste hledat misto, kam by to polozil.... :sarcastic:
markjag (386)|11.10.2005 18:26
No tak som sa zle vyjadril :>
Ked idem len tak po ulici bez tasky berem PDA v kovovom puzdre (ine by som ani nechcel je nadherne a fajn to vyzera :>, jeden kamos sa ma pytal co to mam? ploskacku? :> lama :> ) no a ked idem napriklad do skoly s taskou na notebook tak PDA dam radsej do tej tasky ale nie v kovovom puzdre aby sa neposkrabalo ale radsej v tom shitnom co je dodavane k tomu.
S474N (660)|12.10.2005 08:00
A to vzdycky vytahujes z toho kovovyho futralu? Me to tam drzi tak, ze se vzdycky pomalu bojim, abych PDA nezlomil vejpul.
markjag (386)|12.10.2005 11:19
[QUOTE="S474N"]A to vzdycky vytahujes z toho kovovyho futralu? Me to tam drzi tak, ze se vzdycky pomalu bojim, abych PDA nezlomil vejpul.[/QUOTE]

jj castoa j ked som vo vlaku dokonca a idem chytit PDA do ruky tak malokedy ho drzim v kovovom puzdre. Vecsionu to robim tak ze si PDA vyberem z puzdra a puzdro neham na opasku teda na pase na gatiach.
Podla mna je to dost neprakticke puzdro do ruky.... malokedy to drzim s nim