Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pouzdro s LiIon baterií 5700 mAh pro hx4700

Medved_ce4you (200)|9.3.2005 12:18
Pokud nekdo bojujete s vydrzi baterky a chcete zaroven solidni pouzdro, mrknete se tady :-)
Namornik. (184)|9.3.2005 16:41
jo to je pekny

ale ja si uz zvykl na pouzdro s otviranim nahoru. Lepe se s tim manipuluje

jinak baterka musi byt super
Zdenek Malinsky (9781)|17.6.2005 20:00
Po čase oživím a doplním, že česky je o tom zmínka zde
taunus (116)|20.6.2005 12:38
a cena teto kapsy s baterii? nejak jsem ji nenasel vy ano?
libor_m (1026)|20.6.2005 14:33
Už jsem se po tom koukal, třebas v Polsku stojí 446,00 zł (viz zde).
Big_Mitch (72)|20.6.2005 14:47
[QUOTE="Medved"]Pokud nekdo bojujete s vydrzi baterky a chcete zaroven solidni pouzdro, mrknete se tady :-)[/QUOTE]
Ano, je pravda, ze pokud nekdo hodne cestuje, tak je to uzitecne. Ale podle me se stira rozdil mezi hanheldy a laptopy (palmtopy a notebooky, chcete-li). Koupil jsem si hx4700 a rano ho dam do tasky a v praci ho nosim v kapse. Coz by asi s timto pouzdrem neslo. :)
libor_m (1026)|20.6.2005 15:00
[QUOTE="Big_Mitch"][QUOTE="Medved"]Pokud nekdo bojujete s vydrzi baterky a chcete zaroven solidni pouzdro, mrknete se tady :-)[/QUOTE]
Ano, je pravda, ze pokud nekdo hodne cestuje, tak je to uzitecne. Ale podle me se stira rozdil mezi hanheldy a laptopy (palmtopy a notebooky, chcete-li). Koupil jsem si hx4700 a rano ho dam do tasky a v praci ho nosim v kapse. Coz by asi s timto pouzdrem neslo. :) [/QUOTE]
V práci si ho taky kopneš do kolébky a nabíjíš. Ale pokud jsem dlouhou dobu mimo dosah napájení, pak to pro někoho může být věc neocenitelná.

K mobilu si taky nekupuju extra silnou baterii, protože jezdím autem a když si to v autě prsknu do handsfree sady, tak přes týden nevím, co je to nabíječka. Pokud bych byl ujetej turista jel na túru po bulharských horách (nic proti turistice, jen jsem chtěl zdůraznit to, že někdo chodí po kopcích každou volnou chvilku), tak bych si koupil tu nejsilnější baterku ...
ioio_ce4you (16)|20.6.2005 15:37
Presne take nieco hladam ;) Puzdro s otvaranim do boku - aby som tam mohol prasknut GPS a ta baterka k tomu - jednoducho suppper. Uz to len niekde zohnat :( to bude asi najvacsi problem. Ako som zistil, tak na Slovensku je to s kvalitnymi puzdrami pobiedne.
Zdenek Malinsky (9781)|20.6.2005 15:55
[QUOTE="Big_Mitch"]Koupil jsem si hx4700 a rano ho dam do tasky a v praci ho nosim v kapse. Coz by asi s timto pouzdrem neslo. :) [/QUOTE]:O V kapse? Ve které? U kalhot nebo u košile? To musí být šílená boule i s malou baterií, ne? A jak chráníš displej? :O
Big_Mitch (72)|20.6.2005 16:21
[QUOTE="Big_Mitch"]Ano, je pravda, ze pokud nekdo hodne cestuje, tak je to uzitecne. Ale podle me se stira rozdil mezi hanheldy a laptopy (palmtopy a notebooky, chcete-li). Koupil jsem si hx4700 a rano ho dam do tasky a v praci ho nosim v kapse. Coz by asi s timto pouzdrem neslo. :) [/QUOTE]
[QUOTE="libor_m"]V práci si ho taky kopneš do kolébky a nabíjíš. Ale pokud jsem dlouhou dobu mimo dosah napájení, pak to pro někoho může být věc neocenitelná.

K mobilu si taky nekupuju extra silnou baterii, protože jezdím autem a když si to v autě prsknu do handsfree sady, tak přes týden nevím, co je to nabíječka. Pokud bych byl ujetej turista jel na túru po bulharských horách (nic proti turistice, jen jsem chtěl zdůraznit to, že někdo chodí po kopcích každou volnou chvilku), tak bych si koupil tu nejsilnější baterku ...[/QUOTE]
Ano, presne tak, mate pravdu, sice v praci nemam nabijecku, ale den mi vydrzi. A v me prvni vete jsem rikal i to, ze pokud nekdo hodne cestuje (nemyslim autem, ale treba jak pisete treba na turu po rumunskych horach :) (i kdyz nevim, k cemu by mi na takove ture byl ;) )) je to uzitecne.
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]:O V kapse? Ve které? U kalhot nebo u košile? To musí být šílená boule i s malou baterií, ne? A jak chráníš displej? :O [/QUOTE]
Zase tak silena boule to neni. Pro vasi informaci ho nosim v predni kapse u kalhot a je to v pohode. A hx4700 ma od vyrobce pres displej ochranne plexisklo.
ioio_ce4you (16)|20.6.2005 16:40
[QUOTE]
... A hx4700 ma od vyrobce pres displej ochranne plexisklo.[/QUOTE]

To "ochranne" plexisklo by som najradsej smaril von oknom a este po nom poriadne poskakal :evil: , ale najprv musim zohnat nejake poriadne puzdro. Nekupovali ste niekto na Slovensku puzdro na 4700, uz mi to tu pripada ako keby sme boli 50 rokov pozadu. Nic co ma zaujalo sa tu neda zohnat, asi je najvyssi cas z tadeto vypadnut :mad:
Kto pojde posledny nech zhasne!:D
libor_m (1026)|20.6.2005 22:13
[QUOTE="Big_Mitch"](nemyslim autem, ale treba jak pisete treba na turu po rumunskych horach :) (i kdyz nevim, k cemu by mi na takove ture byl ;) )) je to uzitecne.[/QUOTE]
No myslel jsem např. pro GPS.
[QUOTE="Big_Mitch"]A hx4700 ma od vyrobce pres displej ochranne plexisklo.[/QUOTE]
Tobě to plexi ještě neošoupalo šasi :?: