Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Pouzdro s LiIon baterií 5700 mAh pro hx4700

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2002

Pokud nekdo bojujete s vydrzi baterky a chcete zaroven solidni pouzdro, mrknete se tady :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

jo to je pekny

ale ja si uz zvykl na pouzdro s otviranim nahoru. Lepe se s tim manipuluje

jinak baterka musi byt super

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Po čase oživím a doplním, že česky je o tom zmínka zde

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

a cena teto kapsy s baterii? nejak jsem ji nenasel vy ano?

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Už jsem se po tom koukal, třebas v Polsku stojí 446,00 zł (viz zde).

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Medved
    Pokud nekdo bojujete s vydrzi baterky a chcete zaroven solidni pouzdro, mrknete se tady :-)
    Ano, je pravda, ze pokud nekdo hodne cestuje, tak je to uzitecne. Ale podle me se stira rozdil mezi hanheldy a laptopy (palmtopy a notebooky, chcete-li). Koupil jsem si hx4700 a rano ho dam do tasky a v praci ho nosim v kapse. Coz by asi s timto pouzdrem neslo.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Big_Mitch
    Citace Původně odesláno od Medved
    Ano, je pravda, ze pokud nekdo hodne cestuje, tak je to uzitecne. Ale podle me se stira rozdil mezi hanheldy a laptopy (palmtopy a notebooky, chcete-li). Koupil jsem si hx4700 a rano ho dam do tasky a v praci ho nosim v kapse. Coz by asi s timto pouzdrem neslo.
    V práci si ho taky kopneš do kolébky a nabíjíš. Ale pokud jsem dlouhou dobu mimo dosah napájení, pak to pro někoho může být věc neocenitelná.

K mobilu si taky nekupuju extra silnou baterii, protože jezdím autem a když si to v autě prsknu do handsfree sady, tak přes týden nevím, co je to nabíječka. Pokud bych byl ujetej turista jel na túru po bulharských horách (nic proti turistice, jen jsem chtěl zdůraznit to, že někdo chodí po kopcích každou volnou chvilku), tak bych si koupil tu nejsilnější baterku ...

Nováček
    Registrace
    May 2005

Presne take nieco hladam Puzdro s otvaranim do boku - aby som tam mohol prasknut GPS a ta baterka k tomu - jednoducho suppper. Uz to len niekde zohnat to bude asi najvacsi problem. Ako som zistil, tak na Slovensku je to s kvalitnymi puzdrami pobiedne.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Koupil jsem si hx4700 a rano ho dam do tasky a v praci ho nosim v kapse. Coz by asi s timto pouzdrem neslo.
    :O V kapse? Ve které? U kalhot nebo u košile? To musí být šílená boule i s malou baterií, ne? A jak chráníš displej? :O

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od libor_m
    V práci si ho taky kopneš do kolébky a nabíjíš. Ale pokud jsem dlouhou dobu mimo dosah napájení, pak to pro někoho může být věc neocenitelná.

K mobilu si taky nekupuju extra silnou baterii, protože jezdím autem a když si to v autě prsknu do handsfree sady, tak přes týden nevím, co je to nabíječka. Pokud bych byl ujetej turista jel na túru po bulharských horách (nic proti turistice, jen jsem chtěl zdůraznit to, že někdo chodí po kopcích každou volnou chvilku), tak bych si koupil tu nejsilnější baterku ...
    Ano, presne tak, mate pravdu, sice v praci nemam nabijecku, ale den mi vydrzi. A v me prvni vete jsem rikal i to, ze pokud nekdo hodne cestuje (nemyslim autem, ale treba jak pisete treba na turu po rumunskych horach (i kdyz nevim, k cemu by mi na takove ture byl )) je to uzitecne.
    Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    :O V kapse? Ve které? U kalhot nebo u košile? To musí být šílená boule i s malou baterií, ne? A jak chráníš displej? :O
    Zase tak silena boule to neni. Pro vasi informaci ho nosim v predni kapse u kalhot a je to v pohode. A hx4700 ma od vyrobce pres displej ochranne plexisklo.

Nováček
    Registrace
    May 2005

... A hx4700 ma od vyrobce pres displej ochranne plexisklo.
    To "ochranne" plexisklo by som najradsej smaril von oknom a este po nom poriadne poskakal : , ale najprv musim zohnat nejake poriadne puzdro. Nekupovali ste niekto na Slovensku puzdro na 4700, uz mi to tu pripada ako keby sme boli 50 rokov pozadu. Nic co ma zaujalo sa tu neda zohnat, asi je najvyssi cas z tadeto vypadnut
    Kto pojde posledny nech zhasne!

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

(nemyslim autem, ale treba jak pisete treba na turu po rumunskych horach (i kdyz nevim, k cemu by mi na takove ture byl )) je to uzitecne.
    No myslel jsem např. pro GPS.
    A hx4700 ma od vyrobce pres displej ochranne plexisklo.
    Tobě to plexi ještě neošoupalo šasi :?:

Podobná témata

1. Hliníkové pouzdro na iPAQ hx4700
    Od Dvora21 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-02-2008, 12:20
  2. Typ na pouzdro a baterii QTEK 9000
    Od sim_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-12-2006, 10:08
  3. PDA bez baterií!