Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 31

Téma: Výběr mezi Acer n30 a Palm Zire 72

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Chci si koupit můj první PDA a nemůžu se rozhodnout mezi "PocketPC" Acer n30 a "Palm" Zire 72
    Chtěl bych na něm poslouchat mp3, číst knížky, sem tam používat mapu, koukat na filmy a hrát nějaké ty hry (také emulátory např. Gameboy, PCE, a podobně)
    Může mi někdo poradit, který mi bude více vyhovovat?!

Předem díky za jakoukoliv radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Kolega ma Zire 72. Cakal som od ZIRE viac. Napr film co u mna na n30 beha uplne v pohode tak na ZIRE 72 je trhany. Ak planujes synchronizovat s Linuxom tak jedine ZIRE. ActiveSync je zase na Windows vychytanejsi a pohodlnejsi.Takze tazko povedat co je lepsie.Ale samozrejme podla mna n30

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Jak jsem tak koukal po internetu, tak je n30 levnější a rozhodně dostupnější než Zire 72. Ten skoro nikde nemají... Foťák nepotřebuju, ten mám. Takže zatím asi vyhrává n30. Jak je to s těma emulátorama? Funguje to nějak?
    Pokud funguje, potom jaké jsou problémy a tak?
    Díky za odpověď.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Těžko říct, kámoš má zire 72 a já a620 a pořád vedeme o tomhle spory (néé hádky, my se o tom bavíme rádi ) Uznávám, Z72 je slušně vybavený-ten bluetooth (sákt, já ho a620 nemám-moc velká chyba, ale u ppp spíš vyjímka) a 1MPx foťák docela ujdou, i to jakž takž nahrává video, ale praxe mě moc nenadchla, a budu mluvit nezávisle. Čtvercový displej je např v excelu dobrý, ale u filmů...no hrůza...rovněž software je podle mě příjemnější na ppc. Kámošovi scháním programy ne kde co a hrůza...že to ve standartu nepřijme ani soubory s neznámými koncovkami mě poměrně překvapilo, ale jinak je prý spokojený ten kámoš. Ale nejsem si jist ohledně výkonu n30-jak zvládá např. filmy...atd. Ale to už asi máte zjištěné.
    Těžko říct, zire mi přijde ohledně hardwaru o hoodně lepší, ale ten asi bych chtě spíš wokna. (já bych nejraději sáhl po výkonějším ppc, třeba ten můj stávající, neco T5, ale to už je jná cenová kategorie)

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Cena mě právě omezuje, počítám něco kolem 7000,- . Co jsem koukal po software, na PPC je toho všude spousta, na Palm je to už horší. Možná jsem hledal špatně, kdyžtak ať mě někdo opraví. S Excelem moc nepočítám, spíš asi multimedia. V tom rozhodně vede PPC.

Uni Uni je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Tak premyslim nad smysluplnosti otazky na tomto foru:? Napr na palmhelpu se nekdo ptal na Tre650 vs MDA Compact, samo, ze i pres pomerne strizlive nazory vyhral Treo650. Zde to bude stejne, ale naopak

Ale abych se take vyjadril, ja osobne bych rozhodne bral Zire72, QVGA u PPC je od dob co ma PalmOne Hires, nebo nedej boze Hires+ proste muzeum. (2 roky z5!)
    Ostatni HW je vesmes stejny, SW sezenes take obdobny, ale mizerny display nicim nedozenes.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Budulman
    Cena mě právě omezuje, počítám něco kolem 7000,- . Co jsem koukal po software, na PPC je toho všude spousta, na Palm je to už horší. Možná jsem hledal špatně, kdyžtak ať mě někdo opraví. S Excelem moc nepočítám, spíš asi multimedia. V tom rozhodně vede PPC.
    www.palmgear.com

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Me se Zire 72 z Palmu libi asi nejvice.Je to mala masinka dobre vybavena za slusnou cenu.Bohuzel mi vadi nekolik veci, kvuli kterym bych do ni nesel. 1) vydrz baterie, tedy jeji nevymenitelnost(klasicka vada vsech Palmu :no: 2) malinkaty displej(to ze ma vyssi rozliseni je putna) 3) Je to Palm OS .Jinak pro nekoho, kdo je limitovan cenou to neni tak jednoznacne a volba je slozitejsi.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Trocha sme sa dostali mimo od temy.Pytal sa na na acer n30 a Zire72. Mimochodom n30 nema vymenitelnu baterku.
    Zatial som s n30 spokojny.Filmy, mp3 bezi bez problemov. Sem tam protestuje spojenie s T610 ale stane sa to zriedkavo, sem tam ho musim 2x resetnut (soft reset) pretoze niekedy je po soft resete spomaleny. Ale to su drobne chyby. Nic nie je dokonale.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Taky mě u Palmu Zire 72 zaráží ten kus v displayi, který je vlastně pro zobrazení nepoužitelný. (Čímž se zmenšuje úhlopříčka).K té n30 - S telefonem (prozatím) neuvažuji propojení, pouze s PC a to myslím jde přes USB, popř, bezdrátově přes IRDA, má vlastně Bluetooth? Někde píší že má, někde že nemá, co je pravda? Mp3 jde - super, filmy taky - super, knížky jsou samozřejmost, co ty hry a emulátory? Jsou nějaké zkušenosti?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od Budulman
    Taky mě u Palmu Zire 72 zaráží ten kus v displayi, který je vlastně pro zobrazení nepoužitelný.
    Myslis Grafitti plosku?
    Jinak celkove Palm je vskutku hodne dobry, obzvlaste pro hracicky a skalni fanousky co u nej zustavaji i kdyz umira. Sam si nekdy postesknu po Tungstenu C, jenze kdyz si pripomenu trable co s nim byly...
    Kazdopadne pokud jde o solidni praci bez nutnosti dokupovat si dalsi APPS tak bych se spis priklanel k PPC. Pokud taky vic o bezproblemova multimedia, take PPC.

Uni Uni je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Ten kus v displey se jmenuje Graffiti ploska a slouzi k zadavani dat a ovladani OS. Ale je to jiz lehce prezite, Palmy jiz pouzivaji Graffiti 2, ktere funguji po celem diplay, cili ta ploska jiz neni tak nutna. Skus se treba podivat po starsim T3.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od Uni
    Ten kus v displey se jmenuje Graffiti ploska a slouzi k zadavani dat a ovladani OS. Ale je to jiz lehce prezite, Palmy jiz pouzivaji Graffiti 2, ktere funguji po celem diplay, cili ta ploska jiz neni tak nutna. Skus se treba podivat po starsim T3.
    Po tom se radeji nedivej neb ma opravdu mizernou vydrz.

Uni Uni je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

No tvrdit o firme, ktera JEDINA dela min. 50% prodeje PDA je vskutku odvazny cin
    Ale je fakt, ze momentalne ve vyvoji zaostava, tady se ukazuje vyhoda vice vyrobcu u MS OS.

Uni Uni je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Citace Původně odesláno od Uni
    Po tom se radeji nedivej neb ma opravdu mizernou vydrz.
    Zasuvek je vsude dost

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-01-2008, 10:09
  2. Rozdíl mezi Acer c530 a c531
    Od Marixy v sekci Acer
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-08-2007, 13:26
  3. výběr pda acer n50 vs hp rx 1950
    Od rst_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 25-08-2006, 23:43
  4. Výběr z VGA zařízení Dell - Fujitsu-Siemens - Acer
    Od Red Dwarf_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 27-06-2006, 11:55
  5. vyber medzi HP iPAQ rx3715, ACER N50, yakumo Delta 300
    Od pedroman v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-11-2005, 07:18