Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Slušné vychování

beecher (9270)|8.3.2005 09:38
Tak tady se o tom můžem pobavit... ;)
Wuffi (1599)|8.3.2005 09:42
Toz jo. Proste me stve ze vetsina lidi ted ani nepozdravi a rovnou vybafnou co chteji a pak se ani nerozlouci treba, uz se ani neozvou.
hybo (3107)|8.3.2005 09:42
A je o cem? Proste kazdy covek je jiny, ma nejake vychovani, ovlivnuje ho rodina, okoli, prace, nalada, vse kolem. Nekteri jsou slusni porad, jini nekdy ne, dalsi vetsinou ne a dalsi, hmm, tim slusnost nic nerika. Pokud mi to nejak nezasahuje do zivota a neskodi mi to, tak co s nima.
jval (453)|8.3.2005 09:44
Tak to já jsem snad aspoň trochu slušně vychovanej.

Vždy když někomu píšu na ICQ, tak začínám větou.

Ahoj, můžu tě chvilku rušit??
nebo
Ahoj, můžu se něco zeptat??
nebo
Ahoj, můžu tě mít prosbu??

nebo něco v tom smyslu. XP to může potvrdit
již několikrát jsem se ho na něco ptal
Zdenek Malinsky (9781)|9.3.2005 16:47
Já bych to tak černě neviděl. Hlavně kdyby se lidi uměli "vyžvejknout" co mají za cihlu a co vlastně chtějí za radu. Pozdrav na začátku nutný myslím není, spíš pokud rada pomohla poděkovat a napsat, zda to běhá nebo ne.
Co chtít po lidech, když se neumí chovat ani naše nevládnoucí vláda v čele s mašinfírou Gyrosem.;)
Miloš Strouhal (3997)|16.3.2005 17:40
[QUOTE="jval"]nebo něco v tom smyslu. XP to může potvrdit
již několikrát jsem se ho na něco ptal
[/QUOTE]Potvrzuji, me se na ICQ denodenne nekdo na neco pta, a uz obcas nevim kde mi hlava stoji.. A tak sem tam reaguji podrazdene, nebo vubec, nebo neodpovidam uz ani na pozdrav a jdu rovnou k veci, k tematu.. A pokud jde o SZ, prestal jsem na ne vicemene odpovidat, nestiham.. Uz proste nemam tolik casu, a cihly uz u mne ustoupily do pozadi, slouzi mi jiz jen jako vyborny pomocnik a asistent v kazdodennim pracovnim naporu, uz netravim noci flashovanim a badanim.. A uz asi ani nechci. To jdu radeji ve volnem case na trenink, nebo s pritelkyni do kina. At se zase snazi nekdo jinej..
Tak sorry :)