Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CHIP brezen 2005

Wuffi (1599)|6.3.2005 18:26
Cetl jste tam nekdo clanek o Mobilnich OS? Teda cumel jsem na to jako telatko na nove vratko, tvrdit v breznu 2005 kdy je jiz k dostani rada zarizeni s WM2003SE ze nejnovejsi jsou WM2003 Premium Edition si zaslouzi snad jen usmev a udivuji mne i udajne spekulace o WM2004...
Kocir (836)|6.3.2005 18:46
[QUOTE="Wuffi"]Cetl jste tam nekdo clanek o Mobilnich OS? Teda cumel jsem na to jako telatko na nove vratko, tvrdit v breznu 2005 kdy je jiz k dostani rada zarizeni s WM2003SE ze nejnovejsi jsou WM2003 Premium Edition si zaslouzi snad jen usmev a udivuji mne i udajne spekulace o WM2004...[/QUOTE]

Neni se cemu divit. Recenzenti jsou povetsinou externisti a navic studenti. Je to stejne jako kdyz v televiznich novinach novnari rozebiraji odbornou problematiku cehokoli vcetne IT. Ten kdo tomu rozumi se jen vetsinou smeje co to je za "blaboly".
Wuffi (1599)|6.3.2005 19:01
Mno ja taky pisu jako externista ale podobne blaboly jsem snad jeste z ust ani nevypustil. Kazdopadne z koncepce clanku myslim ze ten dotycny vlastni neco se Symbianem a o ostatnim jen nasel neco na Netu.
Zdenek Malinsky (9781)|6.3.2005 19:04
Mě zase pobavila "Exkluzivní recenze: FS Pocket Loox 720 Komunikační dravec do dlaně". 720 se prodává cca od října 2004 a toto vyšlo v časopisu Mobil 1-2/2005. Na exkluzivní je to malý rozsah, kromě několika chyb (např.rozlišení displeje je jednou uvedeno 320 x 480 a jednou 460 x 640, což není dobře ani jedno), jsem se prakticky nic nedozvěděl. Vůbec úroveň časopisu šla s odchodem šéfredakrora Jana Lodla dosti dolů. Cena se zvýšila, počet stran, kvalita obsahu i kvalita papíru snížila. Koukám, že vydavatelství TLP pohřbívá po Internetu (přestal vycházet) a Stereu & Videu (nedá se téměř číst) další časopis ze své stáje. :((

Časopis Stereo & Video 3/2003 otiskl tento článek:

Zábavná PDA

Multimediální kapsní počítače PDA neznamenají jen „kancelář do kapsy“ – mnohé modely výrobci obdařují také multimediálními schopnostmi. Nakolik mohou konkurovat klasickým přehrávačům a foťákům, případně audiovizuálním jukeboxům?

* Asus Pocket PC MyPAL A730
* Fujitsu Siemens Pocket PC LOOX 720
* HP Pocket PC iPaq rx3715
* Palm Zire72s

Musím si ho někde půjčit, abych se dozvěděl něco hodnotného.
:D