Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zmizení osbahu položky Programy

Martin Trucker (18)|6.3.2005 00:55
Jako nový uživatel PDA mám dotaz: Pokud nainstaluji jakýkoliv nový program do PDA a otevřu položku programy přes hlavní menu tak zde nic není - prázdná obrazovka. Pokud použiji Soft Reset tak je vše v pořádku a ikony jsou na svém místě + ta nová nainstalovaného programu. Tedy moje otázka zní: Je nutné po každém naistalování nového programu Soft Reset - pokud jej aplikace přímo nevyžaduje a pokud ne, tak jak dostanu zpátky ty ikony bez Soft Resetu. Zdá se mi, že po častém Soft Resetu dochází k zpomalení prvního nastartování a po určitém počtu SR dojde jakoby k překlopení přesýpacích hodin a systém nastartuje opětovně rychle a pořád tak dokola, je na tom něco pravdy nebo je to jen můj výmysl? Děkuji za odpověď.

Omlouvám se za ten nadpis: OBSAH versus OSBAH
beecher (9270)|6.3.2005 01:09
Hm, to zname...
Mate nainstalovanou cestinu (tedy preklad prostredi)? At uz InterWrite nebo Language Extender...
blue_ce4you (42)|6.3.2005 07:36
Jde o to, ze pri nainstalovani cestiny se vytvori ve windows\ dve slozky start menu\ a start_menu\ kde je preklad nazvu linku jako napr file explorer=pruzkumnik a pri nainstalovani programu se zastupci kopiruji pak jen do start menu\ ale kdyz tapnete na start,tak se zobrazi polozky start_menu\ kde se polozky aktualizujou prave po softresetu nebo pri rucnim skopirovani linku do druhe slozky. Pokud pouzivate wisbar,tak si muzete v nastaveni nastavit ktery adresar chcete pouzivat popr. pouzivat vami urobeny.
Dada_ce4you_oldd (63)|6.3.2005 08:27
Dotaz . Za jakých okolností se to děje? Používám lokalizaci od Sunnysoftu a nikdy jsem tento problém neměl. Vždy se mi po nainstalování ikona objeví a bez nutnosti SR.
Dada
Miloš Strouhal (3997)|6.3.2005 09:41
Jasny, muj Interwrite od SS v Compactovi to tez zobrazuje bez nutnosti SoftResetu. Ale boze, ta klavesnice, to je opravdu strasny...:oops:
Dal bych cokoliv za normalne, pokud mozno intuitivne fungujici klavesnici jez znam z Lengu od Moravie.. Klidne bych i Softresetoval kvuli zobrazeni ikonek v Program Files..:)
Martin Trucker (18)|6.3.2005 13:59
Používám češtinu od Moravie a jsem s ní spokojen. Máte pravdu s těmi 2 menu. Nenapadlo mě to, jasně, zkusím to a odpovím.
Dada_ce4you_oldd (63)|6.3.2005 15:02
Ta klávesnice u SS je fakt děsná :(( , koupil jsem radeji resco keybard protože v realVGA je v pohodě (proti SS) a i funkčně mi vyhovuje. Jen by mě zajímalo jak je to s tou lokalizací od Moravie. Mám pocit že jsou pouze prodejci a lokalizace je od Paragonu což jesti se nepletu jsou rusáci.Nebo pro Paragon dělají českou lokalizaci??
Dada
Martin Trucker (18)|16.3.2005 18:34
Tak, teď jste mě docela zarazili Moravia = Rusáci :?: To snad ani neříkejte. :? Jo tak s těmi 2 Start meny jsem to zkoušel a nic. Po nainstalaci jsou ikony v obou položkách: Start menu i Start_menu. Nemusím nic kopírovat, ale přesto musím SOFT-Resetovat.

Proto prosím opět o radu zejména: BLUE a BEECHER a samozřejmě i ostatní.
beecher (9270)|16.3.2005 18:45
Language Extender je od spolecnosti Paragon Software, coz jsou popravde Rusaci. Moravia Consulting jsou upravovaci LEngu pro cesky trh...
Tot cele... Pouzivam pouze klavku z LEngu a vubec mi nevadi, ze to tamhle mastil nejakej Rusak. Naopak mam radost, protoze je daleko lepsi nez program odsud z Cech... No nic...