Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pro kterou verzi OS vyvíjet (pod kterým SDK)?

Peca_ce4you (45)|5.3.2005 16:19
Ahoj, právě si stahuju z M$ vývojový nástroje a SDKáčka, pro Win. Mobile 2002 a 2003.
Vzhledem k tomu, že ten Visual C++ 4.0 je jen pro Win.Mobile 2003 a Visuals Tools 3.0 jen pro 2002, vyvstává otázka, kterou verzi použít... Má cenu ještě programy vyvíjet i pro verzi 2002?
Předpokládám, že když něco napíšu pro verzi 2002, měla by fungovat i pod 2003 (SE), ale pokud něco napíšu pro 2003, tak na 2002 to asi nepoběží...
Jakou s tím máte zkušenost a na kterou verzi bych se teda měl zaměřit?
beecher (9270)|5.3.2005 16:53
[QUOTE="Peca"]Ahoj, právě si stahuju z M$ vývojový nástroje a SDKáčka, pro Win. Mobile 2002 a 2003.
Vzhledem k tomu, že ten Visual C++ 4.0 je jen pro Win.Mobile 2003 a Visuals Tools 3.0 jen pro 2002, vyvstává otázka, kterou verzi použít... Má cenu ještě programy vyvíjet i pro verzi 2002?
Předpokládám, že když něco napíšu pro verzi 2002, měla by fungovat i pod 2003 (SE), ale pokud něco napíšu pro 2003, tak na 2002 to asi nepoběží...
Jakou s tím máte zkušenost a na kterou verzi bych se teda měl zaměřit?[/QUOTE] No, s C++ moc neporadim, i kdyz podle mne bezne aplikace, ktere nesahaji mocne na HW (napr. hry), napsane pro WM2K3 pobezi i na WM2K2, ale vzhledem k tomu, ze letos prijdou WM2K5, tak budou IMHO ty 2K2 uz opravdu out... Pokud vsak chcete psat obycejne aplikace, tak tim spis bych presel na .NET (ponejlepe C# ;) :yes: ), pak tyto starosti s platformami tak trochu mizi.

Je to proste o tom, jake aplikace chcete vyvijet.
Peca_ce4you (45)|5.3.2005 18:55
[QUOTE="beecher"] No, s C++ moc neporadim, i kdyz podle mne bezne aplikace, ktere nesahaji mocne na HW (napr. hry), napsane pro WM2K3 pobezi i na WM2K2, ale vzhledem k tomu, ze letos prijdou WM2K5, tak budou IMHO ty 2K2 uz opravdu out... Pokud vsak chcete psat obycejne aplikace, tak tim spis bych presel na .NET (ponejlepe C# ;) :yes: ), pak tyto starosti s platformami tak trochu mizi.

Je to proste o tom, jake aplikace chcete vyvijet.[/QUOTE]

No, o tom .NET a C# jsem taky přemýšlel, na PC jsem si s tím taky chvilku hrál (ale jen málo, abych zjistil, co to umí), jenže mám dojem, že vývojové prostředí pro .NET zadara není...

No, jaké asplikace, zatím nic konkrétního, spíš jsem si s tím chtěl pohrát a zjistit, co to dovede a jak moc složitě ;)