Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Příjem přes Wi-fi u PDA

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Dobrý den
    Chtěl jsem se zeptat ,zda mi může někdo odpovědět jak je to s kvalitou příjmu přes Wi-Fi.V souzčasné době řeším koupi PDA a nejsem stále rozhodnut mezi zařízeními Dell Axim x30i,HP iPAQ rx 3715 ,FS Loox 420 a ASUS MyPal A716.
    Mou největší prioritou je příjem přes Wi-Fi (Email + internet).Pročetl jsem tuto diskuzi a stále se zde mluví o dobré ,nebo horší kvalitě Wi-Fi ,ale nikde jsem nenašel praktický názor na příjem.Mám jedno AP vzdálené od bydliště asi 30m a další asi 150m ,ale přímo na něj nevidím ,mám ho více méně podél zdi,takže se musím vyklonit z okna ,abych měl přímou viditelnost.Na svou Wi-Fi PCI kartu v kompu mám signál naprosto v pohodě ,někde kolem 90% ,ale co potom PDA v mém pokoji.Potřebuji od vás praktické rady typu Wifi mám na střeše ve čtvrtém patře a na ulici se bez problémů připojím,nebo na Acess point vidím ,je asi 100m ode mne a bez problémů se připojuji ,nebo již mám problémy ,přesně takové informace potřebuji.
    Jak jsem uvedl výše ani tak se mi nejedná o velikost zařízení a jestli má antenu integrovanou ,nebo ne ale hlavně mi jde o příjem !! Nebo můžete navrhhnout jiná PDA do 14 000-15 000.
    Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Obavam se, ze jedina moznost je to vyzkouset. Subjektivne jsou rozdily i mezi jednotlivymi PDA, s WiFi na notebooku se zadne PDA nemuze rovnat (opet empiricky vyzkum), ale konkretni zaver je dost osemetny...

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od Jardach
    Dobrý den
    Chtěl jsem se zeptat ,zda mi může někdo odpovědět jak je to s kvalitou příjmu přes Wi-Fi.V souzčasné době řeším koupi PDA a nejsem stále rozhodnut mezi zařízeními Dell Axim x30i,HP iPAQ rx 3715 ,FS Loox 420 a ASUS MyPal A716.
    Mou největší prioritou je příjem přes Wi-Fi (Email + internet).Pročetl jsem tuto diskuzi a stále se zde mluví o dobré ,nebo horší kvalitě Wi-Fi ,ale nikde jsem nenašel praktický názor na příjem.Mám jedno AP vzdálené od bydliště asi 30m a další asi 150m ,ale přímo na něj nevidím ,mám ho více méně podél zdi,takže se musím vyklonit z okna ,abych měl přímou viditelnost.Na svou Wi-Fi PCI kartu v kompu mám signál naprosto v pohodě ,někde kolem 90% ,ale co potom PDA v mém pokoji.Potřebuji od vás praktické rady typu Wifi mám na střeše ve čtvrtém patře a na ulici se bez problémů připojím,nebo na Acess point vidím ,je asi 100m ode mne a bez problémů se připojuji ,nebo již mám problémy ,přesně takové informace potřebuji.
    Jak jsem uvedl výše ani tak se mi nejedná o velikost zařízení a jestli má antenu integrovanou ,nebo ne ale hlavně mi jde o příjem !! Nebo můžete navrhhnout jiná PDA do 14 000-15 000.
    Díky
    Ten Asus je hodne citlivy, muzu to potvrdit .Nikdy sem nemel vetsi problem se signalem(je to hlavne diky antene).Ovsem srovnani s notebookem ani s jinym PDA nemam, takze to chce asi jedine vyzkouset.Ale mam pocit, ze ty PDA s integrovanou antenou na tom budou hure.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

no já tedka pisu z looxe 718 a uplne v pohode mi wifi chodi,vzduchem to mam tak 200 a pingy pod 10 ms....vidim vsechny site jako na notebookovi

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Díky moc za odpovědi ,alespoň trochu si mohu udělat představu o kvalitě přijmu .Má ještě někdo podobné zkušenosti třeba s tím Dellem ???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Myslím, že pokud zrovna nebudeš na hranici dosahu vysílače, tak rozdíl mezi přístroji ani nepoznáš. Je to už dost vyrovnané.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Jardach
    Díky moc za odpovědi ,alespoň trochu si mohu udělat představu o kvalitě přijmu .Má ještě někdo podobné zkušenosti třeba s tím Dellem ???
    Mam Dell X30-mid, wifi chodi, ale bohuzel to nemam s cim srovnat. Jedine, co muzu rict (ale co ti asi moc nepomuze), je, ze chytam signal z AP Asus 500b, ktere je v pokoji jednoho domku, pres ulici (cca 30m) na opacne strane jineho domku. Takze pres nekolik zdi a signal je presto pomerne silny.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Díky moc za takové odpovědi ,protože přesně toto AP mám na vedlejší střeše

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Mám takovej problémek s Wifi, chtěl bych se připojit přes wifi na internet přes kamarádovo AP jenže když dám připojit přes wifi tak mě ta mrcha PDA najde další sitě a chce se připojovat na ně a né na tu co chci já. Dá se nějhak manualně nastavit na kterou sít se mám připojit. Používám Ipaq 5450 s Win 2003

Podobná témata

1. Příjem souboru přes BlueTooth
    Od KENNY_FX v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 14-09-2008, 13:07
  2. změna uložiště pro příjem přes bluetooh
    Od mlok1_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 08-09-2008, 08:50
  3. Odesílání a příjem dat přes BT
    Od Bajzík v sekci Fujitsu Siemens Computers