Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Folie a pouzdro pro MDA Compact

Pinochio (424)|5.3.2005 11:16
Chci se zeptat jakou máte ochrannou fólii a nebo pouzdro pro MDA Compact, jaké jsou vaše zkušenosti, za kolik a kde koupit.
U folie případně jak nejlépe nalepit na malý displej.
Adnatto (13)|5.3.2005 12:25
Pouzdra Krusell pro Mda compact jsou v Sunnysoftu skladem, v pondeli by meli byt pridany i na nas internetovy obchod. Pro ctenare ce4you budou s 10% slevou a to pri objednani pres internetovy obchod. Mate li zajem napiste do poznamky "sleva 10%-ce4you" a je Vase.
Pinochio (424)|5.3.2005 12:37
[QUOTE="Adnatto"]Pouzdra Krusell pro Mda compact jsou v Sunnysoftu skladem, v pondeli by meli byt pridany i na nas internetovy obchod. Pro ctenare ce4you budou s 10% slevou a to pri objednani pres internetovy obchod. Mate li zajem napiste do poznamky "sleva 10%-ce4you" a je Vase.[/QUOTE]
Je podle vas lepsi pouzdro Krussell klasicke nebo jakoby pro mobilni telefon? Je u pouzdra jakoby pro mobilni telefon volny displey nebo je pres nej pruhledny plast?
Adnatto (13)|5.3.2005 12:44
Urcite je lepsi pouzdro klasicke, doplnene ochrannou folii na display. Pres folii ktera je soucasti pouzdra se pda spatne ovlada. Vyhodou pouzdra s folii je, ze je o trochu mensi a z male cihly (jak tomu rikate) se stava cihla jen o malo vetsi. Klasicke pouzdro zase lepe chrani cele PDA (vystuzeny kryt displeje) a daji se do nej dat treba penize, nebo pametove karty.
Medved_ce4you (200)|5.3.2005 13:59
Pouzdro - bohate mi postacuje pouzdro dodavane primo s Compactem (na opasek). Na pasku drzi dostatecne, zevnitr je "sametove", magneticky zamek je pevny.

Folie - jelikoz jsem mel Compact daleko drive, nez se zacali vyrabet folie na miru, mam vlastnorucne "pristrizenou" Brando UltraClear (puvodne na nejaky iPAQ). Nyni je situace lepsi a folii se spravnymi mirami jde objednat. U nas doporucuju na veskere zbozi od Brando Workshop http://obchod.mobilni.cz (vcetne folii, pouzder, ...). Pokud neco neni v nabodce, staci napsat Jardovi Hrubemu (ten co mu to patri) a on to objedna a doda.

Predem se omlouvam za antireklamu SunnySoftu, ale pokud si muzu koupit stejne veci o 30% levneji, tak se neudrzim :-)
Pavel Koza (4761)|5.3.2005 14:50
Jelikoz pises MDA Compact, tak doufam, zes ho objednal od T-Mobile - jak pouzdro, tak folie je soucasti dodavky, i kdyz ta folie je fakt nouzovka... Mam slibenou folii od Javoedge, tak uvidime...:)
dyndy (159)|6.3.2005 14:51
Souhlasím s Medvědem. Pouzdro mě také bohatě stačí dodávané přímo s Compactem (na opasek). Mám i i-Mate JAMa z Nedrlandu (pozdro stejné) a nalepili mě tam rovnou fólii na displej - nic lepšího sem zatím neviděl. Bohužel neznám výrobce, ale synovec dostal za úkol to zjistit.
Wuffi (1599)|6.3.2005 15:29
Pouzdro mi taky staci dodavane lec oproti DP2 je pro mne tezke si zvyknout na to ze musim MDAC vyndat z pouzdra abych s nim mohl pracovat.
Dodavana folie mi zatim staci, otazkou jest na jak dlouho.
Orloj_ce4you (299)|8.3.2005 16:31
jj, me taky nesedi vyndavani MDA compact z pouzdra kdyz ho chci pouzit, navic ta spona na opasek uz mi z pomerne silneho pasku v aute v sede skoro vyskocila, takze ji moc neverim -da se totiz docela dost vyhnout smerem od pouzdra.. Uz jsem si zvykl na klasicky kdrussel pouzdro, i kdyz velikos meho noveho drobecka zo notny kus zvetsi, asi do nej opet pujdu (jako u looxe)
bramborka (61)|9.3.2005 15:18
Ahoj, taky prispeju svoji zkusenosti s folii, obal nepouzivam.

Koupila jsem tuhle
http://shop.brando.com.hk/screenprotector.php
za 12 dolaru s dopravou, mam ji asi 3 tydny a jsem spokojena. Je spis tvrdsi, takze se musi trosku vic tukat na displej, mam ten pocit. Ale neni vubec videt a mam klid ze se mi neposkrabe displej.

Tady je diskuze o foliich, kde jsem se o ni dozvedela, pise se tam i o par jinych:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=1679&dd=0&fi=0
hybo (3107)|9.3.2005 17:06
Jen tak pro poradek, vis o tom, ze ta folie ma 3 vrstvy?
bramborka (61)|9.3.2005 17:18
[QUOTE="hybo"]Jen tak pro poradek, vis o tom, ze ta folie ma 3 vrstvy? [/QUOTE]

No neco jsem z ni sundavala kdyz jsem ji prvne lepila. Nebo krome toho jeste 3 vrstvy? Jakoze 3 folie na sobe?
hybo (3107)|9.3.2005 17:26
Jo, folie je kryta ze dvou stran, ze spodni tenkou vrstvou, tu odlepis a nalepsi, pak poradne pritlacis treba kreditkou a pak odstrans tlustou vrchni vrstvu, ta je tlusta proto, aby se neznicila pri pritlacovani samotna folie.
bramborka (61)|13.3.2005 21:12
[QUOTE="hybo"]Jo, folie je kryta ze dvou stran, ze spodni tenkou vrstvou, tu odlepis a nalepsi, pak poradne pritlacis treba kreditkou a pak odstrans tlustou vrchni vrstvu, ta je tlusta proto, aby se neznicila pri pritlacovani samotna folie. [/QUOTE]

No, ja myslim ze jsem tam zadnou vrstvu navic nenechala, tak mimo snad nejsem ;) Navic tam byl navod :)
filipko_ce4you (115)|10.4.2005 23:19
Pri kupe MDA Compact som si zaroven objednal BW Leather Case for MDA Compact (Flip Top), Kožené luxusní pouzdro na MDA Compact s klipem na opasek, od vyrobcu Brando. Hned prvy vecer, som MDA stratil pri vystupovani z taxika! Pristroj ostal na sedadle. Nastastie som to hned zbada a taxikar tiez, vratil sa a mojho cerstveho milacika mi vratil. Klip, napriek tomu, ze bol uplne novy a nebol opotrebovany, nedrzi. Na rozdiel od inych klipov, je sice masivny a nelame sa, ale skrutka (mimochodom sa uvolnuje a treba ju niecim utesnit v zavite), v klipe nedrzi. Puzdro som napriek tomu pouzival nadalej, lebo je skutocne elegantne. Aj ked vedomi si jeho nedostatku, som pristroj stratil druhy krat, tiez pri vystupovani z auta. Tentoraz vypadol do mlaky pod autom. Toto puzdro som definitivne zavrhol.

Puzdro, pribalene k pristroju, je tiez neprakticke. Na opasku drzi sice pevne, ale, pre zmenu, sa otvara, jeho zatvaranie nedrzi. Pri kultivovanom noseni, snad, ale varujem ho pouzit napriklad na bicyklovanie.

Kedze som si rovno s pristrojom zakupil aj foliu Brando Ultra Clear Screen Protector - MDA Compact (tu originalnu, som podla skusenosti na tomto fore, ani nenalepoval), teraz nosim MDA iba tak vo vrecku nohavic. Ide to.
Whippy (206)|11.4.2005 18:01
Nevite zda existuje "klasicke" kozene pouzdro - neco jako na mobilni telefony, pro MDA compac? Proste za opasek, ze ktereho vytahnute "ciste" MDA. Nikde jsem nic nenasel, jen jakesik otviraci, nebo ochranna pouzdra.
hybo (3107)|11.4.2005 18:55
ja to s uspechem pouzivam, je to urcnene pro NK6600, nebo co to je (takove to sluste se symbianem ;) ) a maximalni spokojenost. Jedine, co je trosku nani cje, ze stylus muze vyletet, ale ja ho mam extra volnej a i tak to ma snahu vypadnout az pri utikani na bus a to si to radsi drzim :D
Horst Fuchs (153)|11.4.2005 23:44
[QUOTE="Whippy"]Nevite zda existuje "klasicke" kozene pouzdro - neco jako na mobilni telefony, pro MDA compac? Proste za opasek, ze ktereho vytahnute "ciste" MDA. Nikde jsem nic nenasel, jen jakesik otviraci, nebo ochranna pouzdra.[/QUOTE]

Vzdyt takoveto pouzdro se dodava primo s novym pristrojem.
Miloš Strouhal (3997)|11.4.2005 23:55
[QUOTE="Horst Fuchs"]Vzdyt takoveto pouzdro se dodava primo s novym pristrojem.[/QUOTE]No, to máš pravdu.. Ale větší šmejd jsem neviděl. MDA mi v něm spadlo na zem z pulmetrové výšky a odešla mu základní deska. A to jenom kvůli nesmyslné konstrukci toho pouzdra. Kdyby mělo normálně kryté všechny hrany a hlavně rohy, nestalo by se Compactovi vůbec nic.
Horst Fuchs (153)|12.4.2005 00:29
[QUOTE="xp"][QUOTE="Horst Fuchs"]Vzdyt takoveto pouzdro se dodava primo s novym pristrojem.[/QUOTE]No, to máš pravdu.. Ale větší šmejd jsem neviděl. MDA mi v něm spadlo na zem z pulmetrové výšky a odešla mu základní deska. A to jenom kvůli nesmyslné konstrukci toho pouzdra. Kdyby mělo normálně kryté všechny hrany a hlavně rohy, nestalo by se Compactovi vůbec nic.[/QUOTE]
Tak to mas zase pravdu ty.