Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Automatické zapnutí PDA a spuštění synchronizace

Peca_ce4you (45)|5.3.2005 01:15
Lze nějak zařídit, aby se v určitý čas PDA zaplo a pustilo synchronizaci?

Jde mi o tohle:
Ráno než vstanu se mi pustí PC, po nějaký době by se pustilo PDA, které je v kolébce (takže připojeno k PC přes USB) a spustila se synchronizace...

Zkoušel jsem laborovat s budíkem a nastavením "Plánu synchronizace" v AS v PDA, ale nějak se nezadařilo... Když budík zapne PDA, tak se nevytvoří spojení s PC, a ten Plán synchronizace se taky nějak nepustil (nastavil jsem pro něj aby se synchronizovalo každých pět minut ve špičce i mimo špičku, abych zjistil, jestli to funguje).

Neřešil jste to už někdo?
beecher (9270)|5.3.2005 04:23
[QUOTE="Peca"]Neřešil jste to už někdo?[/QUOTE] Neresil, ale ja mam nastavenu Continuously synchronizaci a po restartu PC a prihlaseni se mi PDAcko samo spoji a syncne...
Wuffi (1599)|5.3.2005 07:38
To ale asi neresis lokalni synchronizaci s pripojenim pres kabel ci kolebku, ze? Pokud mam pravdu a pripojujes se treba pres GPRS - to nezustane pri pripojeni do kolebky aktivni a tudiz nemas jak se pripojit. Leda pres pass-through, ale...
Nejak mi nejde do hlavy o co Ti jde:)
Pokud o klasickou synchronizaci s PDA pripojenym primo k PC se kterym chces syncovat, v AS na PDA nic nenastavuj, nastav si co chces syncovat na PC a jednoduse nech PDA v kolebce. Jak se rano zapne PC a po startu systemu se spusti AS na PC, synchronizace zapocne. A doporucuju tam dat "Continuously" jak radi beecher.
Takze pokud nechcete to co popisuju ale treba se pripojujete na uplne jine PC ci Exchange server, chtelo by to do toho puvodniho prispevku napsat.
Peca_ce4you (45)|5.3.2005 12:17
Wuffi: ALe právě že ano, řeším tím synchronizaci s připojením přes kolébku :)

Zkusil jsem vaši radu - nastavil jsem Continuously, PDA nechal v kolébce (vypnuté) a restartoval PC, ale po naběhnutí se synchronizace nepustila... Musí být teda PDA celou noc zapnutý, aby se pak po naběhnutí PC to spojilo s PDA, zaploho a pustilo synchronizaci?
osch (1330)|9.6.2005 16:13
[QUOTE="Peca"]Wuffi: ALe právě že ano, řeším tím synchronizaci s připojením přes kolébku :)

Zkusil jsem vaši radu - nastavil jsem Continuously, PDA nechal v kolébce (vypnuté) a restartoval PC, ale po naběhnutí se synchronizace nepustila... Musí být teda PDA celou noc zapnutý, aby se pak po naběhnutí PC to spojilo s PDA, zaploho a pustilo synchronizaci?[/QUOTE]

Myslím, že by pomohlo nastavit AS tak aby se spustil postartu PC. Jak je aktivní, tak už vyvolá sync automaticky podle nastavení a PPC si to v kolébce samo probudí.