Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy po Hard resetu.

dolby_ce4you (33)|5.3.2005 00:41
Nedávno bez zjevných příčin přestal fungovat foták.Dával jen nějaké hlášky. Tak jsem provedl zálohu na SD kartu a udelal Hard reset. Po obnovení z karty se objevila hláška o nekompletní aktualizaci. To se stalo ještě několikrát. Dnes však obnovení se tálohy skončilo ok, ale na displeji chybí v levém rohu ikona windows a v pravém rohu ikony připojení na net,reproduktoru a ukončení programu. V IE taky ve spodním řádku chybí všechny ikony,jsou tam jen záložky zobrazit a nástroje. Poradí mi někdo jak to dát dohromady?Díky předem.:sarcastic:
PavelR. (2184)|5.3.2005 06:23
... mas nainstalovanou lokalizaci se zapnutym prekladem UI? Pokud ano, zkus ji vypnout. Predpokladam, ze po bezprstredne po HR (tj. bez obnoveni tve zalohy) je vse OK, je to tak?

PavelR.
dolby_ce4you (33)|5.3.2005 17:14
Ano.Bezprostředně po restartu je vše ok. Dokonce i po natažení zálohy. Ted jsem si ale všimnul,že to nekorektní zobrazení nastane až po přepnutí do vga pomocí ozvga. Nezobrazují se však také některé ikony v menu start-nastaveni-osobní atd. Je čitelný jen popis ikon a 80% ikon není vidět. A právě ve vga režimu jedu skoro pořád.Hlavně kvůli poště a jako třeba ted kvuli webu.Musím tlačítka hledat po paměti. Tak nevím.:(
Lukáš Gajdáček (7)|13.3.2005 07:25
Nainstaluj si SE_VGA , kamošovi to dělalo přesně to same co tu popisuješ zmizelo mu OK v pravem rohu a taky mu mizeli ikony a použival ozVGA . Takže problem bude asi v tom programku
dolby_ce4you (33)|13.3.2005 11:04
Tak už je vše v pořádku.Problém je asi v tom, že když se ozvga obnovuje ze zálohy tak nefunguje korektně. Přeinstaloval jsem ho dle popisu v diskuzi a funguje to ok.:D