Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Download Manager pro PPC?

smarter (137)|4.3.2005 23:03
Nevite nahodou o nejakym?
Jde mi o moznost nastavit poradi automatickeho stahovani a taky funkci preruseni.
Nejlepe samozrejmne free, ale kdyz znate nejaky komercni tak sem s nim.
Predem diky za vase odpovedi
Miloš Strouhal (3997)|4.3.2005 23:14
Vito Mobile Downloader. Mel by umet vse cos psal. Bohuzel neni free..
Dada_ce4you_oldd (63)|4.3.2005 23:17
Používám VITO MobileDownloader. Není sice zadarmo, stoji cca 20 doláčů, ale pokud hodláš používat cihlu coby download úložiště tak doporučuji.Obě požadované funkce umí.:yes: link http://vitotechnology.com/en/products/mobiledownloader.html
Dada
smarter (137)|6.3.2005 09:52
Nyni zkousim vyse uvedeny programek, ale mam takovy problem.
Stahnul jsem crisscross ze serveru novinky.cz a demo na hru destruction derby z bonuswebu. VITO hlasil kompletni 100 procentni download, kdyz jsem prekopiroval soubory s SD karty tak se tvari jako neznamy format a nejdou spustit. Zkousel jsem par archivacnich programku, ale oni mi s ochotou nabizeli soubory zabalit nikoliv naopak. Nevite nahodou nekdo co s tim?
Miloš Strouhal (3997)|6.3.2005 10:01
Priklad:
Stahuji soubor CAB. Jeho nazev je "Priklad.cab". Po stazeni souboru najdu na karte ve slozce "Downloads" soubor "Priklad". Je neznameho typu, tak jej opatrim prislusnou koncovkou, prejmenuji jej na "Priklad.cab". A je to! ;) Pokud stahuji treba soubor s koncovkou ZIP, opet jej po stazeni prejmenuji, pridam mu koncovku "zip".
Suoraj (704)|6.3.2005 10:35
Ta přípona se ti automaticky ukáže na konci cesty v té horní řádky. Stačí si zkopírovat ten název za posledním lomítkem i s koncovkou a prdnout to do té řádky určené pro název souboru. Pak se ti to stahne již tak jak má i s asociací;)
smarter (137)|6.3.2005 10:36
Ach jo! Kdybych nelezl kvuli kazde prkotine na ce4you za radou tak bych vzpomnel, ze naprosto stejnou vec jsem provadel s romy pro emulator hernich konzoli. Dekuji ted uz to fachci:yes:
Trochu offtopic:
Pokud mate radi Scrabble pak zkuste z novinky.cz v rubrice internet ten criisscross stahnout . Mne totiz nejak nechce behat, po spousteni vytuhne a chvili pote hodi cybovou hlasku:(