Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mazání v cabech - případně jakkoli jinak

Magua (98)|4.3.2005 22:34
potřebuji radu, kdybych chtěl do cabu dát nějakou funkci na vyprázdnění adresáře a nebo jeho smazání
případně jestli na to je nějaký program
mě prostě nic nenapadá :-)
beecher (9270)|5.3.2005 04:36
[QUOTE="Magua"]potřebuji radu, kdybych chtěl do cabu dát nějakou funkci na vyprázdnění adresáře a nebo jeho smazání
případně jestli na to je nějaký program[/QUOTE] No, vzhledem k tomu, ze CAB ma mit naprosto opacnou funkci nez mazat, tak se ani nedivim, ze tam ta moznost neni...
Jinak by to mozna slo vyresit pomoci vlastniho setup.dll, jak psal kdysi eXEden v clanku zde na serveru...
Magua (98)|5.3.2005 10:33
No já zas tolik času abych se učil programovat nemám :-) myslel jsem jestli není nějaký program
dost mě šte například že po HR windows samy vytvořej podadresáře v my docs a ty tam nechci :-)
beecher (9270)|5.3.2005 14:01
[QUOTE="Magua"]No já zas tolik času abych se učil programovat nemám :-)[/QUOTE] Jiz Lenin kdysi pravil: Ucit se, ucit se, ucit se... (A kdosi zdali tise doplnil: podnikat... :D )[QUOTE="Magua"]myslel jsem jestli není nějaký program
dost mě šte například že po HR windows samy vytvořej podadresáře v my docs a ty tam nechci :-)[/QUOTE] A ze ten zaznam v RAM o tom, ze tam je adresar, tolik zabiraj... :sarcastic:
Nemluve o tom, ze jestli tam ty Windowsy neco daji, tak se ani nedivim, ze je vytvareji, ze...
ElSoft (1244)|3.5.2005 23:13
[QUOTE="Magua"]No já zas tolik času abych se učil programovat nemám :-) myslel jsem jestli není nějaký program
dost mě šte například že po HR windows samy vytvořej podadresáře v my docs a ty tam nechci :-)[/QUOTE]
muzu se zeptat ktere adresare konkretne myslis? Nektere se vytvari pri instalaci nekterych CABu z ExtROM.