Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: mazání v cabech - případně jakkoli jinak

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

potřebuji radu, kdybych chtěl do cabu dát nějakou funkci na vyprázdnění adresáře a nebo jeho smazání
    případně jestli na to je nějaký program
    mě prostě nic nenapadá :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Magua
    potřebuji radu, kdybych chtěl do cabu dát nějakou funkci na vyprázdnění adresáře a nebo jeho smazání
    případně jestli na to je nějaký program
    No, vzhledem k tomu, ze CAB ma mit naprosto opacnou funkci nez mazat, tak se ani nedivim, ze tam ta moznost neni...
    Jinak by to mozna slo vyresit pomoci vlastniho setup.dll, jak psal kdysi eXEden v clanku zde na serveru...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

No já zas tolik času abych se učil programovat nemám :-) myslel jsem jestli není nějaký program
    dost mě šte například že po HR windows samy vytvořej podadresáře v my docs a ty tam nechci :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No já zas tolik času abych se učil programovat nemám :-)
    Jiz Lenin kdysi pravil: Ucit se, ucit se, ucit se... (A kdosi zdali tise doplnil: podnikat... )
    myslel jsem jestli není nějaký program
    dost mě šte například že po HR windows samy vytvořej podadresáře v my docs a ty tam nechci :-)
    A ze ten zaznam v RAM o tom, ze tam je adresar, tolik zabiraj... :sarcastic:
    Nemluve o tom, ze jestli tam ty Windowsy neco daji, tak se ani nedivim, ze je vytvareji, ze...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

No já zas tolik času abych se učil programovat nemám :-) myslel jsem jestli není nějaký program
    muzu se zeptat ktere adresare konkretne myslis? Nektere se vytvari pri instalaci nekterych CABu z ExtROM.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-02-2010, 16:51
  2. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 30-11-2009, 07:50
  3. .NET Compact Framework 2.0 v CABech
    Od Nebzyk_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-10-2008, 18:42
  4. Záloha sms případně SW na to???
    Od v sekci Zbývající PPC